platobna metoda

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

platobna metoda

Odoslaťod leonidas129 16 Okt 2013 17:54

ahojte urcite sa tu o tom niekde pise, ale aj napriek hladaniu som to nenasiel, tak sa chcem opytat skusenejsich hracov na to, aku platobnu metodu mam vyuzit na vyberanie penazi. pouzivam na to "vyber kreditnou kartou", ale zda sa mi, ze mi na tom mesacne odchadza dost vela penazi na poplatky, alebo na co. je nieco lepsie? dakujem za rady
leonidas129
 
Príspevky: 4
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: platobna metoda

Odoslaťod vlade 16 Okt 2013 19:13

Podla mna je dost dobre vyberat cez skrill (moneybookers) kartu (ja to tak robim), poplatky su asi vsade, pri skrille stoji karta 10e rocne, maximalny vyber za 24h je 250e a jeden vyber stoji 1.8e.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: platobna metoda

Odoslaťod Stanley VII 17 Okt 2013 09:15

Ja by som e3te doplnil Vladeho, že úplne ideálne je na tom Skrille vyberať nie peniaze, ale platiť v obchodoch vždy touto kartou. Tak či tak za niečo tie potraviny/hocičo kúpiť treba a miesto výberu peňazí zo Skrillu a potom platbou z normálneho účtu môžeš platiť peniazmi zo Skrillu a peniaze ti na účte ostanú, takže výsledok bude aký istý.

Samozrejme 10-tisíce eur tak asi nevytiahneš, ale pár stoviek eur mesačne sa takto bez poplatkov vybrať dá. Inak ešte výhodnejšie než Skrill vychádza z tohoto pohľadu Neteller, kde sa dokonca za kartu neplatí ani tých 10e ročne a je úplne zadarmo.

Viac info o porovnaní Skrillu a Netelleru a poplatkoch si môžeš pozrieť tu: http://www.pokerportal.info/spravodajstvo ... a-neteller
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30


Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!