P****Stars mení spätne a jednostranne podmienky pre svojich reklamných partnerov

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

P****Stars mení spätne a jednostranne podmienky pre svojich reklamných partnerov

Odoslaťod admin 01 Júl 2015 11:00

Diskusia k článku: P****Stars mení spätne a jednostranne podmienky pre svojich reklamných partnerov

Online pokrová herňa P****Stars mení spätne a jednostranne podmienky pre svojích reklamných partnerov. Vďaka týmto zásadným zmenám nemôže PokerPortal naďalej pokračovať v spolupráci s P****Stars takým spôsobom ako v minulosti.


Kanadská spoločnosť Amaya, ktorá sa v minulom roku stala novým vlastníkom pokrových herní P****Stars a F****Tilt sa v máji tohto roku rozhodla výrazným spôsobom zmeniť podmienky spolupráce so svojimi reklamnými partnermi, hlavne webmi ako je aj PokerPortal.sc.

Affiliate partneri herne získavajú prostriedky na svoju prevádzku ako percento zo ziskov, ktoré pokrová herňa generuje v podobe raku a turnajových poplatkov od hráčov, ktoré reklamný partner herni privedie prostredníctvom svojich stránok. Ide o formu reklamy, kedy miesto vopred dohodnutej sumy za reklamu dostáva partner províziu v podobe podielu na zisku z hráčov ktorých do herne privedie. Pre firmu je to výhodné, pretože nemusí platiť nič navyše a o reklamu sa stará affiliate partner, ktorý je ohodnotený podľa toho, koľko a akých hráčov herni privedie.

Prevádzkovať pokrový web nie je nič jednoduché, náklady na prevádzku stránky, tvorbu reklamných materiálov, článkov, reportáží a mnoho dalšieho sú vysoké. Trvá veľmi dlho, kým sa stránku podarí vybudovať tak, aby sa tieto náklady pokryli. Samozrejme v práci treba neustále pokračovať, pretože v...

Celý článok => P****Stars mení spätne a jednostranne podmienky pre svojich reklamných partnerov
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22241
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: P****Stars mení spätne a jednostranne podmienky pre svojich

Odoslaťod pakroc 01 Júl 2015 12:58

Na jednej strane je nefer menit podmienky zmluvy za pochodu ale na strane druhej
ocakavat dozivotnu rentu z hraca ktory "misclicol" banner na vasej stranke pred par rokmi a teraz je priputany k vam navzdy je trosku
tiez nefer.
Napriklad ja klikam treti rok supernovu a za odmenu mam u Vas 100 freerol +/- a vy zo mna par litrov, teda mali.
Obrázok používateľa
pakroc
 
Príspevky: 148
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: -2

Re: P****Stars mení spätne a jednostranne podmienky pre svojich

Odoslaťod 016roy 01 Júl 2015 16:30

pakroc napísal:Na jednej strane je nefer menit podmienky zmluvy za pochodu ale na strane druhej
ocakavat dozivotnu rentu z hraca ktory "misclicol" banner na vasej stranke pred par rokmi a teraz je priputany k vam navzdy je trosku
tiez nefer.
Napriklad ja klikam treti rok supernovu a za odmenu mam u Vas 100 freerol +/- a vy zo mna par litrov, teda mali.


Podobny obchodny plan funguje v X odvetviach, napr. v bankovnictve, poistovnictve, aj predavani zvaraciek. Je spolocnost, ta zamestnava obchodnikov. Napriklad poistovna ma poistovaka, ten sprostredkuje zmluvu s klientom a potom pokial klient plati, tak on ma z toho urcite percento (ak to tak nie je poistovaci, tak ma pls opravte). Teraz to pretransformujem do pokru. Positovna (P****Stars) ma obchodnikov (pokerportal.sc, pokerarena.cz, pokerman.cz, atd.) a obchodnici predavaju ich sluzbu klientom (hraci), pricom maju aj naklady na prevadzku a nie male. Preto z toho maju mat proviziu pokial klient plati (hra - rake-uje). Klientovi (hracovi) nepribudne nic, ked poistovna (P****Stars) prestane platit obchodnikom (pokerportal, atd.). A hlavne bolo dane v zmluve to "navzdy".

Ina vec je reklama. Ak si niekto zaplati za banner aby ho tam mal a po mesiaci povie ze uz to nechce a platit teda nebude, tak to jeho normalne rozhodnutie, resp. pravo. Na to sa nikdy nestazoval a ani nikdy stazovat nebude nikto zo spominanych stranok.
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: P****Stars mení spätne a jednostranne podmienky pre svojich

Odoslaťod APminer 01 Júl 2015 16:40

slušnost je změnit podminky od data, ktere nasleduje .... NE zpětně !!! ať je to v čemkoliv ...

jak jsem psal na FB - vyberu svych par desítek a už žádný rake (ani cent) ....
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: P****Stars mení spätne a jednostranne podmienky pre svojich

Odoslaťod Zeltzn 01 Júl 2015 17:03

Akože je to logický krok od nich. Aj keď je obvious, že pokrové portály už nie sú schopné prilákať taký počet hráčov, ako tomu bolo počas pokrového boomu / väčšina ľudí, čo ever hrala poker online má účet na P****Stars, tak je to pomaly ťažšie a ťažšie. Ešte tá vec, čo sa deje s botmi na plo a nekompetentnosť security departmentu je enough for me.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: P****Stars mení spätne a jednostranne podmienky pre svojich

Odoslaťod 3flash3 01 Júl 2015 17:39

PS ide do sračiek odkedy to má Amaya.
I+have+No+Idea+what+I+m+doing_9a2f5f_3220475.gif
I+have+No+Idea+what+I+m+doing_9a2f5f_3220475.gif (830.8 ) Zobrazená 3139 krát

juwiz8.jpg.gif
juwiz8.jpg.gif (835.4 ) Zobrazená 3088 krát
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: P****Stars mení spätne a jednostranne podmienky pre svojich

Odoslaťod pakroc 01 Júl 2015 19:21

016roy napísal:Podobny obchodny plan funguje v X odvetviach, napr. v bankovnictve, poistovnictve, aj predavani zvaraciek. Je spolocnost, ta zamestnava obchodnikov. Napriklad poistovna ma poistovaka, ten sprostredkuje zmluvu s klientom a potom pokial klient plati, tak on ma z toho urcite percento (ak to tak nie je poistovaci, tak ma pls opravte). Teraz to pretransformujem do pokru. Positovna (P****Stars) ma obchodnikov (pokerportal.sc, pokerarena.cz, pokerman.cz, atd.) a obchodnici predavaju ich sluzbu klientom (hraci), pricom maju aj naklady na prevadzku a nie male. Preto z toho maju mat proviziu pokial klient plati (hra - rake-uje). Klientovi (hracovi) nepribudne nic, ked poistovna (P****Stars) prestane platit obchodnikom (pokerportal, atd.). A hlavne bolo dane v zmluve to "navzdy".


Neda sa to celkom takto porovnavat, kedze banku, poistovnu aj zvaracku mozem hocikedy vymenit kezde na trhu ich su desiatky az stovky s priblizne rovnakou urovnou sluzieb ci kvality, ale pokerstrars je len jeden ktory sa uz v dnesnej dobe vymenit neda hlavne ak niekto hra SNG,
t.z. ze ani affiliate sa zmenit neda/l a hlavne v dobe registracie 90% ludi vobec nevie o co prichadza resp. co ziskava kliknutim na banner aff. stranky, kdezto pri kupe napr. poistenia presne viem co dostanem.
Obrázok používateľa
pakroc
 
Príspevky: 148
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: -2

Re: P****Stars mení spätne a jednostranne podmienky pre svojich

Odoslaťod tucniak 01 Júl 2015 20:06

pakroc napísal:...kdezto pri kupe napr. poistenia presne viem co dostanem.


ty mozno, ale podla mna tak 90% ludi nie, inak by to nebol stale aj 10 rokov po peaku nowadays taky business a ryza jak hovado.... :D
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: P****Stars mení spätne a jednostranne podmienky pre svojich

Odoslaťod zamyslenie 01 Júl 2015 20:21

pakroc napísal:...


suhlas :) navyse, ked to "navzdy" plati aj pre hraca a ten nema ziadnu moznost, ani zo svojej vole, opustit affilate partnera a myslim, ze nikde v podmienkach, ktore odklikava (podpisuje) takato formulka nie je uvedena a pred prekliknutim sa ani nedozvie na co vlastne klika .. prirovnal by som to k smejdom alebo k podvodnemu konaniu (kedze existuju cookies, tak ani po naslednom precitani zmluvnych podmienok - danu vec tam nenajde, tak nemam moznost odstupit od zmluvy, ked sa aspon trosku lepsie nevyznam v pocitacoch)

este keby niekto chcel tento "vztah" prirovnavat k poistovnictvu, nie je to podobne ani trosku, pretoze v poistnej zmluve mozem svojho obchodnika (ak som s nim nespokojny), ktory ma nasiel, vymenit (jednoducho poistku zrusim a zalozim si novu v tej istej poistovni) .. v P****Stars moze mat jeden hrac len jeden celozivotny nick (tiez si myslim, ze dost blbost - nejaka ta moznost aspon raz za rok zmrazit ucet a vyrobit novy by bola ok) a teda to nie je v ziadnom pripade mozne

ale je krasne sledovat ako sa affilate weby spojili v jedno (inokedy daj linku na iny aff web a uz mas ban ako najprisnejsie porusenie podmienok) :) len trosku jednostranne sleduju svoje zaujmy

vzdy si budem mysliet, ze affilate weby a rozne coachingove weby velmi skodia pokrovej ekonomike (odcerpavaju obrovske mnozstvo penazi zo systemu a tvoria hracov, ci vo velkej vacsine nebudu depositovat pravidelne), necudujem sa teda, ze uz sa to dostalo do takych neunosnych rozmerov, ze musi prist tvrda rana, aby sa pokrova ekonomika mohla trosku zase ozivit

velmi teda schvalujem tuto politiku P****Stars, dost bolo ryzovania :) a hla, vsetky weby zacinaju vyplakavat teraz
zamyslenie
 
Príspevky: 46
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: -4


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!