Golden Vegas sa stáva rajom pre cash game hráčov

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Golden Vegas sa stáva rajom pre cash game hráčov

Odoslaťod admin 27 Máj 2016 12:26

Diskusia k článku: Golden Vegas sa stáva rajom pre cash game hráčov

Každý utorok a štvrtok tu rozdávajú cash game hráčom na nízkych limitoch po €20. Prebieha tu aj cash game liga a Cash card. V Golden Vegas sa však hráva aj High Stakes cash game, kde si hráči môžu zahrať pri blindoch €5/€5 dokonca aj Omahu. No v clube sa nehráva len cash game. Pozrite si, čo tu čaká tento víkend turnajových hráčov.

Dnes (piatok 27.5.) o 19:00 si v Golden Vegas Bratislava môžete zahrať turnaj s garanciou pekných €1,500 a buy-inom €15 re-entry. V sobotu 28.5. o 19:00 sa tu hrá turnaj s garanciou dokonca €2,000 a buy-inom €20 re-entry. V nedeľu 29.5. je tu v rovnakom čase na programe €12 turbo turnaj s garanciou €800. Všetky spomínané turnaje sa započítavajú aj do turnajovej ligy, o ktorej sa môžete viac dočítať na sránkach Golden Vegas tu.

€20 free special cash game
Každý, kto si príde v utorok alebo štvrtok od 20:00 do 24:00 zahrať do Golden Vegas cash game, získa od herne bonus €20. Podmienkou je aby si hráč zamenil v utorok minimálne €20 a vo štvrtok minimálne €10 a odohral minimálne 2 hodiny s prvotným zamenením. Hráči ktorí budú sedieť pri cash game už pred 20:00 dostanú €20 bonus automaticky.

Cash game liga
Je séria v Golden Vegas v rámci ktorej sa hráčom na cash game počítajú odohraté...

Celý článok => Golden Vegas sa stáva rajom pre cash game hráčov
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22144
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Golden Vegas sa stáva rajom pre cash game hráčov

Odoslaťod Martel 31 Máj 2016 00:00

chcel som si tam zahrat kesku ale skoncilo to tockou na budke :oops: vo stvorici sa my hrat nechcelo isiel som do carltonu
Martel
 
Príspevky: 5
Založený: Mar 2016
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!