Septembrový DoubleStar Open €10,000 GTD bude freezeout!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Septembrový DoubleStar Open €10,000 GTD bude freezeout!

Odoslaťod admin 15 Sep 2016 12:25

Diskusia k článku: Septembrový DoubleStar Open €10,000 GTD bude freezeout!

Už najbližšiu sobotu si v priestoroch kaštieľa v Ilava - Klobušice môžete zahrať turnaj s peknou garanciou €10,000, spadajúci pod sériu s názvom DoubleStars Open. Tentokrát však hráčov potešíme tým, že sa bude hrať vo formáte freezeout....

Deviaty turnaj z pokrovej série DoubleStar Open III prináša zmenu formátu! Septembrový DoubleStar Open bude šetriť Vašu peňaženku, nakoľko formát turnaja sa od tých predošlých bude líšiť. Hrať sa totiž bude freezout. Garancia však ostáva pekných €10,000! Buy-in bude tentokrát €70+€10.

Počiatočný stack je 25,000 chipov + bonus v podobe 5,000 chipov môžete získať za online registráciu na stránkach DoubleStar tu. Hrať sa budú 30 min. levely.


Základné údaje o septembrovom DoubleStar Open
Garancia: €10,000
Buy-in: €70+€10 freezeout
Začiatok: sobota 17.9. o 19:00

DoubleStar Open Awards
Ako všetky turnaje spadajúce pod túto sériu aj ten sobotňajší sa bude bodovať, pričom najlepší hráči z konečného rebríčku si rozdelia až €10,000. Pre víťaza bodovania je pripravených krásnych €1,300. V aktuálnom rebríčku stále dominuje Lukáš Taraba s 814 bodmi. Za ním nasledujú Lukáš Volník a Vladimír Suchár. Tabuľka odmien a bodovania:


...

Celý článok => Septembrový DoubleStar Open €10,000 GTD bude freezeout!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22169
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Septembrový DoubleStar Open €10,000 GTD bude freezeout!

Odoslaťod FIproSH 18 Sep 2016 11:59

Tak som sa včera vybral z Bratislavy do tohoto malebného kaštieľa, keďže som si tu prečítal, že ich 10k garant turnaj sa bude hrať vo forme freezeout, čo sa už na SVK nevidí, pár kilometrov hore dole a môžem si zahrať fajn poker, hovoril som si, tiež som o tom hovoril pár ďalším ľuďom, ale už keď som prišiel počas breaku na miesto konania, nezdalo sa mi, že by hráči na stoloch mali po 60-70k v tak hojnom počte a po 4 leveloch, následne som po zaregistrovaní a pár handách zistil, že tento turnaj je zase len obyčajná ruleta..

Turnaj bol totižto UNL. RE-ENTRY! Na moju šťažnosť u floormana mi bolo povedané, ževraj Pokerportal to pokašlal, lebo oni dali správnu informáciu a vy ste zle napísali článok, tiež, že na ich stránke je to správne napísané.
Na stránke dodnes svieti ale presne to, čo som sa dočítal aj tu, turnaj mal byť freezeout, preto sa chcem opýtať, prečo zavádzate hráčov a uvádzate klamlivú reklamu? Keby som chcel hrať ruletu za 80e, idem ju hrať kdekoľvek inde a nemusím sa trepať do Ilavy, díky za odpoveď od kompetentných.

Screen stránky: http://prntscr.com/cjdfgu

http://www.doublestarblog.sk/doublestar ... u-formatu/
FIproSH
 
Príspevky: 17
Založený: Nov 2015
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: -2

Re: Septembrový DoubleStar Open €10,000 GTD bude freezeout!

Odoslaťod A_Rimmer 18 Sep 2016 14:32

Nezastavam sa DoubleStaru ani PokerPortalu, nemam ani s jednym nic spolocne, ale mam dojem, ze tu ide o nepochopenie pojmu "Freezeout". Kedysi za cias pokroveho praveku, ked este neexistovalo re-entry (dnes sa to asi uz chape inak), sa turnaje v zasade delili na Freezeouty a turnaje s Rebuy+Addon. Takze turnaj, kde ste si zaplatili cely buyin+fee a dostali ste zan hned cely stack bol freezeout, na rozdiel od rebuyaku, kde ste dostali nejaky stack a neskor ste si mohli dokupit rebuy a pred uzavretim registracie este addon. Reentry s tym v podstate nesuvisi, re-entry znamena len to, ze ak bustnete, mozte do turnaja nastupit znova, bez ohladu na to ci ide o Freezeout alebo Rebuyak. Podla mna pojmy freezeout a re-entry sa navzajom nevylucuju.

:gl:
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Septembrový DoubleStar Open €10,000 GTD bude freezeout!

Odoslaťod FIproSH 18 Sep 2016 15:41

"Septembrový DoubleStar Open bude šetriť Vašu peňaženku, nakoľko formát turnaja sa od tých predošlých bude líšiť. Formát v poradí už deviateho turnaja bude znieť 70€ Freezeout."

Dovolím si zacitovať z jednej z milióna stránok/wikipédií na internete, čo znamená pojem freezeout, aj keď si to spomenul, ale ku koncu si sám seba znegoval vyjadrením, že "Podla mna pojmy freezeout a re-entry sa navzajom nevylucuju."

Takže pojem freezeout znamená: "Typ turnaje, ve kterém se nedokupují žetony, hráč na začátku turnaje dostane určitý počet žetonů, pokud mu dojdou, tak z turnaje vypadává."

Žiadne, pokiaľ mu žetóny dôjdu, tak si ide kúpiť nový stack na floormanský pultík a pod.

Takže pokiaľ hrám freezeout, hrám freezeout, pokiaľ hrám "sobotnú ruletku a.k.a super mega tuti freezeout s neobmedzeným re-entry", tak by sa patrilo ten názov dať podľa toho, čo hrám a nie podľa toho, na čo sa chcem tváriť a prilákať ľudí :)
Na Slovensku neexistuje kasíno, ktoré by minimálne takýmto spôsobom nezavádzalo hráčov.
FIproSH
 
Príspevky: 17
Založený: Nov 2015
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: -2

Re: Septembrový DoubleStar Open €10,000 GTD bude freezeout!

Odoslaťod Magnus 18 Sep 2016 16:54

A_Rimmer napísal:Nezastavam sa DoubleStaru ani PokerPortalu, nemam ani s jednym nic spolocne, ale mam dojem, ze tu ide o nepochopenie pojmu "Freezeout". Kedysi za cias pokroveho praveku, ked este neexistovalo re-entry (dnes sa to asi uz chape inak), sa turnaje v zasade delili na Freezeouty a turnaje s Rebuy+Addon. Takze turnaj, kde ste si zaplatili cely buyin+fee a dostali ste zan hned cely stack bol freezeout, na rozdiel od rebuyaku, kde ste dostali nejaky stack a neskor ste si mohli dokupit rebuy a pred uzavretim registracie este addon. Reentry s tym v podstate nesuvisi, re-entry znamena len to, ze ak bustnete, mozte do turnaja nastupit znova, bez ohladu na to ci ide o Freezeout alebo Rebuyak. Podla mna pojmy freezeout a re-entry sa navzajom nevylucuju.

:gl:


Freez OUT znamena OUT = padaj prec z turnaja = uz sa nevracaj = nie si schizo, aby si bol xxx krat entry vzdy ako a.k.a. ina osoba, hoci si furt ta ista osoba. Nech sa proste prestane pouzivat ten vyraz a je to.
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Septembrový DoubleStar Open €10,000 GTD bude freezeout!

Odoslaťod marcellko 18 Sep 2016 17:40

Mňa len tak napadá že ak dám re entry tak hrám za 160 € o 10K GTD prečo potom nejdem do Banca za tie iste peniaze hrať o 100K GTD. Podla mňa je re entry vyhodené peniaze.
marcellko
 
Príspevky: 34
Založený: Dec 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Septembrový DoubleStar Open €10,000 GTD bude freezeout!

Odoslaťod FIproSH 18 Sep 2016 19:22

Prečo neísť a ísť hráč do Banca, to je na samostatnú tému, to prečo niekto berie 6 re-entry (aj taký sa tam našiel včera vraj), to tiež nepochopím, ale ja som gamblerské mozgy nikdy nechápal, takže.. :)
Tu ide o to, že kasína na SVK jednoducho touto formou úmyselne zavádzajú a klamú.
FIproSH
 
Príspevky: 17
Založený: Nov 2015
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: -2


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!