PS registracia a vyhry

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

PS registracia a vyhry

Odoslaťod likenoother 14 Nov 2013 22:39

Dobry vecer prajem
mohol by som sa spytat, že ak sa registrujem na PS ci mi dojde niečo poštou domov po registracii alebo nie, proste nemam velky zaujem aby mi prichadzala pošta od PS domov. Dakujem velmi pekne za odpoved
a este by som mal jednu otazku, da sa na PS zarobit ? Resp. by som sa takto mal spytat, hram poker aktivne cez 6rokov, nehram najlepsie ale ani najhorsie, mam už nejake vyhry za sebou, ale či sa da vyhrat v online pokri, konkretne v PS? Napriklad 100E denne na CG alebo na SNG ? dakujem velmi pekne, prijemny vecer prajem

Za tento príspevok od likenoother poďakovali :
haman
likenoother
 
Príspevky: 11
Založený: Máj 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: PS registracia a vyhry

Odoslaťod 1886er 14 Nov 2013 23:05

na sng sa dá robiť 3000€ mesačne, ale musíš byť fakt sakra dobrý (alebo hrať obrovské objemy) :) ak si nekúpiš nič z vip shopu, tak ti pošta nepríde.
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: PS registracia a vyhry

Odoslaťod likenoother 14 Nov 2013 23:22

Dakujem velmi pekne za odpoved :)
No ci som dobry, to je subjektivne, no zalezi na protihracoch, su dni ked vyhram aj 10SNG a den ked jedno, zalezi na kvalite hracov a zaujimalo by ma aký silný hrači hrajú na PS na nie velmi vysokých sumach :)
alebo mam hrať 1/2Eur CG ? na tom by sa malo dať 100eur denne za podvecery/noci , ci? :)
dakujem
likenoother
 
Príspevky: 11
Založený: Máj 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: PS registracia a vyhry

Odoslaťod Stanley VII 15 Nov 2013 00:22

Čo si ja pamätám, tak domov mi nechodilo bez objednávky nič zo žiadnej inej herne okrem Party Pokru. Odtiaľ mi občas príde info o nejakej akcii alebo bonus. Iné herne si nepamätám, že by mi niečo posielali poštou (Win***x posiela pri registrácii, lebo to má priamo v podmienkach, že sa overuje adresa). Inak len na objednávku.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: PS registracia a vyhry

Odoslaťod nabokow 15 Nov 2013 00:58

ak si zvyknuty hrat live NL200, priprav sa zacat na nl25, maximalne nl50 na P****Stars :gl:
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: PS registracia a vyhry

Odoslaťod 3Sammy 15 Nov 2013 02:39

nabokow napísal:ak si zvyknuty hrat live NL200, priprav sa zacat na nl25, maximalne nl50 na P****Stars :gl:


Pre Live hraca , ktory nie je nejaky regular a nema moc skusenosti s on line, bude aj NL10 pomerne tazka
Obrázok používateľa
3Sammy
 
Príspevky: 221
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 53 krát/4 krát
Karma: 0

Re: PS registracia a vyhry

Odoslaťod Magnus 15 Nov 2013 07:19

Podla mna by si nemal mat take konkretne ciele ako 100e za den. Pretoze so 100% istotou ta cakaju aj stratove dni, potom budes v depke z neplnenia planu a tvoja hra sa zvacsa rapidne pokazi. Daj si dlhodobe ciele, na stav konta nepozeraj po kazdom vyhratom SNG alebo vacsom pote na CG. Ak chces pravidelne rovnaku sumu za den, tak nehraj poker, ale chod do roboty ;)
Co sa tyka urovne hracov online, tak to nie je nic ine, len pochopenie cisielok nad ich avatarmi, neboj sa, ze by NL5, NL10 boli nejaki extra hraci. Povacsine su to nabiflovani priemerni hraci (ktori by na live pokri skrachovali behom jednej session), ktori maju hlavu plnu pokrovej teorie, vedia hodnotit stats, ale ziadny cit pre hru (cest poctivym vynimkam). Spravna selection slabych hracov a budes za vodou....
GL 8-)
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: PS registracia a vyhry

Odoslaťod nabokow 15 Nov 2013 09:26

skrachovat by skrachovali, kedze nemaju pokerface, hranie 20 ruk za hodinu by ich unudilo k smrti a mali by bankroll menej ako 3BI ;)
mnohi masstablujuci hraci z vychodnej eu z nl10 by po chvilke zvykania mohli hrat nl100 live imo, ak by na to mali bankrolly a neboli moneyscared :)

Za tento príspevok od nabokow poďakovali :
krys94
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: PS registracia a vyhry

Odoslaťod Magnus 15 Nov 2013 09:56

nabokow napísal:skrachovat by skrachovali, kedze nemaju pokerface, hranie 20 ruk za hodinu by ich unudilo k smrti a mali by bankroll menej ako 3BI ;)
mnohi masstablujuci hraci z vychodnej eu z nl10 by po chvilke zvykania mohli hrat nl100 live imo, ak by na to mali bankrolly a neboli moneyscared :)


Pobavil si... :ROFL:
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: PS registracia a vyhry

Odoslaťod nabokow 15 Nov 2013 10:16

ty tiez ;)
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Ďalšia

Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!