Jak vyhrávat pokerové turnaje diel 1.

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Jak vyhrávat pokerové turnaje diel 1.

Odoslaťod admin 16 Nov 2012 14:00

Diskusia k článku: Jak vyhrávat pokerové turnaje diel 1.

Prvý diel - cesta k finálovému stolu. Dvojnásobný víťaz World Poker Tour Jonathan Little napísal knihu o tom, ako prostredníctvom moderného - agresívneho štýlu hry porážať pokrové turnaje. Keď vyšla kniha v USA v roku 2011, veľmi rýchlo sa zaradila medzi pokrové bestselleri. Prečítajte si ďalej celú recenziu, aby ste vedeli, čo Vás na 312-tich stranách plných pokru očakáva.

Autorom knihy je Jonathan Little, ktorý má vo svojich 27 rokoch na svojom konte už množstvo úspechov a hlavne 4,6 milióna zarobených dolárov na svetových turnajových okruhoch. Medzi jeho najväčšie úspechy patria dva tituly z WPT a v neposlednom rade obdržanie ocenenia "Player of the Year" v šiestej sezóne WPT.

Zatiaľ čo ešte prednedávnom bol "v móde" ešte opatrný poker a väčšína ľudí hrávala turnaje tight-agresívnym štýlom, ktorý vo svojej literatúre ľudí učil napríklad Harrington alebo Hellmuth, v dnešných hrách budete s týmto štýlom buď marginálne úspešný, ak teda vôbec. Johnathan Little Vás vo svojej knihe naučí hrať loose-agresívnym štýlom, štýlom, ktorý je signifikantným pre súčasných úspešných online hráčov.

Hneď v úvode a teda v prvej časti knihy(Ako prebieha turnaj) autor vysvetľuje, prečo sa oplatí venovať sa pokrovým turnajom. Kapitola druhá sa zameriava viac na základy, potrebné na pochopenie pokročilých turnajových...

Celý článok => Jak vyhrávat pokerové turnaje diel 1.
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22241
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: PokerPortal Predajňa Kníh: Jak vyhrávat pokerové turnaje die

Odoslaťod stealer8 07 Dec 2013 01:35

ja som si objednal túto knihu ale nedostal som žiadnu odpoveď či ste objednávku prijali a v akom stave je moja objednávka
stealer8
 
Príspevky: 4
Založený: Dec 2013
Poďakoval/li: 6 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerPortal Predajňa Kníh: Jak vyhrávat pokerové turnaje die

Odoslaťod admin 07 Dec 2013 07:18

Skus si skontrolovat ci si poslal objednavku na spravny email (pokerknihy@pokerportal.sk)

Za tento príspevok od admin poďakovali :
stealer8
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22241
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: PokerPortal Predajňa Kníh: Jak vyhrávat pokerové turnaje die

Odoslaťod stealer8 09 Dec 2013 09:27

áno na ten mail som poslal aj svoje údaje, ktoré tam bolo potrebné uviesť
stealer8
 
Príspevky: 4
Založený: Dec 2013
Poďakoval/li: 6 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!