Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzniknutej situácii!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzni

Odoslaťod buschle 01 Aug 2015 01:22

to , ze by mali znova hrat hraci ktori regulerne vypadli v day 2 imo nie moc dobry napad , ale aspon :good: , ze si GV uznalo chybu a snazi sa to vyriesit.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzni

Odoslaťod pincoil 01 Aug 2015 08:24

Mali by to cele vyriesit byvali hraci Olympik Pro timu manzelia Zacharovci.Neviem preco ich Golden Vegas este neoslovilo.Su mozno drahi,ale najvacsi profesionali na uzemi Presporku.Hravo to daju do poriadku.

Za tento príspevok od pincoil poďakovali :
PokrovySamuraj
pincoil
 
Príspevky: 36
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: -9

Re: Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzni

Odoslaťod michaliii 01 Aug 2015 14:12

"Garancie na Slovenskej pokrovej scéne, myslím tým aj ostatné pokrové kluby, sú od nepamäti nastavené na pojem moneypool – vyzbieraný obnos peňazí mínus poplatok klubu, percentá pre zamestnancov a prípadné percentá do rôznych líg."
Toto je citát, z ktorého vyplýva, že nemienia nič garantovať, ba naopak, ani niesť riziko a zobrať si z vyzbieraných svoj podiel bez ohľadu na to, akú "garanciu" vypíšu aj naďalej.
michaliii
 
Príspevky: 4
Založený: Sep 2014
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzni

Odoslaťod pegas1975x 01 Aug 2015 14:38

Zaujimalo by ma co by urobili keby vyzbierali "len" 50 tisic. To by aj vyplatili vyhry len zz tej vyzbieranej sumy?
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzni

Odoslaťod Tiger080882 02 Aug 2015 07:34

Nemali by sme vsetci ziadat vratit 300 euro?Ja osobne keby som vedel ze 100.000 garant moze byt kludne nakoniec len napr.40.000,tak by som urcite nevyhodil peniaze
Tiger080882
 
Príspevky: 59
Založený: Dec 2014
Poďakoval/li: 17 krát/0 krát
Karma: -12

Re: Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzni

Odoslaťod yegon 03 Aug 2015 16:54

krasne vysvetlenie, na slovensku je obvykle garantovat moneypool - a co zahranicni hraci? ti si mali vycucat z prsta ze vasa reklama ktora ziadny moneypool nespomina neznamena ze garantujete prizepool ako vsade vo svete?

okrem toho na stranke mate napisane ze si ludia mozu prist zahrat o 100.000EUR - to akukolvek moznost ze by islo o moneypool vylucuje - o fees sa predsa hrat neda

proste cista zlodejina, je fajn ze ste si dlhe roky budovali dobre meno, to vam teraz ale nepomoze, znicili ste si ho jednym podvodnym rozhodnutim

Za tento príspevok od yegon poďakovali - 2:
Luhar, palo1973
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzni

Odoslaťod Magnus 03 Aug 2015 18:06

Ono zaujimave by bolo sledovat reakcie, ak by sa hraci na to, ci sa hra o PP alebo MP, opytali pred zaciatkom turnaja. Skoda, ze to nikoho nenapadlo :-)
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzni

Odoslaťod Jo24 11 Aug 2015 21:22

Každý hráč, ktorý sa nedostaví v tento deň, dostane sumu zodpovedajúcu jeho umiestneniu na freerolle (po odblindovaní stacku). - zaujimalo by ma, kam mi to poslu :lol2:
Jo24
 
Príspevky: 1
Založený: Aug 2015
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzni

Odoslaťod Hicks 13 Aug 2015 09:42

Na Slovensku je vraj bezne garantovat moneypool. Pytam sa kde konkretne?
Pytal som sa v CCC mi povedali, ze garantuju Pricepool a strhava sa len na ligu.
Napiste ake konkretne skusenosti z herni mate Vy a mozme urobit prehlad kde sa co garantuje...

Zatial je to:
Moneypool / Pricepool
GV / CCC
1 : 1
Hicks
 
Príspevky: 40
Založený: Dec 2014
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzni

Odoslaťod DevilMayCry 13 Aug 2015 10:46

Hicks napísal:Na Slovensku je vraj bezne garantovat moneypool. Pytam sa kde konkretne?
Pytal som sa v CCC mi povedali, ze garantuju Pricepool a strhava sa len na ligu.
Napiste ake konkretne skusenosti z herni mate Vy a mozme urobit prehlad kde sa co garantuje...

Zatial je to:
Moneypool / Pricepool
GV / CCC
1 : 1


Je to bullshit. Keď som hrával vo Vegase Doxxbet poker tour tak tam sa vyplácala vždy celá čiastka, nikdy sa nič nestrhávalo. Takže tie vyjadrenia Judr. boli smiešne... By ma zaujímalo ako to tam teraz vyzerá na turnajoch. Má niekto info ?
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!