problem s vyberem

Diskusia k herni Party poker

problem s vyberem

Odoslaťod lahwac 25 Jún 2008 15:52

zdravím všechny pokerové hráče, mám docela velký problém u party pokeru...omylem se mi podarilo zmenit adresu, takze si ucet nemohu verifikovat touto cestou, protože po mě chtějí kopii nějakého účtu...proto sháním někoho, kdo má ověřený účet u partypokeru, který by byl ochoten převést moje peníze přes moneybookers(rad bych hrál jinou hernu)...jedná se o cca 100$, takže nejde o žádné velké peníze...ještě zkusím jiné možnosti, ale byl bych moc vděčný každému, kdo by mi byl ochoten pomoci(samozrejme to nechci zadarmo).
lahwac
 
Príspevky: 8
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: problem s vyberem

Odoslaťod Boldo12 25 Jún 2008 16:25

Ak chces mozem i to skusit...ale este som odtial nevyberal takze by mi to chvilku trvalo:-D...ale daju sa tam vlastne prevadzat peniaze z hraca na hraca??alebo ako by si to chcel previest?
Boldo12
 
Príspevky: 168
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: problem s vyberem

Odoslaťod lahwac 25 Jún 2008 16:36

muzes se mi ozvat na icq? 314682408 tam ti vsechno vysvetlim...
lahwac
 
Príspevky: 8
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: problem s vyberem

Odoslaťod lahwac 25 Jún 2008 16:48

tak by se mi nejvic hodil nekdo, kdo ma ucet u moneybookers a na nem zustatek 25-30 dolaru...ten bych 'prohral' v cashce a z MB by to bylo preposlane taky okamzite
lahwac
 
Príspevky: 8
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: problem s vyberem

Odoslaťod lahwac 25 Jún 2008 17:51

tak uz to je v pohode...po mesici od zalozeni mi konecne zavolali a overili mi ucet:)
lahwac
 
Príspevky: 8
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Party poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!