Aky smartphone?

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod A_Rimmer 03 Nov 2011 15:08

Nie je to sice smartphone, ale nechcem zakladat novu temu, tak to dam sem.

Jeden znamy by chcel nejaky lacny (do 200E) tablet, ma vyhliatnute toto. Chcel by som vediet, co s tym mate niekto nejake skusenosti. Problem je, ze to v podstate nikde nemaju v obchode, takze si to nemoze "osahat". Ako reaguje displej, ake je to rychle a pod.

Pripadne ak by ste vedeli odporucit mu nejaky iny tablet v podobnej cene. Podmienka je aspon 10" displej a aby to svizne reagovalo. Cize aby bol lacny, velky a rychly. :D
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod matiapag 03 Nov 2011 18:31

@ chlpo - LG vyzera na videu dobre, ale opat si myslim, ze HTC je tu na tom lepsie ;)

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... YkNH8IACg#!
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod emjayko 15 Nov 2011 15:14

okey tak aj aj potrebujem poradit s prvou kupou mudreho telefonu
nepotrebujem nic extra neni som ten manik co musi mat poslednu novinku za 800e...
kriterii neni moc rad by som bol keby to malo co najdlhsiu vydrz baterky, obstojny fotak, nechcem qwerty, a chcel by som to pouzivat do auta ako gps: ohladom tohoto by som potreboval poradit ako to vlastne s tym gps v mobile funguje: viem ze nokie maju nejake zabudovane gpska ze nepotrebuju tahat ziadne data z netu- ale nokie su momentalne out... s ostatnymi androidmi si nie som isty vsetky maju napisanu podporu gps, ale mam pocit ze to nefunguje na principe nokie, ale ze kazdy potrebuje tahat data z netu napr ako google maps, viem ze existuju aj nejake pridavne aplikacie ktore sa daju dokupit ale na android markete som nasiel len nejake podivne 3d graficke co ma nejako moc nezaujalo, skorej by som chcel taky klasicky jednoduchy styl... pouzivate niekto taketo aplikacie- cena? spokojnost?
budget je nejako od 150 do 300e v podstate cim nizsie tym lepsie, ale ak ma dokazete presvedcit ze do drahsieho sa oplati investovat som ochotny...
sirsi vyber je asi takyto:
Htc desire s
Htc wildfire s
Lg optimus one
Samsung Galaxy S
Sony Ericsson Xperia NEO
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod TuKE 16 Nov 2011 10:36

GPS ako doinštalovaná aplikácia nepotrebuje dáta z netu
osobne používam v mobile ako záložnú navigáciu NAVIGON a som celkom spokojný, prostredie je dosť jednoduché, mapa vie byť aj 2D

viem, že napríklad Samsung dával nedávno ku Galaxy Ace a Galaxy S2 zadarmo navigáciu Sygic, neskúšal som, ale vraj dobrá

wildfire by som isto nekupoval, malý displej na navigáciu + asi nie úplne komfortné písanie na tom malom displeji, slabý procák
galaxy S/desire S nemusí by zlá voľba, ale sú to staré modely, desire S má vraj lepšie prostredie, samsung lepší displej

o ostatných veľa netuším :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod Quasimodo 10 Feb 2013 07:30

Cawte,nechcem otvarat novu temu,tak to dam sem.Chcem si kupit smartfon pod 200e kde by som sa hral poker cez internet,ktory je podla vas najlepsi??? :evil:
Quasimodo
 
Príspevky: 39
Založený: Máj 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod 1zart1 10 Feb 2013 17:55

Quasimodo napísal:Cawte,nechcem otvarat novu temu,tak to dam sem.Chcem si kupit smartfon pod 200e kde by som sa hral poker cez internet,ktory je podla vas najlepsi??? :evil:

Niektore herne, urcite PS, vyzaduju minimalne rozlisenie displaya, tak daj si bacha aj na to, podla toho kde chces hrat.
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod Stanley VII 10 Feb 2013 17:58

Konkrétne požaduje P****Stars minimálne rozlíšenie 800x480px, tak by som sa zameral len na lepšie rozlíšenia, ako píše zart.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod g0thic 11 Feb 2013 10:59

odporucan Samsung galaxy sII, ja ho mam a som velmi spokojny :)
g0thic
 
Príspevky: 27
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod Quasimodo 12 Feb 2013 04:46

Chcel by som hrat na full tilt,alebo na zynga pokri co je na fb,pripadne len hru.existuju hry,co sa daju hrat po nete ale len hracie peniaze.chcem si kupit sony xperia miro,myslite,ze by mi na tom nejaky poker isiel?
Quasimodo
 
Príspevky: 39
Založený: Máj 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Predchádzajúca

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!