WPT a Grand Prix Poker Tour prichádza v Septembri do Írska!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

WPT a Grand Prix Poker Tour prichádza v Septembri do Írska!

Odoslaťod admin 31 Aug 2016 12:45

Diskusia k článku: WPT a Grand Prix Poker Tour prichádza v Septembri do Írska!

World Poker Tour bude mať svoju pokrovú premiéru v Írsku po prvýkrát od 15 - 18 Septembra. Festival sa bude odohrávať v najpopulárnejšej turistickej destinácií v Írsku. Killarney je svetovo preslávené pre svoj nádherný národný park, historické domy, hrady a množstvo jazier. Írska príroda je špecificky krásna a zelená nezostáva iba zelenou.



Buy-in do World Poker Tour main eventu je €1000+€100 za ktorý dostanete 30k starting stack a dlhé 60 min.levely. Garancia je nastavená na €250.000. Do day 2 sa máte možnosť kvalifikovať aj prostredníctvom herne Pa***Poker, ktorá ponúka dva online flighty. Tie sú naplánované na 11.09 a 14.09.2016. Súčasťou írskej WPT je aj Irish Grand Prix Poker Tour, ktorá pri svojom nízkom buy-ine €100+€15 taktiež garantuje prizepool €250.000. Tento turnaj začnete s 30k Starting stackom a 30min.clock. Všetky potrebné informácie najdete na http://gppt.poker/live-event/ireland/

Festival sa odohrá v priestoroch vychýreného Gleneagle hotela. Ubytovanie si môžete zaistiť za zvýhodnenú cenu použitím promo kódu “POKER” na www.gleneaglehotel, www.thebrehon.com, alebo priamo cez www.dtdshop.com.


Pokerportal pri celej akcií...

Celý článok => WPT a Grand Prix Poker Tour prichádza v Septembri do Írska!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22170
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: WPT a Grand Prix Poker Tour prichádza v Septembri do Írska!

Odoslaťod haman 31 Aug 2016 14:27

online kvaldy na buyin do ME alebo na cely package aj s hotelom nic?
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: WPT a Grand Prix Poker Tour prichádza v Septembri do Írska!

Odoslaťod haman 31 Aug 2016 15:31

uz som nieco nasiel na Party Pokri:

Obrázok

nemam tam konto, a davaju len 20$ welcome bonus, lol. ziadny FDB na clearovanie? :shock:
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: WPT a Grand Prix Poker Tour prichádza v Septembri do Írska!

Odoslaťod Nancya 01 Sep 2016 08:18

Pri registrácii na Pa***Poker cez odkaz na PokerPortali je za prvý vklad 100% bonus do $500/€325 s value cca 25%.

Odkaz na recenziu aj s registračným odkazom je tu:
http://www.pokerportal.info/poker-herna/19/Pa***Poker/

Po prechode na stránku Pa***Poker sa bonus zobrazuje, takže by mal byť stále aktívny. Odkaz na podmienky bonusu je však neklikateľný, overovala som teda s podporou PartyPokru, či sú podmienky rovnaké ako v minulosti a nemenili sa. Na online chate mi to nevedeli priamo povedať, takže čakám na odpoveď mailom z oddelenia, čo to má na starosti.Hneď ako budem mať viac info, dám vedieť.

Prípadne sa môžeš skúsiť zaregistrovať a malo by ti to tie podmienky zobraziť samé, ak sa ti nechce čakať na odpoveď a chcel by si to vyskúšať.

Za tento príspevok od Nancya poďakovali :
haman
Nancya
 
Príspevky: 116
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 4 krát/13 krát
Karma: 7

Re: WPT a Grand Prix Poker Tour prichádza v Septembri do Írska!

Odoslaťod Nancya 14 Sep 2016 13:56

Kompletná odpoveď trvala bohužiaľ dlhšie, ako som čakala, ale pre úplné informácie bolo potom treba kontaktovať aj ďalšie oddelenie Party Pokru a viackrát som overovala, že sú informácie naozaj také, ako to chápem, lebo podľa toho je tento bonus neobvykle štedrý:

Bez ohľadu na menu bonusu, či sa vyberie $500 alebo €350, sa bonus uvoľňuje v častiach po desatinách celého bonusu. Pri plnom $500 je to teda po $50, pri €350 po €35 a na celé uvoľnenie bonusu je čas 120 dní.

Na uvoľnenie $1 bonusu treba 0,8 Party Points a na uvoľnenie €1 1 Party Point. Keďže za $1 rake dostane hráč v herni
2 Party Points, hodnota bonusu je až 250% rakeback!

Na uvoľnenie $100 stačí 80 Party Points čo je rake iba $40. Je to potvrdené priamo s manažérkou Party Pokru, overené viackrát. Ak ho budete niekto uvoľňovať, budem rada, ak sem dáte vedieť, že všetko sedí :)

Za tento príspevok od Nancya poďakovali :
haman
Nancya
 
Príspevky: 116
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 4 krát/13 krát
Karma: 7


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!