Rozhovor s Johannes Strassmannom - z nuly vybudoval majetok

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s Johannes Strassmannom - z nuly vybudoval majetok

Odoslaťod Barin 20 Mar 2009 00:57

janobendik napísal:Ahojte chalani Strassmana poznam osobne je to velmi dobry hrac a velky gambler, proste taka spravna pokrova krvna skupina!
ako sa vysplhal hore - jednoducho hral bez mantinelov toho Vasho bankrolu / spravny hrac aj tak na bankrol kasle/ a vyslo mu to.
Napr. Trdlo sa divi ako je mozne za 3!!!!! mesiace urobit z 5 - 30K?!! Jednoducho pod so mnou na nejaky medzinar.turnaj kde sa hra omaha PL 20-40 dame do banku 1000 a pri troche stastia rano mame po 100.000!! / samozrejme plati aj opak/. Garantujem Ti, ze pri moznosti vyhry takej sumy budes srat na ten Vas bankrol, vyhrabes z gati posledne loowe a ides do toho!! A kto nie moze len o velkych prachoch snivat pri tukani online na stole 0,02-0,05.


Tak to je brutal, co post to perla...live to predpokladam hrozne ownis, ale uz sa veru necudujem preco ta "hnusne rigged" online herne obrali o 300k USD.
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

janobendik

Odoslaťod dzejkej 20 Mar 2009 00:58

Obrázok
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Rozhovor s Johannes Strassmannom - z nuly vybudoval majetok

Odoslaťod buschle 20 Mar 2009 01:01

lol , a to ja planujem zaviest 100BI Roll .... to som ale najivka . Asi spakujem svoj roll dokopy a dam si jeden orbit na NL5000.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Rozhovor s Johannes Strassmannom - z nuly vybudoval majetok

Odoslaťod keso26 20 Mar 2009 01:07

7castle napísal:Hehe Jano ja som za kazdu srandu ale ze z 1000 spravit 200k za vecer pri "troche" stastia to uz je aka haluz :lol2:

Sranda je tiez to, ze takych co pri moznosti velkej vyhry srali na bankrol a vyhrabali z gati (a este aj od kamosov) je strasne vela, 5% z nich bolo uspesnych a 1% slavnych, a zvysnych 95% umyva taniere v restikach.

A ozaj by si mohol zobrat na vedomie ze su ludia co zacinaju dost z nuly, kludne aj na mikrolimitoch, a koncia bohati, akurat maju trocha zodpovednosti voci sebe a preto na to idu postupne... cize nejaky vysmech z mikrolimitov nie je namieste.

+1
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Rozhovor s Johannes Strassmannom - z nuly vybudoval majetok

Odoslaťod vlade 20 Mar 2009 02:50

keso26 napísal:
7castle napísal:Hehe Jano ja som za kazdu srandu ale ze z 1000 spravit 200k za vecer pri "troche" stastia to uz je aka haluz :lol2:

Sranda je tiez to, ze takych co pri moznosti velkej vyhry srali na bankrol a vyhrabali z gati (a este aj od kamosov) je strasne vela, 5% z nich bolo uspesnych a 1% slavnych, a zvysnych 95% umyva taniere v restikach.

A ozaj by si mohol zobrat na vedomie ze su ludia co zacinaju dost z nuly, kludne aj na mikrolimitoch, a koncia bohati, akurat maju trocha zodpovednosti voci sebe a preto na to idu postupne... cize nejaky vysmech z mikrolimitov nie je namieste.

+1


pod toto by som sa tiez podpisal... :good:
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Rozhovor s Johannes Strassmannom - z nuly vybudoval majetok

Odoslaťod palo1973 20 Mar 2009 08:34

-7castle,vcera som zacal pisat post presne v tomto duchu,ale potom som to zrusil s tym,ze nema vyznam prilievat olej do ohna,jano ma svoju pravdu a nikto a nic ho nepresvedci :good:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s Johannes Strassmannom - z nuly vybudoval majetok

Odoslaťod tucniak 20 Mar 2009 08:44

Ale ved, kto ho presviedca?On si owni svoje live, on ide na omahu 20/40 s litrom a odide so 100.000 (kolko krat zo 100?:) ), okej, ostava tisko zavidiet:). Ja som ostatne spokojny aj s mikrolimitom, ako sa postupne ucim beatovat tu hru a nestoji to nejak vela (300k naprikla), lebo tak vela nemam a teda si nemozem dovolit prehrat.
Ale navadzat na to inych, neviem neviem, nepride mi to ako stastna volba.. :crazy:
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Rozhovor s Johannes Strassmannom - z nuly vybudoval majetok

Odoslaťod yegon 20 Mar 2009 10:26

spravny hrac aj tak na bankrol kasle


:napad:
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s Johannes Strassmannom - z nuly vybudoval majetok

Odoslaťod roche01 20 Mar 2009 12:06

spravny hrac aj tak na bankrol kasle


jj, ako vo včerajšom Mafstory, keď Pipina prehral svoje "poršátko" a Aliho Rolls Royce a teta Márgit prehrala dom, pole a všetko a musela späť v Pipininom stane v posilovni :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :P :crazy: :Yahoo!:
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: Rozhovor s Johannes Strassmannom - z nuly vybudoval majetok

Odoslaťod janobendik 20 Mar 2009 14:14

TUCNIAK!!! nenavazam sa do nikoho, akurat teraz do teba. zbytocne to teda nestavaj na hranu.
7castle napisal si predsa uplne to iste ako ja az na uvod, kde hovoris o haluzi - tak konkretne pred 3 tyzdnami v bregenzi hrac CAN /CHAN?- proste ten znami cinan z CCC/ pri hre 20-20 !! Omaha PL vyhral za vecer 3 /tri!!/ banky nad 100.000 EUR videl som to ja aj dalsich cca 200 hracov co boli v casine. A sa Ti take velke prachy zdaju v Europe divne chodievaj po velkych turnajoch casto hrajo aj 100-200, ba raz som videl hrat 300-600EUR OPL!
Poznam Strassmana pri hre , takisto som hral v Gorici s Minierim asi pred 3 rokmi, ked este nebol taky slavny - ABSOLUTNY GAMBLERI !!!! a tak ako 7castle hovori len 5 % ma to stastie , ze preniknu, ostatni somru love a cakaju na dalsiu sancu vzletiet! Ako Gas Hansen, D.W.Fish... vsimni si ich styl....
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!