Každý môže byť grinder! 1/3

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Každý môže byť grinder! 1/3

Odoslaťod admin 25 Júl 2012 08:00

Diskusia k článku: Každý môže byť grinder! 1/3

Ak chcete na pokri zarobiť, musíte odohrať veľké množstvo rúk. Často sa však stane, že po čase jednoducho stratíte chuť do hrania. V nasledujúcom článku si predstavíme dostatok tipov na to, ako sa motivovať k väčšiemu objemu rúk a stať sa grinderom, akým ste vždy chceli byť. Motivácia je jednou z kľúčových vecí, ktoré potrebujete na to, aby ste sa stali úspešným pokrovým hráčom. Problémom však je, že systematický prístup k hre, ktorým môžete svoju hru a výsledky tak povediac predpovedať, robí hru hru po čase nesmierne otravnou a nudnou. Sessions sa vo svojej podstate začnú čoskoro opakovať a nie je nič nudnejšie, ako rutina opakujúca sa stále dookola. Navyše bankroll management je ako neviditeľný múr, ktorý vás drží preč od vzrušenia a adrenalínu. Keď sa k tomuto všetkému pridá dlhé breakeven obdobie, či ešte horšie downswing, grind je to posledné po čom túžite. Ale dosť teórie, prejdime k praxi a pozrime sa na konkrétne tipy, ako zvýšiť vašu volume:
- Vytvorte si systém čiastkových cieľov. Zrejme najsystematickejším spôsobom, ako sa pobiť s volume je nastaviť si systém cieľov. Dávajte si ciele, ktoré chcete v pokri dosiahnuť, a tie si rozdeľte na menšie ľahko-dosiahnuteľné mikrociele. Vytvorte si ciele nielen na mesiac, ale aj na každý týždeň, každý deň a každú session. Samozrejme dajte si realistické ciele (nie 5000 rúk/deň, keď...

Celý článok => Každý môže byť grinder! 1/3
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22241
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Každý môže byť grinder! 1.časť

Odoslaťod DevilMayCry 25 Júl 2012 12:35

fajn clanok :good: i ked s nadpisom nesuhlasim, nemyslim si ze ma na to kazdy :)
tie odmeny ma celkom zaujali, nieco vymyslim ako sa odmenim ked budem dodrziavat BRM :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Každý môže byť grinder! 1.časť

Odoslaťod michael163 25 Júl 2012 13:45

lol poldi cca pred tyzdnom ma toto iste napadlo a cakal som kym budem mat dalsi clanok v rozpise a budem presne o tomto moct zacat pisat a ako tak pozeram si ma predbehol :D ale velmi velmi dobre, som zvedavy na dalsie casti good job:)

P.S S tym nadpisom taktiez nesuhlasim lebo niektori ludia na to naozaj jednoducho nemaju :(
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: Každý môže byť grinder! 1.časť

Odoslaťod tucniak 25 Júl 2012 15:12

... napísal:Neurobte si z hobby nepríjemnú povinnosť.

grind?hobby?


Obrázok
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!