SNG, MTT či CG - Ktorý formát si vybrať?

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: SNG, MTT či CG - Ktorý formát si vybrať?

Odoslaťod tomiG 03 Nov 2011 16:52

tucniak napísal:teraz si sa zhodil asi najviac ever-najprv donho sustavne pindas totalne arogantnym tonom ako keby si majster sveta a vsetko vies, osocujes jeho vypocty (ktorym ani nerozumies-tym myslim ze si si nevedel spravit vlastny a porovnat to) a nasledne ked ti to da ako na podnose (pricom jeho trpezlivost s tebou nechapem ani len trosku) tak zrazu to konecne vidis a 'vy cool, bro..'' hej?

typek ta chce nieco naucit a ty sa s nim 300 postov hadas (bez argumentov na vlastnej strane, len blabla ako male decko) a ked uz sa neda inac (lebo ta prevalcoval), tak ustupis a tvaris sa ze ty si vlastne donho pi*** iba tak zo srandy..

pre buducnost byt tebou by som zmiernil ton alebo istotu vo svoje pokrove vyjadrenia, ak ich nemas cim podlozit lol

tebe sudden dakujeme :)

asi si ten moj post celkom nepochopil skus si ho precitat este raz a dokonca ;)
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: SNG, MTT či CG - Ktorý formát si vybrať?

Odoslaťod tucniak 03 Nov 2011 16:55

hej, tomu ze je to ironia som daval nadej tak 50:50 ;)

btw podla mojho nazoru by si bol vynikajuci adept na coaching.
nie preto, ze o pokri vies dokopy nic, ale skor preto, ze vysvetlit ti nieco tak jednoduche ako je EV v pokri trva tax cca 4x viac ako priemernemu tukeho simpanzovi..
kedze ten cas platis ty, musi byt vyborne ta coachovat (ak si clovek medzitym nevytrha vsetky vlasy ) :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: SNG, MTT či CG - Ktorý formát si vybrať?

Odoslaťod tomiG 03 Nov 2011 17:00

tucniak napísal:hej, tomu ze je to ironia som daval nadej tak 50:50 ;)

btw podla mojho nazoru by si bol vynikajuci adept na coaching.
nie preto, ze o pokri vies dokopy nic, ale skor preto, ze vysvetlit ti nieco tak jednoduche ako je EV v pokri trva tax cca 4x viac ako priemernemu tukeho simpanzovi..
kedze ten cas platis ty, musi byt vyborne ta coachovat (ak si clovek medzitym nevytrha vsetky vlasy ) :)

cmon prosil som aj radu kde tych trotlov na taketo handy najst preco mi neporadis?ja takych bezne vela na stoloch nestretavam tak by som to fakt ocenil radu...v tomto trebars ironia nieje ziadna
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: SNG, MTT či CG - Ktorý formát si vybrať?

Odoslaťod tomiG 03 Nov 2011 17:12

tomiG napísal:
tucniak napísal:hej, tomu ze je to ironia som daval nadej tak 50:50 ;)

btw podla mojho nazoru by si bol vynikajuci adept na coaching.
nie preto, ze o pokri vies dokopy nic, ale skor preto, ze vysvetlit ti nieco tak jednoduche ako je EV v pokri trva tax cca 4x viac ako priemernemu tukeho simpanzovi..
kedze ten cas platis ty, musi byt vyborne ta coachovat (ak si clovek medzitym nevytrha vsetky vlasy ) :)

cmon prosil som aj radu kde tych trotlov na taketo handy najst preco mi neporadis?ja takych bezne vela na stoloch nestretavam tak by som to fakt ocenil radu...v tomto trebars ironia nieje ziadna

ups teraz pozeram -3 tak najdu sa hrdinovia do -20 ved vam tu este stale ostane janko bendik na obcasny flame :D ....nedajte sa prosit cmon guys
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: SNG, MTT či CG - Ktorý formát si vybrať?

Odoslaťod admin 03 Nov 2011 17:39

tomyG sa dnes rozlucil s nasou komunitou, slusne som ho poziadal aby nenadaval inym clenom, odpoved bola ze ho mozem "bozat v rit" :D
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22241
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: SNG, MTT či CG - Ktorý formát si vybrať?

Odoslaťod Chlpo1989 03 Nov 2011 17:41

Ale nieee, teraz je tu uz len Jano a aj ten tu nie je stale. Vlade, musis kupit dalsieho...
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: SNG, MTT či CG - Ktorý formát si vybrať?

Odoslaťod sudden 03 Nov 2011 19:39

admin napísal:tomyG sa dnes rozlucil s nasou komunitou, slusne som ho poziadal aby nenadaval inym clenom, odpoved bola ze ho mozem "bozat v rit" :D

tazka strata, je to permaban, alebo len nejake docastne pozastavenie cinnosti ? :D

Chlpo1989 napísal:Ale nieee, teraz je tu uz len Jano a aj ten tu nie je stale. Vlade, musis kupit dalsieho...

:D no problem http://www.trollshop.net/
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: SNG, MTT či CG - Ktorý formát si vybrať?

Odoslaťod Billy Dollar 19 Nov 2013 16:07

Ahojte, hravam na PS. Mam cosi nastudovane, a hravam este play money CG a HUSNG.
+ pokerportal freerolly :lol2:
Z freerollov mam 30 usd a chcem zacat zveladovat svoj bankroll.
Play money samozrejme v pohode porazam aj CG aj HUSNG.
Chcem sa len spytat, co by bolo asi vyhodnejsie zacat hrat? cg alebo husng? Najviac ma bavia tie headsupy, no mam trochu strach ci budem aj real money naozaj porazat. Neviem ci mi v HU microlimits budu zakladne strategie, taky abcpoker pre headsup naozaj stacit a ci sa da tie headsupy naozaj dlhodobo porazat. hlavne hyperturba mi pridu ako hodenie si mincou. Za akukolvek odpoved Vam dakujem, a prajem :gl:
Billy Dollar
 
Príspevky: 9
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: SNG, MTT či CG - Ktorý formát si vybrať?

Odoslaťod 1886er 19 Nov 2013 20:49

na cg zažije tvoj bankroll asi menšiu variance ako na HUSNG. aj keby si chcel hrať ten najnižší limit na husng čo je 1,5$, tak ti 20bi brm nebude stačiť. tá variance je tam proste príliš veľká.

Za tento príspevok od 1886er poďakovali :
Billy Dollar
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: SNG, MTT či CG - Ktorý formát si vybrať?

Odoslaťod Billy Dollar 19 Nov 2013 23:47

Dakujem za skoru odpoved. :poklona:
Este stale tak nejak hladam styl v ktorom by som chcel napredovat.
A vsade citam ze u CG prevazuju deep stack strategie. na to akosi nemam bankroll este. Tak neviem ci skusim hravat so 40bb, +10bb a odznova, -10bb a odznova start na 40bb. No ci by to bolo spravne neviem. :oops:
Billy Dollar
 
Príspevky: 9
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!