Sportingbet/Paradise Poker

Diskusa k herni Paradise Poker

Re: PARADISE POKER

Odoslaťod yegon 23 Dec 2008 18:44

nehehe01 napísal::D dal som aj meno tušim zle. ale ved to som sa prihlasil pod kamaratovym nickom na mojom PC a to sa rata ako jeden acount.
oni to nezistili podla datumu ale poctu acountov v herni to je zaznamenane :(


does not compute

myslis akoze tvoj poker client si to pamata?

reinstall
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: PARADISE POKER

Odoslaťod Matej Zavacky 23 Dec 2008 20:17

reinstall nepomoze pokial ma pevnu IP adresu...
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: PARADISE POKER

Odoslaťod Petrzalcan 23 Dec 2008 21:45

Skúšal si sa prihlásiť aj neskôr do herne? Lebo mne paradise tiež vypísal, že som prekročil 3 accounty a nedovolilo mi to prihlásiť sa. Ale na druhý deň už to bolo v pohode. A to mám account len na paradise a pokergalaxy. Možno oni majú niekde chybu.
Petrzalcan
 
Príspevky: 39
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: PARADISE POKER

Odoslaťod nehehe01 23 Dec 2008 21:47

matej zavacky pamata si to herna lebo ja nemam pevnu IP mam DSL tam sa meni zapnutim PC .. a reinstall nechapem prečo nepomaha :x inač dik všetkym čo sa snažite pomôcť :)
nehehe01
 
Príspevky: 8
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PARADISE POKER

Odoslaťod buschle 23 Dec 2008 21:56

dostane sa herna k Macadresse sietovky ? Nevie niekto ?
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: PARADISE POKER

Odoslaťod admin 23 Dec 2008 22:22

buschle napísal:dostane sa herna k Macadresse sietovky ? Nevie niekto ?


MAC adresu sietovky si vies zmenit ;)
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22169
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: PARADISE POKER

Odoslaťod tucniak 23 Dec 2008 22:27

ja nechapem ako si to moze pamatat, jedine ten MAC..ale to je zas blbost prihlasis sa z domu, z prace, z hotela, od kamosa , potom ide po tebe aussie tuke do toho isteho hotela na aussie prihlasi sa a?double?to by bola divna metoda..;)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Sportingbet Poker

Odoslaťod dzalaa 14 Apr 2010 14:58

nebol by tu dakto ochotny co by mi mohol poslat 80centov na ucet? potrebujem nahrat 1 raked hand na jeden turnaj ktory bude v nedelu a mam tam len 20centov a ak chcem hrat poker musim vybrat 1eur aby som mohol ist hrat:( aj by som si poslal peniaze ale robil som si novu kartu a ta neviem kedy mi pride.. len odohram jednu RH a peniaze poslem hned spat :)
dzalaa
 
Príspevky: 9
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Sportingbet Poker

Odoslaťod mariaff 14 Apr 2010 16:53

ved chod do nejakej pobocky Tatrabanky a vloz im priamo na ucet so svojim variabilnm symbolom a za 1 den mas peniaze na ucte. ja b som tych 80 centov s tebou kludne naschval prehral v nejakom headsupe, ale posielat na cudzi ucet nebudem , sorry


dzalaa napísal:nebol by tu dakto ochotny co by mi mohol poslat 80centov na ucet? potrebujem nahrat 1 raked hand na jeden turnaj ktory bude v nedelu a mam tam len 20centov a ak chcem hrat poker musim vybrat 1eur aby som mohol ist hrat:( aj by som si poslal peniaze ale robil som si novu kartu a ta neviem kedy mi pride.. len odohram jednu RH a peniaze poslem hned spat :)
mariaff
 
Príspevky: 67
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: Sportingbet Poker

Odoslaťod dzalaa 14 Apr 2010 17:52

urcite to poslu z banky na ucet TB za 1 den? pretoze ako som pozeral tak tam je dodacia lhota 3-5dni keby viem ze to tam pride naisto za 1max2 dni tak to tam idem urcite vlozit:)) , no viem ze to je blbe posielat na cudzi ucet ale ja by som to po tom jednom raked hande v cashgame hned vratil :) ale ked to ide hen tak ze za 1 den tak asi tak spravím :) to mozem z hocijakej banky poslat na jejich ucet nie? a ešte dasa to poslat treba aj cez internet banking vub? tam na ten ucet do TB :) som jejich novy klient tak moc stym neviem

marriaf napísal:ved chod do nejakej pobocky Tatrabanky a vloz im priamo na ucet so svojim variabilnm symbolom a za 1 den mas peniaze na ucte. ja b som tych 80 centov s tebou kludne naschval prehral v nejakom headsupe, ale posielat na cudzi ucet nebudem , sorry


dzalaa napísal:nebol by tu dakto ochotny co by mi mohol poslat 80centov na ucet? potrebujem nahrat 1 raked hand na jeden turnaj ktory bude v nedelu a mam tam len 20centov a ak chcem hrat poker musim vybrat 1eur aby som mohol ist hrat:( aj by som si poslal peniaze ale robil som si novu kartu a ta neviem kedy mi pride.. len odohram jednu RH a peniaze poslem hned spat :)
dzalaa
 
Príspevky: 9
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Paradise Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!