VPIP a PRF

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

VPIP a PRF

Odoslaťod Brejcinho 20 Feb 2014 02:33

Ahojte,

chcem sa opytat hlavne na hracov, ktori maju rozdiel medzi tymito hodnotami typu (25/14 alebo 33/19) a podobne, hravam low stakes 6-max cash games a vsimol som si, ze niektori takyto hraci maju najvacsie zisky, niekedy ked hram mam aj ja taketo stats :oops:

Podla mna to o hracovi hovori hlavne to, ze PF rad calluje s roznymi handami IP a vie, ze su tu slabi slabi hraci ktorych na post flop hre vpohode obohraju...

Asi ma na to vplyv aj to, ze na low stakes je plno slabych hracov, ktori nemaju problem call all in s A high na river a podobne..

Tak sa chcem opytat, ci je to chyba na low stakes mat v tom taky rozdiel ?
Je treba zmensit ten rozdiel co najmenej ak chcem prejst na vyssi limit ?
Celkovo aky je vas pohlad na rozdiel v tychto stats...
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: VPIP a PRF

Odoslaťod 3flash3 20 Feb 2014 06:27

Brejcinho napísal:niektori takyto hraci maju najvacsie zisky

Keby to bolo také ziskové na dlhodobej vzorke, tak sú inde ako na micros a posúvajú sa vyššie.
Brejcinho napísal:Podla mna to o hracovi hovori hlavne to, ze PF rad calluje s roznymi handami IP a myslí si, že je na tom skillovo postflop ako Phil Galfond.

fyp
Brejcinho napísal:Tak sa chcem opytat, ci je to chyba na low stakes mat v tom taky rozdiel ?

Yes.
Brejcinho napísal:Je treba zmensit ten rozdiel co najmenej ak chcem prejst na vyssi limit ?

Ideal gap je 5. Najmenší gap majú shortstack pros = low skill required. Čím väčší gap máš, tým musíš byť na tom skillovo lepšie postflop, aby si bol ziskový hráč. Nestretol som hráča, čo by gap väčší ako 7 a dokázal byť porážať svoje stakes na nejakej normálnej vzorke.
Brejcinho napísal:Celkovo aky je vas pohlad na rozdiel v tychto stats...

Keď si sadneš sa vyššie stakes a budeš hrať s týmito stats, tak budeš označený zelenou a ostatní budú sedieť pri stole kvôli tebe. :fish:
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: VPIP a PRF

Odoslaťod TomMolivan 20 Feb 2014 12:13

Ako, nemusí to byť nutne, môže napr. človek hrávať pri stole s regmi, ktorí ako pre-flop raisori hrajú post-flop úplne exploitatívne (t.j. ten hráč s nimi chce byť v pozícii, do ktorej sa dostane tak, že to má za následok väčšíé vpip/pfr gam). Ale nájdeš len minimum hráčov, ktorý by mali väčší gap z tohto dôvodu :)
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28


Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!