Software pre SNG turnaje

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

Software pre SNG turnaje

Odoslaťod bihac101 31 Máj 2015 11:22

Čaute.

Doteraz som bol rekreačný hráč pokru (teda hral som hocikedy hocičo, niekedy aj pár mesiacov nič). Toto však chcem zmeniť (nehovorím, že sa tým chcem teraz živiť) a chcem začať hrať NLH SNG turnaje 9max turbo. Začnem s najnižšími BI na PS (0,5$). Tento formát mi najviac vyhovuje. Začínam pozerať nejaké videá a čítať fóra. Chcem skúsiť HM2, vyzerá to ako fajn program.
Len ma zaujíma, či funguje aj na SNG turnaje. Občas si možno zahrám aj NLH MTSNG180. Je mi jasné, že sa tu už takáto téma niekde objavila, ale naozaj mi príde zbytočné prechádzať niekoľko desiatok strán tém. Ide mi o osobné skúsenosti hráčov SNG turnajov s týmto, či iným programom. Vopred Vám ďakujem za rady páni.

P.S.: Nebuďte na mňa zlý, som len začiatočník :fish: :fish: :fish: :dzejkej: :dzejkej: :dzejkej:
bihac101
 
Príspevky: 7
Založený: Dec 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Software pre SNG turnaje

Odoslaťod haman 31 Máj 2015 11:31

HEM2 funguje na SNG.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Software pre SNG turnaje

Odoslaťod matiapag 31 Máj 2015 12:14

Ak by si chcel, mam jednu licenciu na HEM 2 Small Stakes, ktorá ti stačí po turnaje s buy-inom do $11. Kupil som si cely program za $59.99, no to su licencie na 2 PC a ja pouzivam len jednu, tak tu jednu by som ti predal :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Software pre SNG turnaje

Odoslaťod bihac101 31 Máj 2015 19:18

Ďakujem za odpovede. :poklona: A matiapag, tvoja ponuka ma zaujala. Ako ťa skontaktujem?
bihac101
 
Príspevky: 7
Založený: Dec 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Software pre SNG turnaje

Odoslaťod matiapag 31 Máj 2015 19:25

Kym nemas 10 prispevkov tak ti asi nefunguju este sukromne spravy, tak mi napis na facebooku :) https://www.facebook.com/matiapag
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Software pre SNG turnaje

Odoslaťod bihac101 01 Jún 2015 10:18

Tak som ti teda napísal na FB.

Ešte raz dík.
bihac101
 
Príspevky: 7
Založený: Dec 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Software pre SNG turnaje

Odoslaťod bihac101 10 Jún 2015 10:23

No tak kúpa úspešne prebehla, ešte raz ďakujem matiapag :poklona: , ale nastal problém pri HUDoch. Pri SnG a MTT sa nezobrazujú.
Respektíve mi vypisuje len "waiting for hands".
A celkovo oproti inštruktážnym videám vyzerá HEM2 inak. Asi to bude aktualizáciami? Napr. si tam neviem nastaviť seat. Keď idem do časti autom. import, nemám tam to okno na pridávanie súborov odkiaľ má ťahať hand histories. Neviete niekto poradiť, stretli ste sa s podobným problémom? Pozeral som aj tu na fóre a videl som, že niekto mal podobný problém (s tými HUDmi), ale nikto mu neporadil a nakoniec napísal len, vyriešilo sa to nejako samé :o
bihac101
 
Príspevky: 7
Založený: Dec 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Software pre SNG turnaje

Odoslaťod vlade 11 Jún 2015 10:51

No, ono fakt sa to tu riesilo straaaaaaasne vela krat, ale tak opakovanie je matka mudrosti, tak skusim :)

Problem moze byt:
- neuklada ti historiu v herni (pozri ci mas zaskrtnute ukladanie historie, settings->paying history->hand history a tam zaskrnut Save my hand history (toto plati pre hernu P****Stars))
- treba zmenit jazyk ukladania hand history na anglictinu (je to ta ista cesta ako kde sa nastavuje ukladanie hand history)
- skus spustit hernu ako administrator (pravym kliknes na hernu a "run as administrator")

Skus teda tieto 3 veci, mohlo by to pomoct :)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Software pre SNG turnaje

Odoslaťod bihac101 14 Jún 2015 08:38

vlade viem že to už bolo miliónkrát prebraté a ja som to už miliónkrát čítal, hlavne to s hand history. Ale to som čítal náhodou už asi pred rokom, keď som nemal HEM2 a preventívne som to nastavil. Ale to so spustením ako admin, som videl prvýkrát. :good:

aaa nepomohlo.

Hand History sa mi ukladá a ukladá sa správne (teda v EN). Stále bol problém s tým, že oproti inštruktážnym videám vyzeral môj HEM trochu inak. A nevedel som vybrať folder pre autoimport, či si vybrať preferred seat. Niekedy je lepšie ako čumieť na inštruktážne videá trochu sa pohrabať v samotnom programe aby sa s ním človek oboznámil a teda konečne....

Takže, autoimport, respektíve výber priečinku sa nedá nájsť po kliknutá pod "Hand importing". Nájdete ho pod "Site setup", kde sú konkrétne herne a ku každej si viete priradiť priečinok odkiaľ Vám má importovať ruky. A tiež sa tu dá nastaviť Preferred Seating.

Keď som toto správne nastavil, spustil som si SnG........ a nič. :wall: Potom som pustil P****Stars ako administrator a konečne všetko fičí ako má. :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:
bihac101
 
Príspevky: 7
Založený: Dec 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Software pre SNG turnaje

Odoslaťod 1886er 09 Aug 2015 21:49

krys94 napísal:Lol asi tak niak

zmazany odkaz


neklikajte na to. je to phishingová stránka, napíšete svoj email, heslo a chalankovi to príde na email

ban...
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Ďalšia

Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!