Amazon - skusenosti z dovozom

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

jasne ze chodia z nemecka, a tak ti poviem..

Odoslaťod dexterXXL 15 Apr 2008 18:22

...ze dobre robia :-)
ked nejaku knihu nemaju, poslu ti ju neskor v samostatnom baliku, a samozrejme rovnako z nemecka :-)
dexterXXL
 
Príspevky: 84
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

amazon.COM

Odoslaťod bedlak 15 Apr 2008 19:17

mna amazaon sklamal na celej ciare. lebo do Europy sice dovazaju ale len knihy dvd a podobne drobnosti. Napr. hodinky ktore som odtial chcel do EU nedostanem. Sice pisu ze niektore hodinky a sperky expeduju aj do EU ale je to male mnozstvo. zas na amazon.DE je vyber slabucky. nech zije ebay.com btw tam som tie hodinky zohnal a sice za postovne si priplatim 40USD, ale lepsie ako nic
bedlak
 
Príspevky: 247
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

prosim ta popis mi to

Odoslaťod Adrian15 15 Apr 2008 20:16

ako to presne funguje na ebay . Uz to chcem dost davno skusit ale obavam sa , ci ma nahodou nieak neojebu ...diky moc
Adrian15
 
Príspevky: 253
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: prosim ta popis mi to

Odoslaťod bedlak 15 Apr 2008 20:30

no v podstate ebay mas netovu drazbu. ale mas tam moznost kupit vo vacsine pripadov sposbom Buy It Now - tj ze nemusis drazit ale kupis to hned za cenu ktora je pevno stanovena. No a s tou lojalnostou (ojebavanim po slovensky). Pri kazdom predajcovi mas v % vyjadrenu spokojonst s nim, ktoru mu urcuju ludia, ktori si od neho objednali. Takze ak vidis ze ma 97% tak nemas problem. Postovne na svk je cca 40USD, aspon v mojom pripade. Ale stale sa to oplati viac ako tu kupovat veci v desattisicoch
bedlak
 
Príspevky: 247
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

bedlak

Odoslaťod Adrian15 15 Apr 2008 20:39

pridaj si ma pls do icq 341 721 878
Adrian15
 
Príspevky: 253
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!