Zalozenie uctu v herni

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

Zalozenie uctu v herni

Odoslaťod hessik 18 Mar 2011 16:53

Zdravim pokrovych nadsencov :Yahoo!:
Mam otazku ohladom zalozenia uctu v herni. Ak uz mam ucet v danej herni napr FT a som sa tam registroval cez google cize ak som tu na fore dobre cital nemam narok na rakeback je mozne si ten ucet zalozit este raz s tym ze tam neuvediem svoje udaje ale napr bratove ci kamaradove (samozrejme ze s ich zvolenim) :D .....jedna sa mi o to ci nebudu robit problemy ak budu s jenej IP adresy vedene dva ucty.
hessik
 
Príspevky: 39
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Zalozenie uctu v herni

Odoslaťod haman 18 Mar 2011 17:03

skus to a daj nam vediet. a predtym si este precitaj toto.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Zalozenie uctu v herni

Odoslaťod keso26 18 Mar 2011 17:35

pokial si este nehral o realne peniaze, malo by to ist, ale v kazdom pripade napis predtym na support.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Zalozenie uctu v herni

Odoslaťod mr_kaktus 18 Mar 2011 18:30

na FTP to nejde - otvorit si novy ucet. mam tam tiez vytvoreny na ktorom som v zivote nehral o real money ani nedepozitoval ani nic. Pisal som im na support a poslali ma do sragor ze mam pouzivat ten :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Zalozenie uctu v herni

Odoslaťod hessik 18 Mar 2011 19:50

ak to nepojde a registnem si novy na ine meno....sa my jedna ci tam nebudu robit problem s tou istou IPckou
hessik
 
Príspevky: 39
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Zalozenie uctu v herni

Odoslaťod saajt18 07 Máj 2013 18:55

a ako to je u P****Stars ? uz tam mam ucet ale nie cez ten rakeback program a chcem si zalozit novy ucet...pojde to ?
saajt18
 
Príspevky: 11
Založený: Máj 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Zalozenie uctu v herni

Odoslaťod 1886er 07 Máj 2013 20:12

ak už tam máš účet, tak si ďalší nevytváraj. ja tiež trochu ľutujem, že niesom tracknutý cez nikoho, ale tak smola..
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: Zalozenie uctu v herni

Odoslaťod saajt18 07 Máj 2013 20:30

a aku to ma vyhodu byt "tracnuty" cez nejaku stranku >?
saajt18
 
Príspevky: 11
Založený: Máj 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Zalozenie uctu v herni

Odoslaťod Stanley VII 07 Máj 2013 22:24

V niektorých herniach sa dá vybaviť rakeback aj na starší účet dodatočne, niekde nie a niekde sa nedá ani len na nový účet, ak si predtým žiadny nemal. Podmienky sú rôzne.

Vo všeobecnosti nieje dobré zakladať v rovnakej herni viac účtov na rovnaké meno, je to proti podmienkam všetkých herní a môže sa stať, že ti účet zablokujú a v najhoršom prípade skonfiškujú aj peniaze na týchto účtoch. Je to tzv multiaccounting. Niekde dovolia účet najprv zatvoriť a potom založiť nový. Vždy je ale lepšie o tom komunikovať so supportom, či je to možné a ako k tomu ktorá herňa pristupuje, každá môže mať rôzne podmienky. Niekde sú napr. herne v sieti, kde si zase zdieľajú hráčov a ak nemáš rakeback v jednej herni siete (herne sú len inými dverami do rovnakého kasína celej siete), môžeš si založiť účet v druhej herni, kde budeš hrať s tými istými hráčmi ako v prvej, ale budeš mať aj rakeback.

hessik napísal:ak to nepojde a registnem si novy na ine meno....sa my jedna ci tam nebudu robit problem s tou istou IPckou


Pri viac účtoch z jednej IP/jednej domácnosti môžu mať herne v podmienkach, že napríklad bonus k prvému vkladu dajú pre jednu domácnosť len raz, ak si na prvom účte vôbec nerobil vklad a potom si založí napr. účet v tej herni tvoj brat a iba ten hrá o real money, tak to je úplne bezproblémové. Herni väčšinou najviac vadí ak sa využívajú viacnásobne z jednej IP bonusy alebo nejaké iné promá.

Hlavne s tými účtami potom netreba hrať v jednom turnaji alebo na jednom cash games stole, lebo to hneď zaváňa podvodom a spoluprácou a už je oheň na streche.

saajt18 napísal:a aku to ma vyhodu byt "tracnuty" cez nejaku stranku >?


Konkrétne na P****Stars sa priamy rakeback nedá získať nijako, majú iba VIP program, cez ktorý sa dajú získať nejaké peniaze z rake naspäť. Byť tracknutý cez nejakú stránku má výhodu napríklad v špeciálnych promo akciách, turnajoch, alebo rakebacku (ktorý teda na Stars ale nieje). Napríklad hráči registrovaní cez PokerPortal na P****Stars môžu hrať každý pondelok zadarmo turnaj o $100 len pre PokerPortal hráčov a žiadni iní hráči do neho prístup nemajú.

Rôzne stránky môžu ponúkať pri registrácii v herniach rôzne výhody a svoje privátne akcie.

V niektorých herniach vieme napr. aj na PokerPortali vybaviť špeciálne podmienky na hru a rakeback, aj keď sa bežne v herni neponúka, treba mi napísať súkromnú správu, alebo mail na stanley@pokerportal.sk s konkrétnou herňou, akú hráč cca robí rake, prípadne čo rád hráva a dá sa s výberom herne aj poradiť :) Ak je hráč registrovaný v herni cez PokerPortal, je to jednoduchšie vybaviť, ale niekde sa to dá vybaviť aj na staršie účty, treba napísať a môžeme to spolu prebrať podrobnejšie :)

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali :
1886er
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Zalozenie uctu v herni

Odoslaťod saajt18 09 Máj 2013 15:39

ked uz mam ucet nejaky ten tyzden na P****Stars a v najblizsich dnoch chcem vlozit prvy krat realne peniaze co musim spravit aby som mal nejaky bonus ? ak je to vobec mozne...
saajt18
 
Príspevky: 11
Založený: Máj 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!