Výroky slávnych hráčov

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Výroky slávnych hráčov

Odoslaťod admin 18 Sep 2008 06:40

Diskusia k článku: Výroky slávnych hráčov

Phil “OMGClayAiken” Galfond (minulý rok vyhral svoj prvý WSOP Bracelet )„Pred mojou účasťou minulý rok som nemal veľmi v láske WSOP. Nemal som chuť cestovať a zostať 2 mesiace v Las Vegas a okrem toho nie som veľký fan turnajov – bol som tam, aby som vyhral Bracelet.“ Začiatkom tohto roka odštartoval novú online stránku o pokrovom tréningu Blue Fire a povedal k tomu: „Nechcem, aby si ma ľudia pamätali iba ako jedného z najlepších hráčov sveta, ale chcem ostať v spomienkach ako jeden z najlepších učiteľov.“ Johannes Strassmann (na druje foto, jeden z najdôležitejších nemeckých mladých hráčov. Na EPT Finale v Monte Carle skončil na 14. mieste)„Ako pri hre Starcraft, tak aj pri pokri ide hlavne o to, pod stresom sa rozhodnúť strategicky správne. Je to najdôležitejšia schopnosť. Poker je fascinujúca hra, spojenie matematiky, psychológie a inštinktu.“ „Súperi, proti ktorým by som nechcel hrať v Heads Up sú Durrr, Phil Ivey, Antonius a Phil Galfond.” Jeho životné motto znie: „Life is what you make of it!”Barry Greenstein„Keď sa hráči v nasledujúcich rokoch zlepšia, tí najlepší sa prebudia a zistia, že nemá zmysel skrývať sa za matematické modely, a že je ešte veľa iných vecí pri pokri, ktoré môžu byť rozhodujúce pre úspech.” „Sme typ bojovníkov v celosvetovej PR- vojne, v ktorej sa snažia...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22143
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!