Postupky v HOLD EM pokri

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

Postupky v HOLD EM pokri

Odoslaťod mirko18 31 Júl 2009 13:53

Chcem sa opýtat platia v pokri HOLD EM rohove postupky napriklad QKA23 alebo skakave (2 4 6 8 10)možete mi napisat ake postupky v tomto pokri platia a či dokaždej postupky možem použivat A ako najnišiu kartu napr A2345 alebo najvyšiuu kartu zaroven AKQJ10 dakujem .

P.S- mala podotázka čo to znamena ked napišete na fore KT -viem že je to kral a T znamena čo farbu a ked ano tak aka je to frba prepana jana:) dakujem pekne
mirko18
 
Príspevky: 3
Založený: Júl 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Postupky v HOLD EM pokri

Odoslaťod Horsey7 31 Júl 2009 14:03

postupky od A2345 po 10JQKA, cize nic ako KA234 a pod.

T = 10
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Postupky v HOLD EM pokri

Odoslaťod W27 03 Aug 2009 19:35

mirko18 napísal:Chcem sa opýtat platia v pokri HOLD EM rohove postupky napriklad QKA23 alebo skakave (2 4 6 8 10)možete mi napisat ake postupky v tomto pokri platia a či dokaždej postupky možem použivat A ako najnišiu kartu napr A2345 alebo najvyšiuu kartu zaroven AKQJ10 dakujem .

P.S- mala podotázka čo to znamena ked napišete na fore KT -viem že je to kral a T znamena čo farbu a ked ano tak aka je to frba prepana jana:) dakujem pekne



rohové a skávavé postupky sú nejaký šalený upgrade niekoho kto mal v sebe snáď 5promile... zabudni nato aj na podobné hovadiny typu že KKQQJ inak povedané postavičky sú viac ako KKQQA... alebo typu, že "malá farba 6s 4s 7s Js Ko je viac ako pár... brak tieto pravidlá... naštuduj poriadne pravidlá pokru... :)
W27
 
Príspevky: 61
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -6


Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!