Kanadské úrady zatvorili 10-centovú poker game v domove dôch

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Kanadské úrady zatvorili 10-centovú poker game v domove dôch

Odoslaťod admin 26 Apr 2017 07:30

Diskusia k článku: Kanadské úrady zatvorili 10-centovú poker game v domove dôchodcov

Skupina kanadských dôchodcov prišla o dôležité spoločenské záchranné lano potom, čo prísne zákony v krajine požadujú zrušenie ich home game, ktorá bola hraná o reálne peniaze, čo predstavuje nezákonné hranie hazardných hier.


Zdá sa, že štipka zdravého rozumu chýba zákonodarcom po celom svete. Kanadské úrady uzatvorili poker game 40-tich dôchodcov vo veku od 55 do 95 rokov, ktorá prebiehala pravidelne trikrát do týždňa niekoľko rokov v Minoru Place Senior's Centre v Britskej Kolumbii.

Domov dôchodcov porušil predpisy týkajúce sa hrania hazardných hier a musí skončiť s home game, v ktorej sa hralo s 10-centovými žetónmi. Dôchodcovia, ktorí sa k tejto home game schádzali pre zábavu a spoločenské vyžitie, ostali zaskočení, keď zistili, že ich sessions končia.



Riaditeľ komunikácie pre mesto Richmond, Ted Townsend, uviedol: „Nemôžeme robiť výnimky jednoducho preto, že sa jedná o málo peňazí alebo kvôli seniorom.“

Niektorí dôchodcovia potiahli svoju low-limit akciu do svojich domovov, ale museli sa obmedziť k nižšej účasti kvôli nedostatku miesta.

Dôchodca Charles McLaughlin povedal: „Má to len veľmi málo spoločného s pokrom...Žijem nejaký čas sám a strávil som príliš veľa času sedením doma, tak som sa rozhodol ísť von medzi ľudí.“

Skupine dôchodcov bolo povedané, že môžu...

Celý článok => Kanadské úrady zatvorili 10-centovú poker game v domove dôchodcov
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22169
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Kanadské úrady zatvorili 10-centovú poker game v domove dôch

Odoslaťod APminer 26 Apr 2017 13:53

5$ vklad na obcerstvení .... v této hodnotě chips .... pak prípadně doplatek za "vyšší konzumaci" ... a je to!

Sorry jako!!! ..... ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!