Chyby pri hraní Cash Game a ich predchádzanie

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re:

Odoslaťod keso26 30 Máj 2008 09:47

premyslal som, ci sa skryjem za iny nick, aby reakcie na clanky boli cisto objektivne, ale nakoniec som sa rozhodol, ze sa ako autor odhalim :)

Dakujem za vsetky pozitivne ohlasy, to je to naj, co mozem dostat, zvlast od borcov ako je ceky ci yegon.

to trikoza - serial clankov je urceny vyhradne CG zaciatocnikom a preto je formulovany a stylizovany tak ako je. Yegonove video je vyborne, ale je nasmerovane pre skusenejsich a pokrocilejsich hracov, cize pre zaciatocnika nepouzitelne.

to yegon - co sa tyka Tvojho prikladu, je super, ale zamerne som dal na zaciatok nieco lahsie, comu zaciatocnici porozumeju a kde mozem poukazat na to, preco je fold lepsou volbou ako call a pokracovanie v hre.

to igy94 - blufovanie na mikrolimitoch je absolutne nepripustne, jedine v pripadoch, ak dokazes urcit ze super nie je az tak silny a hlavne ze ho prinutis svojim blufom zlozit. A to je presne to, preco blufy na mikrolimitoch nemaju miesto, superi Ti dorovnaju aj so strednym parom na roznych boardoch.

to kalish88 - yegonove video ma zvuk ale trochu slabsie nahraty, potrebuejs dat repraky na max. alebo este lepsie pouzit sluchadla ;)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Re:

Odoslaťod vlade 30 Máj 2008 09:57

hehe, pekne cislo prispevku: Diskusia (33333)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Re: Re:

Odoslaťod keso26 30 Máj 2008 09:58

som autorom 33.333 prispevku v poradi ?..hehe, AC mi bude zavidiet :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Re: Re: Re:

Odoslaťod igy94 30 Máj 2008 13:39

mohol by si nejaku cenu vyhrat :D napr. $1 :D
Obrázok používateľa
igy94
 
Príspevky: 791
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

a co takto

Odoslaťod keso26 30 Máj 2008 13:43

$33.333 :-D
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: a co takto

Odoslaťod yegon 30 Máj 2008 13:57

ta bodka predstavuje desatinnu ciarku? to by sa mohlo nazbierat :)

aj som uz chcel postnut otazku kto je autor dik ze si ju telepaticky prijal a zodpovedal

som zvedavy na pokracovania - zo skusenosti viem ze opakovani si takychto zakladov nikdy nie je dost, ludia sa zenu za prkotinami ako kedy bluffraisovat river a pritom na ich winrate ma ovela vacsi vplyv prave solidny zaklad hry ktory predpokladam rozoberies v dalsich clankoch - uz sa tesim

a inak lenivec ceky by sa uz tiez mohol rozhybat, nemal ten chlapec z nas spravit cash game borcov nahodou uz davno svojou poker skolou? ]:->
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Re: a co takto

Odoslaťod keso26 30 Máj 2008 14:13

nie, ta bodka oddeluje male nezaujimave cisla od velkych a zaujimavych :-D

co sa tyka pokracovania, vystihol si to, dopredu zatial prezradzat nebudem, ale urcite to bude zaujimave citanie :) ..frekvencia uverejnenia by mohla byt tak 1-2 clanky za tyzden, zalezi od velkosti obsahu.

A som rad, ze clanky budeme moct prediskutovat, tiez sa tesim na pokracovanie :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Chyby pri hraní Cash Game a ich predchádzanie

Odoslaťod Renegade 21 Jún 2008 01:33

Clanok je napisany zrozumitelne :-P a uz sa tesim na pokracovanie CG serialu ako pocitat outs, odds a pot odds. :-|| Nikdy mi pri turnaji neostava cas nieco pocitat hram na tusaka. :) a potom cumim ako puk na superovu ruku ked ma osklbe o chips :-D :-D :-D
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

pokracovanie

Odoslaťod keso26 21 Jún 2008 08:15

Poslednu dobu bolo trochu viac povinnosti a bol som viac zaneprazdneny ako inokedy, tak sa ospravedlnujem za zdrzanie. Clanok som ale aj napriek tomu postupne pisal ak som mal chvilu cas. Momentalne je dokonceny a uz je aj v redakcii pripraveny na uverejnenie. Myslim, ze dnes al. zajtra si ho uz budete moct precitat ;)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

bleee

Odoslaťod chipfeeder 21 Jún 2008 21:31

tento clanok nie je pre mna. chipfeeder chyby nerobi ....
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 11 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!