Pa***Poker a Orange DSL problem

Diskusia k herni Party poker

Pa***Poker a Orange DSL problem

Odoslaťod A_Rimmer 07 Nov 2014 11:36

Zdravim chalani,

Hra niekto na Party Pokri (WPT alebo Bwine) a ma pripojenie cez Orange DSL???

Uz cca tyzden neviem na mojom PC otvorit stranku Pa***Poker.com, B**n a wptpoker. Vsetky mi automaticky presmeruje na francuzske verzie. :crazy: Takisto sa neviem prihlasit do herne, vyhadzuje to, ze som v krajine, kde mi party nesmie poskytovat sluzby atd.

Netusite co sa mohlo stat? Javi sa to ako keby orange zacal pouzivat nejaky francuzsky server a Party network si mysli, ze som vo Francuzsku alebo co... :D Pisal som na technicku podporu Orange, zatial neodpovedali, P****Stars.com napr. bezi normalne...
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Pa***Poker a Orange DSL problem

Odoslaťod emo7 07 Nov 2014 12:51

risenecko pisal, ze orange zakupilo nejake francuzske IP, a preto to nejde
emo7
 
Príspevky: 95
Založený: Okt 2012
Poďakoval/li: 2 krát/11 krát
Karma: 0

Re: Pa***Poker a Orange DSL problem

Odoslaťod vlade 07 Nov 2014 13:44

Ano, je to problem francuzskych IP ktore orange prideluje na DSL. Cital som niekde na pocitacovom fore o tomto probleme, dotycny hovoril ze viac krat pisal do orange, ale ze ich odpoved bola ze to neni ich problem a ze si to ma riesit s prevadzkovatelom stranok ktore mu nejdu. Vidim to tak, ze jedina moznost bude prejst na ine internetove pripojenie, alebo skusat resetovat router kym ti neprideli slovensku IP (toto neviem ci sa podari :D). Zda sa ze problem je zatial fakt iba pri Orange DSL, pri Orange optike (fibernet) som zatial o podobnom probleme nepocul.

Za tento príspevok od vlade poďakovali :
A_Rimmer
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Pa***Poker a Orange DSL problem

Odoslaťod grulo 07 Nov 2014 14:36

Mne to robi aj na O2 mobilnom nete, aj ked na Party sa mi nepodarilo prihlasit, na WPT mi pise, ze som zo spanielska, ale hrat sa da :)
grulo
 
Príspevky: 94
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 8 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Pa***Poker a Orange DSL problem

Odoslaťod swain 08 Nov 2014 10:12

a kurňa , to som chcel zrovna prestúpiť , teda asi lepšie ostať u fialovích čo ?
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20

Re: Pa***Poker a Orange DSL problem

Odoslaťod A_Rimmer 10 Nov 2014 15:29

Tak problem vyrieseny, nepovedali co spravili, ale volali ze by to uz malo byt OK, resetol som router a slape to... Zrejme mi pridelili nejaku normalnu IPcku zase. ;)
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Pa***Poker a Orange DSL problem

Odoslaťod vlade 10 Nov 2014 15:50

Tak pekne od nich ze to vyriesili, dufam ze to nebude len do dalsieho resetnutia routera :D
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Pa***Poker a Orange DSL problem

Odoslaťod nrbanz 11 Nov 2014 10:02

Teda Orange nebrať ???? to naozaj ?
nrbanz
 
Príspevky: 123
Založený: Sep 2012
Poďakoval/li: 16 krát/11 krát
Karma: -20

Re: Pa***Poker a Orange DSL problem

Odoslaťod vlade 11 Nov 2014 17:23

No, rimmer bol druhy clovek ktory s tym mal v orange nejaky problem. Prvemu to nevyriesili, rimmerovi ano. Tyka sa to pravdepodobne len orange DSL a ako grulo pise tak mu to robi aj na mobilnom O2. Zatial neboli hlasene ziadne problemy s optikou, takze ak mas taku moznost tak urcite chod do optiky (je jedno od akej firmy), tam zatial problemy nikto nemal a je to najlepsie pripojenie ake mozes mat a za fakt dobru cenu na slovensku.

Ak optiku v mieste tvojho bydliska nemozes mat, tak potom asi to DSL, ja som jeden cas pouzival T-com DSL a bolo to v pohode (vyborna odozva oproti mobilnemu internetu)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Pa***Poker a Orange DSL problem

Odoslaťod nrbanz 11 Nov 2014 19:03

u nas na dedine sa dá dať len DSL , mám T-com , ale pre cenu som chcel prestupiť k orange , ale teraz neviem , či je to dobrý nápad , keď tam potom nejde hrať ............hmmm :x
nrbanz
 
Príspevky: 123
Založený: Sep 2012
Poďakoval/li: 16 krát/11 krát
Karma: -20

Ďalšia

Naspäť na Party poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!