AKÉ TURNAJE VYHOVUJÚ SK POKRISTOM?

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Cash

Odoslaťod JanozMT 17 Aug 2008 20:42

ahoj 7castle
Som veľmi rád Tvojmu prísľubu, že prídeš- verím , že už v septembri.
Na denný poker, ako si ho nazval, stačí scéna aj v KE /hraje tu cca 150-200 hráčov s roznou pravidelnosťou/.Mne sa jedná o vačšie turnaje. Len tak pre zaujímavosť skús teraz v septembri v Ba spočítať na hlavnom turnaji hráčov z BA a "cezpoľných. Možno budeš prekvapený pomerom.
Čo sa týka cash hry v Ke a inde: nerád porovnávam, lebo pri porovnaní vždy jedná strana musí vyzerať trocha horšie, a ja sa nechcem nikoho dotknúť, takže len konštatovanie, : v KE sa hrá 200-400 asi tak 5x do mesiaca, 100-200 skoro každý deň.Pokúšal som sa organizovať cash 25-25, alebo 25-50 ale zatial bez úspechu - nikto taký malý cash hrať nechce!
Hra je myslím si na veľmi dobrej úrovni /ak to možem ja s mojími malými skúsenosťami ohodnotiť/
JanozMT
 
Príspevky: 56
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

7castle

Odoslaťod tommyKE 17 Aug 2008 22:13

Mozem potvrdit ze v Kosiciach sa hraje cash kazdy den. Vacsinou 50-100 alebo 100-200. Bankroll na tieto, ale aj na vyssie stakes ma minimalne 20 hracov len v Kosiciach. Ano, vacsina su "prachaci" - ako si to nazval, ale preco tym vylucujes ze su dobri hraci. Hraju kartove hry desiatky rokov a k peniazom sa podla mna dostali svojou sikovnostou (mozno okrem nejakych vynimiek). Podla mna pokrove myslenie sa da urcite vyuzit v realnom business-e a naopak ti co su uspesni v business-e mozu prvky z neho vyuzit pri pokri. Cize aj uroven hry je podla mna dobra a ked prides a zistis ze nie je, tak z toho mozes len tazit.
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Tommy KE

Odoslaťod 7castle 17 Aug 2008 22:30

To prachaci som nemyslel nijak negativne, ale ano, mam taky maly predsudok ze predpokladam, ze ludia, ktori pridu do pokru s velkymi peniazmi budu skor horsi hraci, a spravidla sa idu skor zabavit.

Je samozrejme mozne, ze sa mylim... ale tak skoro to asi nezistim, kedze ten BR okolo 1/2 mil ktory treba na taky cash asi tak skoro nenagrindujem :-)

No ale tym padom je to fakt sranda - je evidentne, ze cash v KE je ovela viac HS ako v BA... cize je najvyssi cas naucit to trochu hrat aj BA podnikatelov :-)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

7castle

Odoslaťod tommyKE 17 Aug 2008 22:46

ja si myslim, ze netreba vzdy verit vsetkemu co je v knizkach, hlavne o tych BR managementoch. Mozno by si si kludne mohol skusit aj tieto high stakes bez pol milionoveho BR. Give it a try.
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: 7castle

Odoslaťod 7castle 17 Aug 2008 23:08

:-D

Iste... videl si Rounders? Tam si Mike tiez povedal "I'll give it a try".

Hrat bez 15 full BI je proste hazard imho. DO kazdej ruky musis ist v psychickej pohode, ak ked cely moj BR je 100k, tak budem asi tazko v pohode ked na dvoch badbeatoch stratim 40k na 100/200... to nie je o knizkach, to je realita.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Re: 7castle

Odoslaťod tommyKE 17 Aug 2008 23:47

Jasne :) Rounders je nr.1

Nechcem ti oponovat. V podstate mas pravdu. Ale imho nie je nutne kupovat si full buy in. Moj nazor (urcite na rozdiel od vacsiny, ale mne to tak celkom dobre funguje) je ze staci minimum buy in a nemas problem ist all in ked treba, nemaju na teba ako tlacit.
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Predchádzajúca

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!