Zablokovanie uctu / 2 ucty na jedno meno

Diskusia k herni Party poker

Re: Party Poker

Odoslaťod eMPe3k 09 Júl 2011 18:29

tak im v podstate nema co vadit ked sami nechavaju hracov menit si screen name...
Obrázok používateľa
eMPe3k
 
Príspevky: 55
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 6 krát/5 krát
Karma: -2

Re: Party Poker

Odoslaťod maroshko 13 Júl 2011 10:19

johnaz.sk napísal:ahojte,

cital som tuto diskusiu (no, nie celu), a chcem sa poradit. Moj problem je, ze mam 2 Pa***Poker accounty - jeden som si zaregistroval dost davno (mozno pred rokom??), ale neodohral som ani 1 ruku - na ten acc som uplne zabudol.

Par tyzdnov uz mam vsak novy, uz aj s celkom hratelnym bankrollom pre NL25. Takze by som bol rad, keby ste mi poradili co by som mal spravit - lebo neviem, ci mlcat je najlepsi napad.

Kazdopadne bol by som velmi nerad, kebyze dojde k najhorsiemu - nerad by som prisiel o bankroll... aj villains tam su niekedy celkom prijemni :)

thx in advance
.

no ja mám ten istý problém, len s tým rozdielom, že ja som úúúúplne zabudol na druhý účet (pokial si pamätám, vôbec som na ňom nehral a ani nevkladal peniaze) a ked som chcel cashoutnúť nejaké peniaze tak mi to blokli nech kontaktujem support. Písal som im už asi 10 mailov a žiadna odpoveď, až včera mi odpísali, že im mám zavolať pre validáciu účtu. Čo je celkom fajn, ale čísla, ktoré mi uviedli neexistujú :) https://cashier.partyaccount.com/faq/fa ... _rmc&ul=en.

nevie niekto poradiť nejaké funkčné číslo na ich support?
Dakujem
maroshko
 
Príspevky: 3
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Party Poker

Odoslaťod johnaz.sk 15 Júl 2011 08:13

Ahoj,

ja som im napisal cez taky formular na ich stranke Pa***Poker.com este 9teho ale nic nedali vediet :/... inak ani mne nejde cashout, ale u mna to bolo (je) nastavene defaultne - tiez som ohladom toho pisal mail 9teho, na info@Pa***Poker.com, ale kaslu na to nejak.. ty si to pisal kam?

dnes im napisem este raz.

PS: ja mam zatial dobytych 20 miest, vratane Pariza - 15$. A Novy Zeland mam 3 of 4, tak snad ma to do konca augusta trafi :).
johnaz.sk
 
Príspevky: 15
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Party Poker

Odoslaťod Singi 04 Aug 2011 22:18

caute... ztablokovali mi ucet na PP a neviem preco.... zevraj ide o bezny postup overovania totoznosti... ze mi zavolaju, ale ja neviem dobre po anglicky... neviete o co im ide? uz som im poslala pri reg. aj dokumenty na overovanie tototznosti, nechapem tomu, da sa s tym nieco robit? lebo tam mam spravenyy dost velky vyber, dufam ze mi s nim nebudu robit peoblemy... dakujem
Singi
 
Príspevky: 2
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Party Poker

Odoslaťod 16160303 04 Aug 2011 22:44

Singi napísal:caute... ztablokovali mi ucet na PP a neviem preco.... zevraj ide o bezny postup overovania totoznosti... ze mi zavolaju, ale ja neviem dobre po anglicky... neviete o co im ide? uz som im poslala pri reg. aj dokumenty na overovanie tototznosti, nechapem tomu, da sa s tym nieco robit? lebo tam mam spravenyy dost velky vyber, dufam ze mi s nim nebudu robit peoblemy... dakujem


pokiaľ s nimi nebudeš telefonovať tak peniaze ti nepošlú je to normálni postup zo strany PP mne to urobili už 2x behom 2mesiacov..
popros karátov alebo niekoho z tvojho okolia kto vie po anglicky nech s nimi vola a predstaví sa pod tvojim menom.To je jediná možnosť aj keď im budeš písať maily bude ti chodiť stále ta istá odpoveď "kontakt na PP" :D keď budeš robiť veľa výberov do mesiaca tak ti budu blokovať účet často... ale s toho si nič nerob dá sa nato zvyknúť :D
PS: peniaze ti pošlú hneď po telefonáte
:gl:
16160303
 
Príspevky: 138
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 31 krát/5 krát
Karma: 3

Re: Party Poker

Odoslaťod Singi 05 Aug 2011 05:50

16160303 napísal:
Singi napísal:caute... ztablokovali mi ucet na PP a neviem preco.... zevraj ide o bezny postup overovania totoznosti... ze mi zavolaju, ale ja neviem dobre po anglicky... neviete o co im ide? uz som im poslala pri reg. aj dokumenty na overovanie tototznosti, nechapem tomu, da sa s tym nieco robit? lebo tam mam spravenyy dost velky vyber, dufam ze mi s nim nebudu robit peoblemy... dakujem


pokiaľ s nimi nebudeš telefonovať tak peniaze ti nepošlú je to normálni postup zo strany PP mne to urobili už 2x behom 2mesiacov..
popros karátov alebo niekoho z tvojho okolia kto vie po anglicky nech s nimi vola a predstaví sa pod tvojim menom.To je jediná možnosť aj keď im budeš písať maily bude ti chodiť stále ta istá odpoveď "kontakt na PP" :D keď budeš robiť veľa výberov do mesiaca tak ti budu blokovať účet často... ale s toho si nič nerob dá sa nato zvyknúť :D
PS: peniaze ti pošlú hneď po telefonáte
:gl:


a nebude s tym problem ked tam nebudem volat ja osobne? niejaky kontakt na nich nemas? lebo na to cislo co mi vyhadzuje pri prihlasení sa nedá dovolat... dakujem
Singi
 
Príspevky: 2
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Party Poker

Odoslaťod 16160303 05 Aug 2011 10:53

Singi napísal:niejaky kontakt na nich nemas? lebo na to cislo co mi vyhadzuje pri prihlasení sa nedá dovolat... dakujem

zabudol som si ti napísať že zo slovenska sa nedovoláš... musíš ísť na stránku PP a napísať im do Live Chatu aby ti zavolali.
Singi napísal:a nebude s tym problem ked tam nebudem volat ja osobne

nebude s tým problém stačí in napísať že nevieš dobre po EN nech na teba hovoria pomalšie
16160303
 
Príspevky: 138
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 31 krát/5 krát
Karma: 3

Predchádzajúca

Naspäť na Party poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!