WSOPE: Grék Anestis Metsas víťazom prvého turnaja WSOPE 2009

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

WSOPE: Grék Anestis Metsas víťazom prvého turnaja WSOPE 2009

Odoslaťod admin 18 Sep 2008 06:40

Diskusia k článku: WSOPE: Grék Anestis Metsas víťazom prvého turnaja WSOPE 2009

Prvým turnajom odštartoval tretí ročník World Series of Poker Europe, jedna z najväčších turnajových sérií poriadaných v Európe. Držiteľom prvého náramku sa stal Grék Anestis Metsas (na fotke), ktorý za triumf na B**fair's Free Million Dollar Game, ako už názov napovedá, obdržal rovný jeden milión dolárov.Súperom bolo pre Gréka bolo ďalších 17 kvalifikantov, ktorí sa na tento turnaj kvalifikovali cez herňu B**fair. Celá cesta pre Anestisa započala už v apríli tohto roka, kedy sa tento 23-ročný hráč kvalifikoval cez sériu freerollov do regionálneho live finále. Po takmer desaťhodinovom finálovom maratóne to mohol byť práve tento hráč, ktorý obdržal do rúk šek na milión dolárov. Neúspešným adeptom na túto lávakú výhru sa stal reprezentant z Francúzska, Kevin Michoud, no toho v záverečnom all-in rozuzlení zradila flush draw. Anestis, podľa vlastných slov získal víťazstvom dôveru vo svoje vlastné schopnosti  a tiež pocit, že dokáže zápasiť s najlepšími hráčmi nielen v Európe, ale aj na celom svete. „Úvod turnaja bol veľmi frustrujúci. Vždy, keď som mal dobré karty, súperi sa držali mimo partie, a akonáhle som mal horšie karty, tak som stál tvárou v tvár viacerým súperom“, zdôveril sa s pocitmi 23-ročný Grék. „Vyhral som však a vďaka tomu si budem môcť zaplatiť vstupné do £1,000 No Limit Hold´em turnaja, ktorý začne v...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22168
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!