Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (5. časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (5. časť)

Odoslaťod admin 11 Apr 2013 13:08

Diskusia k článku: Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (5. časť)

V predchádzajúcej časti série bol Viktor ďaleko od svojho najvyššieho bodu v kariére ($1.9 milióna), ale podarilo sa mu vybudovať bankroll 3,500,000 SEK ($540k) na Svenska Spel za svojho 33,000 SEK ($5k) vkladu. Okrem toho mal podľa vlastných slov „drobné“ v iných herniach a v banke aj 3,000,000 SEK výber, ktorý predtým uskutočnil.

Ďalej čakal ako sa vyvinie situácia na iPokri a či dostane nejakú kompenzáciu za multi-account škandál, v ktorom boli zapletení Zupp a Gulkines. Bol znova na vzostupe a opäť mieril k vyšším high stakes hrám. Jeho úspech na Svenska Spel umlčal kritikov a verejná predstava o ňom sa obrátila o 180 stupňov. Blom90 nebola fish so šialeným šťastím, ale najobávanejší žralok zo všetkých.
5. časť – Návrat na iPoker
Po víťaznom ťažení na Svenska Spel to vyzeralo, že Viktor znova nadobudol dôveru vo svoje schopnosti. Opak sa dá povedať o jeho vyzývateľoch na Svenska Spel, ktorí mal už Viktora plné zuby, prišli o výrazné časti svojich bankrollov a nikto s ním už nechcel hrať.

Náhodou som mal otvorený stôl, na ktorom sedel hráč s prezývkou „mvhSorken“. Jeden high stakes fanúšik sa ho spýtal v chate, prečo nehrá s Blom90 a mvhSorken odpovedal: „On predal svoju dušu diablovi“. Mal som...

Celý článok => Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (5. časť)
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22178
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (5. časť)

Odoslaťod HaPpY LuMpY 11 Apr 2013 13:29

"Viktor bol spokojný s prvými tromi časťami, ktoré napísal pred rokmi sám, ale ďalšie časti údajne nie sú úplne presné, čo by mohlo poškodiť jeho povesť."

Da sa tomu rozumiet aj tak, ze tie dalsie 2 zverejnene casti su dost vymyslene, ze tam nemusi byt ani trochu pravdy? :-)
HaPpY LuMpY
 
Príspevky: 87
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 62 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (5. časť)

Odoslaťod 3flash3 11 Apr 2013 13:47

Podľa mňa ani nejde o to, že môžu byť niektoré čísla možno trochu nepresné (ale to môžu byť aj kľudne tie, ktoré písal sám Viktor, keď nemal vtedy ani HEM a pochybujem, že si to pamätá presne...ja si nepamätám ani ako som skončil včera :), nieto pred pár rokmi), ale o to, čo som napísal v príspevku k štvrtej časti. Zupp a ďalší nechcú, aby sa takého "zabudnuté" veci po rokoch znova vyťahovali a Viktorovi sa o tom asi tiež moc nechce baviť a vysvetľovať, ako to vlastne bolo.
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (5. časť)

Odoslaťod HaPpY LuMpY 11 Apr 2013 20:07

3flash3 napísal:Podľa mňa ani nejde o to, že môžu byť niektoré čísla možno trochu nepresné (ale to môžu byť aj kľudne tie, ktoré písal sám Viktor, keď nemal vtedy ani HEM a pochybujem, že si to pamätá presne...ja si nepamätám ani ako som skončil včera :), nieto pred pár rokmi), ale o to, čo som napísal v príspevku k štvrtej časti. Zupp a ďalší nechcú, aby sa takého "zabudnuté" veci po rokoch znova vyťahovali a Viktorovi sa o tom asi tiež moc nechce baviť a vysvetľovať, ako to vlastne bolo.


Hej, pohoda...ako ja som to myslel tak celkovo, nie len tie cisla...Len ked si nieco take precitam, tak potom je to 50/50 ci to je pravda, alebo ani nie...Mozno sa na to cele zle pozeram...Osobne som sa celkom tesil na tuto seriu, hoc mi to skoro nic nedalo, skoro ziadnu informaciu paradnu, skor len to, ako chalan nieco bustol a snazil sa to napravit, lebo si spravil dlhy. Ked som prvykrat o Isim pocul, tak sa vravelo, ze spravil z 2k daky milion, alebo viac, uz neviem teraz. No a teraz, ked som hento cital, tak to je trochu inac, ako to bolo popisovane vtedy davno, ked som tie super prihody o nom cital , ci pocul :)
HaPpY LuMpY
 
Príspevky: 87
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 62 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (5. časť)

Odoslaťod WNT 11 Apr 2013 21:39

:lol2: asi niesme jediny na svete kto si vsimol ze je to zhluk hovadin...pravdu sa aj tak nikdy nedozvieme :)
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (5. časť)

Odoslaťod 3flash3 15 Apr 2013 10:24

Svenskaspelare pokračuje v zverejňovaní ďalších časí (včera part 6). Chcem sa teda spýtať, či máte záujem o ďalšie časti? Dal by som si tú námahu, zabil pár hodín života a preložil to zo švédčiny, ale ak sú tu všetci podobného názoru ako WNT, tak je to zbytočné robiť pre pár ľudí.

Za tento príspevok od 3flash3 poďakovali - 3:
DevilMayCry, haman, Hendo999
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (5. časť)

Odoslaťod hegides 15 Apr 2013 10:31

.urcite ano :good:
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (5. časť)

Odoslaťod Xaress 15 Apr 2013 10:39

Jasne, ze chceme. ;)
Xaress
 
Príspevky: 466
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 41 krát/19 krát
Karma: 10

Re: Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (5. časť)

Odoslaťod haman 15 Apr 2013 10:48

bol som dost v smutku, ked som cital, ze dalsie casti nebudu... urcite si potrenuj svedstinu.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (5. časť)

Odoslaťod DevilMayCry 15 Apr 2013 12:31

tiez by som si to precital.
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!