AKÉ TURNAJE VYHOVUJÚ SK POKRISTOM?

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

AKÉ TURNAJE VYHOVUJÚ SK POKRISTOM?

Odoslaťod JanozMT 10 Aug 2008 20:49

Ahojte priatelia pokru.

Dovolil som si zadať tému, ktorá určite zaujme mnohých hráčov hrajúcich "živý poker" , ale i majiteľov pokrových klubov.
Moj pohľad -konzultovaný minimálne s 50 hráčmi živého pokru - Sú 2 skupiny pokristov:
a/ Tí, ktorí sa len učia a ešte sa necítia na nejaký vačší turnaj alebo už to vedia a sú finančne bohužiaľ tak, že si nemožu dovoliť hrať vačšie turnaje a ešte aj niekam cestovat.
b/ Tí , ktorí aj vedia aj majú na to /o ktorých chcem diskutovať a ktorým hlavne patrí úvodná otázka/. Mnohí chodíme na turnaje do Wiedne, Maďarska, Prahy, Slovinska...ba niektorí už hrali aj vo Vegas!! To je všetko v poriadku, PREČO ale sa nevieme stretávať na dobrých turnajoch aj na Slovensku?
Už 2x sme usporiadali Košice Open poker tour - piatok +sobota- a "mimokošických" hráčov bolo popravde trocha primálo / myslím ,že sme sa snažili : Vysoká garancia, príspevok na cestovné 500sk, teplá večera, bónusy, výborná cashovka,.../.......
V čom je teda problém, aké turnaje Vám vyhovujú ? Jednodňové? S akým vkladom? Prosím o vyjadrenie sa, veľmi mi to pomože pri organizácií ďaľšej série KOPT a určite aj iným majiteľom a prevadzkovateľom pokrových klubov.

Je jasné, že zatiaľ 250-300 hráčov na 500 EUR turnaj nenazbierame, ale ak by všetci na dobré 100 až 300 EUR turnaje na Slovensku chodili, nazbieralo by sa nás cca 50-60. A TO UŽ BY BOLA HRA! Som veľmi zvedavý na účasť v turnajoch v sept. v BA a o týždeň na to u nás v klube /spolu 400.000 garancia - www.pokerbenlux.sk/

Prosím o Váš názor. Ďakujem. Jano Bendík, Košice
JanozMT
 
Príspevky: 56
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Zdravim

Odoslaťod 1zart1 10 Aug 2008 21:46

Podla mna R/A turnae s vkladom 3kalebo dokonce 5k su velmi vysoke. R/A turnaje s takym vkladom neboli ani v Pardubiciach a nebudu ani v BA. Tento vklad je prijatelny, ale pre freezout. Pre R/A turnaje staci 1 000Sk. Mimo Kosickym hracom viac vyhovuije podla mna seria aspon troch turnajov po sebe od stvrtku do soboty. V nedelu je treba cestovat. Taktiez ubytivanie by mohol skusit ponuknut alternativne usporiadatel, zrejme v roznych cenach. To su moje skusenosti s rozhovorou s hracmi nie profesionalmi samozrejme, tam su ine podmienky, ale nebude to potom nikdy "masovka"
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

JA

Odoslaťod palo1973 10 Aug 2008 21:48

by som si rad zahral freezout s buy-inom cca 50-100 euro,pripadne,turnaj s 1 rebuy-om a add onom tak cca 30 euro
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: JA

Odoslaťod 1zart1 10 Aug 2008 21:52

no myslim, ze sme sa s Palom zhodli...
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

alebo

Odoslaťod bedlak 10 Aug 2008 22:44

ani kvaldy cez online herne na vacsie eventy i mensie eventy by nebolo od veci spravit
bedlak
 
Príspevky: 247
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: AKÉ TURNAJE VYHOVUJÚ SK POKRISTOM?

Odoslaťod vlade 11 Aug 2008 00:25

hlavne asi turnaje inde ako v Kosiciach (napr. BA), aby sa oplatilo prist aj niekomu z Ciech (Brna, Ostravy...), lebo predpokladam ze z Ukrajiny vela ludi nepride..., to je taky moj nazor.

Alebo ked nieco take aby sa to oplatilo, tak kvalifikaciu online spolu s nejakym cestovnym a ubytovanim, ale potom nech to ma nejaky poriadny buy-in a nie ze vitaz vyhra 20k ;)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Jano

Odoslaťod 7castle 11 Aug 2008 00:30

Este si zabudol na c) nevedia a nemaju na to a d) maju na to a nevedia, takych je najviac :-D

Ale vazne. Mne najviac vyhovuju freezouty so solidnym BI (nad 2k, ideal 3-5, a obcas 10), pripadne turnaje s jednym rebuy/addonom. To co sa chysta v septembri v Hrone je pre mna ideal.

A pokial ide o turnaje u vas v KE, podla mna je to cestovanie/nocovanie velky problem. Ak niekto robi + ma napr. vztah nie je to lahke chodit mimo... jasne ked si sam sebe panom tak nie je problem, ale kym robim neviem si predstavit ze idem na piatok vecer z BA do KE... alebo nebodaj si brat na poker dovolenku.

A samozrejme naklady nie su zanedbatelne... tu v BA ma stoji benzin 100 Sk, do KE by ma to stalo 2.5k... co je dost vysoky rake.

Ale vyhladovo sa urcite niekedy ukazem, ked spravite dobre turnaje a budu vhodne okolnosti.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Zdravim

Odoslaťod JanozMT 11 Aug 2008 00:58

ahoj 1zart1 a palo1973:
-ubytko- nie je problem od 500- 3500
-pri 3000re a 25 hráčoch bolo 17./slovom sedemnásť/ RE na 5000- 10. Adon samozrejme kúpil každý. Ak sme usporadúvali turnaj 1000RE tak pri 25 hráčoch bývalo aj 70 RE. Otázka je ,ktorý turnaj bude sa hrať serioznejšie?
- freez je super len ak je veľa hráčov - aspoň 40
- hovoríš 3 dni? super, ja chodím von vačšinou na celý týždeň ,ale to asi nie je ukazovateľ - prídte aspoň na 2 - nazačiatok. Náklady a možná výhra sú spojené nádoby, bohužiaľ pri lacnejších turnajoch asi nebude zaujímave cestovať 300km. pri 3000 je 3.miesto cca 40.000 a 5. 12.000 - takže spat turnaj aj náklady na výlet!
- ale samozrejme ak by bolo na 1000R/A cca 50hráčov, bolo by to super, možeme to skúsiť . OTÁZKA na telo PRÍDETE na 1000R/A?
JanozMT
 
Príspevky: 56
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: AKÉ TURNAJE VYHOVUJÚ SK POKRISTOM?

Odoslaťod JanozMT 11 Aug 2008 01:11

ahoj Vlade,
z UA zatiaľ nechodia, chodí asi 6 maďarov, ale nehnevaj sa z Bratislavy do KE je rovnako ďaleko ako z KE do BA!! Viacerí z Ke chodia na vačšie turnaje do BA, škoda že na opačnú stranu zatial pomenej.
- už u nás hrali hráči z týchto miest: BA, MT, PV, TN, RK,BB,ZA
- výhry sú myslím slušné :na 3000- cca 80K na 5000- 120K. PRÍDEŠ, Ja do Ba na hl.turnaji budem určite. A nemusí ma nikto lanáriť, lebo som hráč a idem "za peniazmi".
- on line qual. neviem zorganizovať, ak vieš- pomož. Dík
JanozMT
 
Príspevky: 56
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Jano

Odoslaťod JanozMT 11 Aug 2008 01:20

ahoj 7castle,
-skús prísť aj so svojím určite pekným "vzťahom"- večer hráš a cez deň je tu veľa na pozeranie alebo relax - určite bude povďačná a nabudúce ťa pustí bez problémov.
- áno, benzín je drahý, preto sme dali pre mimoKE bonus 500sk = 4 v aute x 500=2000 a benzín máš spať a hlavne je lepšia nálada ako cestovať sám.
- z BA ak vyrazíš v piatok o 13.30 /cez maďarsko je skoro komplet dialnica/ si tu o 18. stíhaš do 19. aj ubytko, ktoré ti rezervujeme. Teším sa na Teba aj Tvoj Vzťah.
JanozMT
 
Príspevky: 56
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!