Problem po update herne

Diskusia k herni Party poker

Problem po update herne

Odoslaťod bobanski3 19 Jún 2011 20:07

Hram v tejto herni velmi dlho ale po poslednom auto-update softu mam problem. Ak hram napr. turnaj a v hre vynecham jedno kolo , tak soft automaticky foldne moje karty - to je OK. Ak potom kliknem, ze som spat tak cas na moje rozhodnutie zbehne velmi rychlo a nemam moznost nijako reagovat - nemozem call, ani bet - soft to foldne ..... Ak chcem pokracovat v hre tak musi restarovat komplet hernu. Pisal som aj na podporu ale prisla mi len taka ,,vseobecna,, odpoved, ze sa o nieco pokusia ale nic sa nedej. Ma s tym niekto podobny problem ?
bobanski3
 
Príspevky: 26
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Party Poker

Odoslaťod maroshko 23 Jún 2011 10:53

bobanski3 napísal:Hram v tejto herni velmi dlho ale po poslednom auto-update softu mam problem. Ak hram napr. turnaj a v hre vynecham jedno kolo , tak soft automaticky foldne moje karty - to je OK. Ak potom kliknem, ze som spat tak cas na moje rozhodnutie zbehne velmi rychlo a nemam moznost nijako reagovat - nemozem call, ani bet - soft to foldne ..... Ak chcem pokracovat v hre tak musi restarovat komplet hernu. Pisal som aj na podporu ale prisla mi len taka ,,vseobecna,, odpoved, ze sa o nieco pokusia ale nic sa nedej. Ma s tym niekto podobny problem ?


No ja mám presne tento istý problém, písal som tiež na support, ale zatial žiadna odpoveď. Presne ako píšeš, ten soft sa tak zblázni, že naozaj nie je čas reagovať, ani len call nestihnem dať. Po reštarte všetko ok.
maroshko
 
Príspevky: 3
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Party Poker

Odoslaťod zigmund 26 Dec 2011 17:53

Funguje vam soft tejto herne po poslednom update ? Skusal som aj odinstalovat stary a nahrat novy ale stale mi ,,zatuhne,, PC. Soft nabehne ale nezobrazi sa mi tam to uvodne okno kde sa mozem prihlasit. Pisal som aj na podporu ale nedokazem im to tak ,,polopate,, vysvetlit. Mozte niekdo pomoct ?
zigmund
 
Príspevky: 8
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Party Poker

Odoslaťod Stanley VII 26 Dec 2011 20:09

Mne to ide normálne, povolil si po tom poslednom update zmenu vo firewalle? Aspoň ja mám nastavený firewall tak, že po každej zmene aplikácie si to vyžiada povolenie, či ju má spúšťať napriek tomu, že bola zmenená...
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Party Poker

Odoslaťod zigmund 26 Dec 2011 21:39

Uz som na to prisiel - nejako som to dal dokopy s online podporou. Mal som taky problem, ze soft mi nabehol ale pop up okno pre prihlasenie uz nenabehlo a soft ,,sa zasekol,,. Problem sposobil - MS Office......po update.
zigmund
 
Príspevky: 8
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Party poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!