AKÉ TURNAJE VYHOVUJÚ SK POKRISTOM?

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Re: ...

Odoslaťod somNula 12 Aug 2008 15:20

co ti na to napisat?

unlimited R/A, aspon co mam ja skusenosti je dost wild a nevim ci tebe take vyhovuje,mne rozhodne nie
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: ...

Odoslaťod oliviero 12 Aug 2008 15:36

a co ked je wild??ved ked hras/vies tight tak citaj superov/ujov a oberaj ich o chips($) :)

btw. WSOP 2008 neviem aky event ale Daniel Negreanu si dal 23 rebuys a skoncil 7th -130k$,lol
oliviero
 
Príspevky: 31
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: ...

Odoslaťod somNula 12 Aug 2008 16:08

ano samozrejme, ved o to sa clovek/hrac snazi, ale jedna vec je teoria (hraj tight) a druha, priamo pri stole ked su takito pacienti, clovek proste na ich AI niekedy musi aj reagovat, a ked ako naposledy (jeden mimo pozicie predomnou) pushol AI cerstvy double rebuy, samozrejme ze ho za mnou jeden zavolal, ujo prehral, ukazal A2 a povedal "musel som" a volal managera o dalsi rebuy.

toto fakt nemusim
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: ...

Odoslaťod 1zart1 12 Aug 2008 16:59

Michalovce: Ak niekedy pojdete do KE dajte vediet. Neviem sice kde je ten MC klub ale to nie je problem. Mne ide o cest spat, som z VT, cize ak bude taka situacia, ze by ste ma vedeli zviezt spat tak sa mozme skusit dohodnut.
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

ake turnaje vyhovuju pokristom

Odoslaťod yegon 12 Aug 2008 17:09

online turnaje :)

no ale ked live tak freezout maly buyin (do 4000) velky prizepool (prve miesto aspon 100 nasobok startovneho) - neviem ako to vychadza - 300+ hracov??? - rozumna struktura blindov
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Hufelix

Odoslaťod Hufelix 12 Aug 2008 20:47

Žartik, pochádzam z Michaloviec, ale už dosť dlho žijem v ČR. Každopádne, plánujem sa prísť niekedy pozrieť, keď budem na východe :).
Obrázok používateľa
Hufelix
 
Príspevky: 332
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Re: Hufelix

Odoslaťod APminer 12 Aug 2008 21:32

trojpohlavny moravsko-cesky vychodnar :-D
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

predbežný súhrn

Odoslaťod JanozMT 13 Aug 2008 12:40

ahojte
Diskúsia sa rozprúdila, bohužiaľ zatial nie moc správnym smerom. Málo je konkrétnych príspevkov k téme. ...: hláška typu aspoň 300 hráčov na turnaji vyzerá ako keby jej autor sa včera vrátil z marsu /prepáč/, re-buy je zabíjak pokru / čo potom taká omaha??!!/patrí tiež tam.

Každý určite v svojom "hráčskom okolí" určite pozná niekolko hráčov , ktorí chcú hrať poker o solídné peniaze, nie o študentské, na brigáde ťažko zarobené peniaze! Práve k ním smerujem moje otázky , aká veľkosť turnaja Vás uspokojí a koľko dní ste ochotní hrať??
Je to 1x mesačne, takže hláška typu to sa musí prejesť určite mňnemože byť od pokrového hráča. My hráči hráme poker aspoň 5 x týždenne /nepovedal som málo??
;-);-)/.
Nás je v KE cca 25 , prídte aj Vy, bude nás 50, ..a to je už hra!!
ZÁUJEMCOVIA, ktorí nechcú sa prezentovať tuna verejne , mi možu aj zavolať: 0905 546710, Jano.
JanozMT
 
Príspevky: 56
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: predbežný súhrn

Odoslaťod iggy 13 Aug 2008 13:09

no ja skor zacinam mat pocit ze ti ide iba o lacne PR ako naozaj nieco riesit , ziskat nazory a posunut sa dalej , odbit 3 strany ci uz menej alebo viac relevantnych nazorov 2ma vetami stym ze su to blbosti a pritom nezabudnut v kazdom jednom prispevku volat ludi k sebe naturnaje a prezentovat sa je presne mozno tvoj najvacsi problem
ale snad zozenies VAS HRACOV aspon tych 50 nabuduce aby TO POTOM UZ BOLA HRA.
iggy
 
Príspevky: 121
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: ...

Odoslaťod palo1973 13 Aug 2008 13:10

moj nazor na rebuy je ten,ze aspon online je to naozaj wild a ked sa to snazis hrat tight tak bud po 3/4 hodine zistis,za mas 1200 chipov a priemer je 6000 cize uz nemas velke sance skoncit na platenych miestach,alebo jednoducho vypadnes na AA,KK vs. 4-5 superi
preto je podla mna najrozumnejsia verzia 1 rebuy plus addon
samozrejme,ze to nici poker je hlupost,je to löegitimny druh pokroveho turnaja
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!