V Austrálii zakázali online poker. Holz a Antonius propagátormi novej značky

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

V Austrálii zakázali online poker. Holz a Antonius propagátormi novej značky

Odoslaťod admin 22 Mar 2017 17:13

Diskusia k článku: V Austrálii zakázali online poker. Holz a Antonius propagátormi novej značky

Austrálski hráči sa veru netešia. V Senáte sa definitívne rozhodlo, že online poker si tak ľahko nezahrajú. Fedor Holz a Patrik Antonius si z toho ťažké hlavy nerobia a propagujú novú značku oblečenia.

Zákon ktorý prešiel v Austrálii Senátom je nastavený tak, že ich trh opustia prakticky všetky online pokrové herne a kasína. Malá nádej pre hráčov tu predsalen ešte je, a to taká, že zákon neprejde cez Snemovňu reprezentantov. Pravdepodobnsť toho je však veľmi nízka, prakticky nulová.


Zákon je nastavený ešte prísnejšie, ako napríklad v Českej republike. Pokiaľ v ČR môžu online pokrové herne požiadať o licenciu (čo už urobil a aj dostal P****Stars a pracuje na tom 8***oker), tak v Austrálii túto možnosť nemajú. Nová legislatíva umožňuje požiadať o takúto licenciu lotériové spoločnosti a online stávkové kancelárie. Online pokrové herne a kasína však majú smolu.

David Leyonhjelm, liberálno-demokratický Senátor navrhol, aby online poker dostal výnimku a prevádzkovatelia online pokrových herní tak mohli žiadať o licenciu. Odvôvodnil to aj tým, že poker je aj dovednostnou disciplínou. Jeho návrh bol však pri hlasovaní "zmietnutý zo stola". Online herne to veru nepoteší, veď krajina...

Celý článok => V Austrálii zakázali online poker. Holz a Antonius propagátormi novej značky
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22144
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: V Austrálii zakázali online poker. Holz a Antonius propagáto

Odoslaťod Hicks 24 Mar 2017 18:40

To porovnanie s Ceskou republikou som nepochopil, nehodilo by sa tu viac porovnanie so Slovenskom, ked ani u nas nie je mozne ziadat o licenciu?
Hicks
 
Príspevky: 40
Založený: Dec 2014
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: V Austrálii zakázali online poker. Holz a Antonius propagáto

Odoslaťod filip21 29 Mar 2017 09:31

cafte vie niekto ako to je u nas s tym zakonom o online hrani(pokru,stavky) kedy to bude aktualne alebo nieco podobne ako to ten nas zmrd presadil v Cechach?
filip21
 
Príspevky: 12
Založený: Mar 2017
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 0

Re: V Austrálii zakázali online poker. Holz a Antonius propagáto

Odoslaťod vlade 30 Mar 2017 00:11

Tazko povedat, najnovsia info je asi tato => http://www.pokerportal.info/a/7744/stat ... ne-hazarde

Za tento príspevok od vlade poďakovali :
filip21
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: V Austrálii zakázali online poker. Holz a Antonius propagáto

Odoslaťod filip21 30 Mar 2017 08:08

Podla mna je to vsetko zle a pre nas hracov pokru sa Slovensko stane uplne nezaujimave lebo o licenciu herne ako P****Stars nazaziadaju moj nazor Slovensko neni pre nich zaujimave neni tu vela hracov a platit za licencie je pre nich zbytocne vyhadzovanie....v Cesku po prideleni licencie len pokerstaru vyzera a aj je herna katastrofalna a nic tam aj tak hrat nejde !!!!!! Nerozmyslal niekto ako s tym najlepsie vybabrat ake bude najlepsie riesenie ked to vsetko zacnu blokovat?
filip21
 
Príspevky: 12
Založený: Mar 2017
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 0

Re: V Austrálii zakázali online poker. Holz a Antonius propagáto

Odoslaťod Hicks 30 Mar 2017 18:58

Nas stat tvrdi ze mu ide o dane a licenciu. Len nechapem ako chce zarobit na daniach z pokru ked neudeli ziadnu licenciu? Asi ho nezaujima poker, ale stavky a ostatny hazard...
Neviem co sa bude dat proti tomu robit, ale vela asi nie, ked sa herne stiahnu z nasho trhu ako v CZ. Najlepsie by bolo zacat uz teraz lobovat v parlamente cez nejaku Pokerovu asociaciu. Volakto pisal na fore ze nieco take existuje, ale ziadny odkaz na nich nenechal...
Ja som dnes urobil prvy krok v ramci protiopatreni a pokusil som sa na balkone chytit z mobilu zahranicne siete ;) . Podarilo sa mi zo superslabym signalom zaregistrovat do jednej Rakuskej a jednej Madarskej siete. Ked zozeniem nejaku kvalitnu UMTS antenu tak zahranicny internet by uz aj bol.
Viete niekto ako je to s online pokrom v AT a HU?
V CZ, PL to je alebo bude o nicom...
Hicks
 
Príspevky: 40
Založený: Dec 2014
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: V Austrálii zakázali online poker. Holz a Antonius propagáto

Odoslaťod filip21 30 Mar 2017 19:39

Hicks napísal:Nas stat tvrdi ze mu ide o dane a licenciu. Len nechapem ako chce zarobit na daniach z pokru ked neudeli ziadnu licenciu? Asi ho nezaujima poker, ale stavky a ostatny hazard...
Neviem co sa bude dat proti tomu robit, ale vela asi nie, ked sa herne stiahnu z nasho trhu ako v CZ. Najlepsie by bolo zacat uz teraz lobovat v parlamente cez nejaku Pokerovu asociaciu. Volakto pisal na fore ze nieco take existuje, ale ziadny odkaz na nich nenechal...
Ja som dnes urobil prvy krok v ramci protiopatreni a pokusil som sa na balkone chytit z mobilu zahranicne siete ;) . Podarilo sa mi zo superslabym signalom zaregistrovat do jednej Rakuskej a jednej Madarskej siete. Ked zozeniem nejaku kvalitnu UMTS antenu tak zahranicny internet by uz aj bol.
Viete niekto ako je to s online pokrom v AT a HU?
V CZ, PL to je alebo bude o nicom...

nas stat a vsetko co je vo vlade cize vedenie statu sa zaujima len o svoje gate ich nezaujimaju ludia :( ako padne datum zakona sme vsetci v riti lebo oni ziadnu licenciu nikomu nedaju a myslim si ze ani nebude mat nikto o nu zaujem lebo nas trh je nezaujimavy....a to ako obist to ze si Slovak aby si si mohol zahrat poker na normalnej urovni lebo tipsport a celkovo nase Slovenske herne do toho neratam lebo to bude vzdy len trapny pokus o vytvorenie optimalneho prostredia pre online poker asi bude znamenat nie len chytit signal zahranicneho operatora ale asi aj nejake doklady o bydlisku a zivote v zahranici kde je samozrejme poker ide hrat lebo mam dojem ze za chvilu bude problem najst stat kde to pojde vid Cesko ,Polsko vsetci sa nakazili od nasho drba Babisa :good:
filip21
 
Príspevky: 12
Založený: Mar 2017
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 0

Re: V Austrálii zakázali online poker. Holz a Antonius propagáto

Odoslaťod Hicks 01 Apr 2017 06:46

Jasne ze mat zahranicny net nestaci. Nastastie nemusime menit obcianstvo ani trvale bydlisko. Treba len hrat v inej krajine na co budeme potrebovat nejaky doklad a net. Podnajom u znameho a internet z daneho statu by hadam uz aj mohli stacit... ?
PokerPortal by mohol stvorit nejaky rozhovor s profesionalmi na Slovensku ako planuju riesit tuto situaciu a co si o tom myslia...
Hicks
 
Príspevky: 40
Založený: Dec 2014
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!