POMOC PLS S VYBEROM NA U***et

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

POMOC PLS S VYBEROM NA U***et

Odoslaťod faRRelko 16 Feb 2009 06:55

AHOJ chcel by som niekoho poprosit o pomoc bo idem prvy krat vyberat s UNI-BETu peniaze a nerozumiem moc tomu poradite mi niekto pls ... Client account to viem potom tam je suma to tiez viem KRAJINA A MENO BANKY TIEZ no a potom tam je ADRESA BANKY tam mam napisat adresu banky ??? a kam mam napisat swift/BIC code a IBAN ??? no a potom tam je sort code a to tiez neviem co je a nakoniec tam je ACCOUNT NUMBER a to je dufam cislo uctu ... PLS PORADTE MI NIEKTO ... dakujem moc
faRRelko
 
Príspevky: 4
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: POMOC PLS S VYBEROM NA U***et

Odoslaťod palo1973 16 Feb 2009 09:38

-myslim,ze drviva vacsina pokristov pouziva moneybooker/neteller takze neviem,ci niekto poradi,v kazdom pripade je to ovela jednoduchsie a rychlejsie ako bankovy prevod
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: POMOC PLS S VYBEROM NA U***et

Odoslaťod faRRelko 16 Feb 2009 16:30

este otazocka pri prvom vybere ste posielali kopiu obcinskeho preukazu ??? ak ano kam ... dakujem predom
faRRelko
 
Príspevky: 4
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: POMOC PLS S VYBEROM NA U***et

Odoslaťod tifoslovan 16 Feb 2009 16:42

obciansky kazdopadne na ich support
Obrázok používateľa
tifoslovan
 
Príspevky: 93
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 1

Re: POMOC PLS S VYBEROM NA U***et

Odoslaťod Mlachi 16 Feb 2009 17:01

caves...ja som normalne vyberal prevodom nedavno...tiez prvy krat a bez predchadzajuceho vkladu....a SWIFT kod a IBAN si odo mna vyziadali dodatocne e-mailom...a obciansky odo mna nechceli....
Obrázok používateľa
Mlachi
 
Príspevky: 219
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 29 krát/8 krát
Karma: 0

Re: POMOC PLS S VYBEROM NA U***et

Odoslaťod faRRelko 16 Feb 2009 20:22

no ja som to vypisal vsetko akurat ze mam slovensku sporitelnu a ta nema ten sort code tak som zvedavy co a ako zatial mi mail neprisiel tak pockam ak nie tak im napisem ... a este nieco co je ta liga na tejto stranke som sa chcel na turnaji prihlasit a napisalo mi ze nejsom s danej krajiny to je ako mozne ???
faRRelko
 
Príspevky: 4
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!