Exkluzívny rozhovor pre PokerPortal s Wi****m Kassoufom: `Speech play jednoducho milujem!`

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Exkluzívny rozhovor pre PokerPortal s Wi****m Kassoufom: `Speech play jednoducho milujem!`

Odoslaťod admin 24 Aug 2016 12:30

Diskusia k článku: Exkluzívny rozhovor pre PokerPortal s Wi****m Kassoufom: `Speech play jednoducho milujem!`

Angličan Wi****m Kassouf je 34-ročný vyštudovaný právnik. Svoj čas však venuje profesionálnemu hraniu pokru. O jeho poslednom skvelom úspechu na WSOP main evente v Las Vegas vie už skoro každý. Obsadil krásne 17. miesto za ktoré zinkasoval $338.288. Najväčšiu pozornosť však získal za svoju neuveriteľnú ukecanosť. Je blázon, alebo génius? Jeho výsledky hovoria jasnou rečou a turnajové výhry podľa hendonmobu sú uctihodných $673,225. Will ma presvedčil, že mu to naozaj s hovoreným slovom ide a na mojích päť otázok odpovedal presne 44 minút. Prečítajte si "krátke" spracovanie tohto rozhovoru v podobe piatich otázok a odpovedí.


Will, začnime s tvojim tohtoročným WSOP úspechom. Bol si tak blízko k tomu, aby si sa stal finalistom November nine. Bohužial sa to nepodarilo! Ľutuješ niektoré tvoje pokrové rozhodnutia? Čo sa vlastne stalo?

Určite nie! Začínal som z 22. pozície z 27 a mal som okolo 6 mil. v chipoch. Nesústredil som sa na peniaze, nesledoval som payjumpy. Koncentroval som sa na svoju hru, aby som hral čo najlepšie! Prvý level som hral veľmi tight, aby sa mi podarilo vytvoriť si obraz o svojich spoluhráčoch, pretože som s nimi nikdy predtým nehral! Všetci hrali veľmi opatrne, všetci mali slušný stack a nikto ho nechcel ľahko stratiť, keď už sme všetci boli tak blízko k November nine.

Po prvých 2 hodinách hrania som si začal viac...

Celý článok => Exkluzívny rozhovor pre PokerPortal s Wi****m Kassoufom: `Speech play jednoducho milujem!`
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22143
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Exkluzívny rozhovor pre PokerPortal s Wi****m Kassoufom:

Odoslaťod Volod777ja 26 Aug 2016 22:08

Dominique squelee! :Bravo:
Volod777ja
 
Príspevky: 109
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 4 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Exkluzívny rozhovor pre PokerPortal s Wi****m Kassoufom:

Odoslaťod Maddoxy 01 Sep 2016 02:00

Thank you :D
Obrázok používateľa
Maddoxy
 
Príspevky: 16
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!