Hennessy Poker Cup s Playmates z domu Hugha Hefnera!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Hennessy Poker Cup s Playmates z domu Hugha Hefnera!

Odoslaťod admin 14 Apr 2014 12:41

Diskusia k článku: Hennessy Poker Cup s Playmates z domu Hugha Hefnera!

Concord Card Club privíta počas zajtrajšieho pokračovania Hennessy Poker Cupu svetové playmates: Khloe Terae a April Eve. V CCC však bude silná aj streda. V spolupráci s Montesinom sa tu totiž uskutoční Oster Special €60,000 GTD.
Hennessy Poker Cup with International Playboy Playmates

Počas HPC sa už v Concorde objavilo množstvo slávnych osobností, no tentokrát to bude ešte o level ďaľej. Veď turnaja sa zúčastnia 2 krásne Playmates priamo z domu Huga Hefnera. Poker so šarmantnými dámami odštartuje v utorok 14.4. o 20:00. Buy-in je €18 re-entry a garancia pekných €2,000.

V turnaji je starting stack 12,000 chipov a úroveň blindov sa zvyšuje každých 25 minút.

Okrem peňažnej odmeny víťaz turnaja získa fľašu kvalitného Hennessy a motiváciou navyše je určite aj exkluzívny pohár, pripravený pre víťaza celej série, ktorý zhotovila medzinárodná umelkyňa Gordany Turuk. No tentokrát budú hlavným lákadlom Khloe Terae a April Eve.


Oster Special €60,000 GTD
V Montesino Viedeň tento týždeň organizujú atraktívny turnaj s garanciou na výhry €60,000 a buy-inom €99 1x re-entry. Hráči z Bratislavy budú mať tú výhodu, že Day 1 si budú môcť zahrať v Concord Card Clube Bratislava. Day 1 je tu na programe v stredu 16.4. o 20:00.

Počiatočný stack je nastavený na 25,000 a levely sa budú zvyšovať po 30...

Celý článok => Hennessy Poker Cup s Playmates z domu Hugha Hefnera!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22176
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Hennessy Poker Cup s Playmates z domu Hugha Hefnera!

Odoslaťod haman 16 Apr 2014 05:22

turnaj sa mi pacil, ale asi hlavne preto, ze mi isla karta :) 3/165 za 276eur (minus buyin). Out 99 do TT. setol som na K98 turn J river 7.
25min level, neskor to neni az take turbo su tam pridane vselijake levely, blindy stupali pomaly. nice :good:
playmates boli prilis umele a cudzokrajne.
zas sa ukazem o 1/4 roka ;)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!