Poker Jako Byznys (recenzia)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Poker Jako Byznys (recenzia)

Odoslaťod admin 01 Sep 2012 21:00

Diskusia k článku: Poker Jako Byznys (recenzia)

Kniha Poker Jako Byznys (Treat Your Poker Like A Business) je zameraná pre všetkých hráčov, ktorí majú problémy s disciplínou pri prevádzkovaní svojho pokrového biznisu alebo sa iba chcú dozvedieť know-how jedného z najúspešnejších online grinderov tejto doby, Dustyho Schmidta. Kniha Vám pomôže najmä zlepšiť Vaše manažérske schopnosti, ktoré sú nevyhnutné pri úspešnom prevádzkovaní vlastného podnikania v oblasti pokru.

Kniha je napísaná známym online regulárom Dustym Schmidtom, hrajúcim mid a high stakes na Poker Stars, ktorý sa živí ako pokrový profesionál už mnoho rokov, pravidelne dosahujúc status Supernova Elite. Dusty je taktiež známy aj tým, že ako jeden z mála pokrových profesionálov, nemal ešte v živote mínusový mesiac. A to najmä prostredníctvom milióna odohratých rúk online a striktnej disciplíne, ktoré mu umožňuje jeho jedinečné a striktné pristupovanie ku svojmu pokrovému podnikaniu.

Do knihy prispeli svojimi znalosťami a skúsenosťami aj desiatky ďalších ľudí, ako napríklad ďalší regulári dosahujúci vysoko nadpriemerné zárobky prostredníctvom pokru alebo psychológovia, ktorí čo to prispeli do kapitol o správnom nastavení Vašej mysle pre úspešné zvládanie nástrah, ktoré biznis menom poker prináša.

V počiatočných kapitolách sa kniha zameriava na...

Celý článok => Poker Jako Byznys (recenzia)
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22241
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: PokerPortal Predajňa Kníh: Poker Jako Byznys (recenzia)

Odoslaťod stanley100 02 Sep 2012 09:59

Kniha sa prijemne cita,nie je zbytocne dlha. Trosku ma prekvapila velkost pisma,resp to,ze niektore kapitoli su 2 stranove. Nie som ani profik a ani grinder,ale cakal som trosku viac od tej knihy. Ale citanie zaujimave.
stanley100
 
Príspevky: 194
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 17 krát/14 krát
Karma: 0

Re: PokerPortal Predajňa Kníh: Poker Jako Byznys (recenzia)

Odoslaťod Magnus 02 Sep 2012 12:54

Tak Dusty je asi ten "winning hrac" :poklona:
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!