Rozhovor s managerom Hollywood Poker Clubu Nitra

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Rozhovor s managerom Hollywood Poker Clubu Nitra

Odoslaťod admin 11 Feb 2016 12:50

Diskusia k článku: Rozhovor s managerom Hollywood Poker Clubu Nitra

V sérii našich rozhovorov s predstaviteľmi pokrových klubov zo Slovenskej republiky pokračujeme aj dnes. Hollywood Poker Club Nitra je klub s dlhou tradíciou a ich manager Tibor Baracký nám prezradil aj to, že prioritou klubu je priateľský a férový prístup. Hollywood má prevádzky aj v ďalších mestách: ZM, TO, MA, SA a GA.

PokerPortal: Ahoj. Ako hodnotíš pôsobenie vášho klubu v uplynulom roku?

Tibor Baracký: Ahoj. Klub sa snaží z roka na rok o vylepšovanie služieb pre stálych, ako aj nových hráčov. Bolo tomu tak aj minulý rok, o čom svedčí rastúca hráčska základňa.

Čo bolo vašim hlavným lákadlom?
Medzi najväčšie lákadlá rozhodne patril rake back až do výšky 40%!, ako aj cash game jackpot, ktorý sa rozdeľoval podľa rôznych kritérií. Vydarenou akciou bol aj cash game víkend, počas ktorého sa hralo na 4 stoloch.

To je naozaj dosť na nitriansky klub.... Isto prišli rôzne typy hráčov. Keď sme pri nich, ktorí hráči sú u vás najobľúbenejší?
Medzi všeobecne najobľúbenejších hráčov patria tí, ktorí robia najväčšiu show. Nie je tomu inak ani u nás :).


Hrávaš aj Ty poker? Ak áno, čo?
Hrávam. V pokri mi nie je cudzia žiadna varianta. Ktorú neviem, rád sa naučím :).

A ako tráviš voľný čas?

Veľa voľného času mi pri mojej práci nezostáva, keďže...

Celý článok => Rozhovor s managerom Hollywood Poker Clubu Nitra
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22169
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Rozhovor s managerom Hollywood Poker Clubu Nitra

Odoslaťod MAJKY717171 22 Feb 2016 23:28

len tak dalej :) ...ja osobne viem len pochvalovat konkretne HOLLYWOOD poker club galanta.....prijemna obsluha...pristup k hracom za 100 bodov:)...prostredie pekne...sympaticke barmanky este aj prijemne:)....co viac by sme mohli chciet :)...odporucujem kazdemu koho bavi poker ....cash tak aj turnaje ...tiez som mal obavy pred prvou navstevou klubu...no velmi prijemne som sa prekvapil...treba navstivit a presvedcit sa sam ......za mna jednotka :)
MAJKY717171
 
Príspevky: 1
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!