Live Report - Day 2: TANA delle TIGRI s prizepoolom 100,000€

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Live Report - Day 2: TANA delle TIGRI s prizepoolom 100,000€

Odoslaťod admin 08 Okt 2016 13:30

Diskusia k live reportu: Live Report - Day 2: TANA delle TIGRI s prizepoolom 100,000€

Tana delle Tigri pokračuje druhým dňom, do ktorého sa prebojovalo 77 hráčov. Čelo priebežného poradia pred začiatkom vedie Zdeno Slavík a my Vám prinášame aktuálne dianie z druhého dňa talianskeho eventu. Okrem skvelého reportu nájdete tu aj zábery od Tomáša Stachu....

Celý live report => Live Report - Day 2: TANA delle TIGRI s prizepoolom 100,000€
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22143
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Live Report - Day 2: TANA delle TIGRI s prizepoolom 100,000€

Odoslaťod FIproSH 09 Okt 2016 08:55

Banco kasíno sa vždy chválilo tým, že nemá vo svojich turnajoch žiadnych domácich hráčov, tzv. houseplayerov, vie mi niekto vysvetliť prečo, keď očividne tomu tak nie je? :fish:
FIproSH
 
Príspevky: 17
Založený: Nov 2015
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: -2

Re: Live Report - Day 2: TANA delle TIGRI s prizepoolom 100,000€

Odoslaťod amaterik 09 Okt 2016 15:32

FIproSH napísal:Banco kasíno sa vždy chválilo tým, že nemá vo svojich turnajoch žiadnych domácich hráčov, tzv. houseplayerov, vie mi niekto vysvetliť prečo, keď očividne tomu tak nie je? :fish:


Bolo by fajn napísať meno dotyčného house-playera, inak mám vždy pocit, že je to len očierňovanie konkurenciou :) v skratke, napíš, všetci určite chcú vedieť.
amaterik
 
Príspevky: 127
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 10 krát/18 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!