Exotika & Living

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Exotika & Living

Odoslaťod skJacob 02 Sep 2011 22:17

2m2mm bolo niečo iné, na mesiac by som do Vegas išiel hneď grindovať WSOP kebyže na to mám bankroll, lenže to stojí trošku viac
skJacob
 
Príspevky: 89
Založený: Jún 2011
Poďakoval/li: 4 krát/14 krát
Karma: 0

Re: Exotika & Living

Odoslaťod magorko 03 Sep 2011 01:03

ja planujem ist buduci rok do vietnamu, mam uz zopar ludi ktori by do toho isli (vsetkych ucim hrat poker), planujeme byvat vo vile (zohnat sa da uz od 1600 mesacne) takze na to aby sme mohli byvat ako skupina 4-5 ludi v peknej vile potrebujeme zarobit 550 dolarov mesacne, co s prehladom zarobim 2x tolko aj na NL2

vzhladom k tomu ze ludia, s ktorymi by som tam chcel ist nie su vobec isti tak budeme mozno mat nejake miesto volne, ak by mal niekto zaujem tak mi piste do pm
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: Exotika & Living

Odoslaťod tomiG 03 Sep 2011 01:14

jeden moj znamy hovorieval ze netreba ist do ameriky ale treba si spravit ameriku doma no ale ja mat tak o 15 rokov menej tak tu v tejto diere neostanem ani minutu inak ked mas peniaze tak je skoro vsade myslim tym civilizovane krajiny fajn ;) ked ich nemas tak sa budes trapit vsade a taky vyhlad na plaz budes mat aj na filipinach len za tazke prachy.alebo ked za menej penazi tak na takom mieste kde o internete este ani nepoculi :D
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Exotika & Living

Odoslaťod sudden 03 Sep 2011 12:58

HypAA napísal:Predtym ako som sem napisal tak som zistoval naklady na 2+2 a blog com som dal v prvom poste a tie ceny su celkom realne. Za 500$/mesiac si tam zijes neporovnatelne lepsie ako na slovensku. To NL5 treba brat s rezervou :) napr. ja by som nemusel mat ziaden prijem z pokru a prezijem tam minimalne 1/2 rok.. Bez nejakej financnej poistky dopredu by to bolo docela narocne...

Tak malta je neporovnatelne drahsia uz len ubytovanie je strasne drahe.


na Malte som bol v juny na skoro trojtyzdnovy pokertrip a az take strasne drahe to tam nie je, myslim, ze by sa tam dalo zit s porovnatelnymi nakladmi ako u nas ak pocitam dlhodobejsi prenajom nejakeho apartmanu (6+ mesiacov) pre viac ludi (aspon 3-4)

vyhoda v porovnani s aziou su relativne lacne letenky a tiez live poker, byvaju tam rozne festivaly/turnaje pre talianov, ktore su super soft, len skoda, ze cashgame je tam tak nechutne rakovany v kasine kde je najviac akcie
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Exotika & Living

Odoslaťod HypAA 03 Sep 2011 19:22

To s tym stanom na plazi bolo dobre.. :) Tieto krajiny su sice menej rozvinute ako Slovensko ale tak zle to neni... Ubytko by sa samozrejme riesilo podla poctu ludi cim viac pojde tym to bude lepsie aj co sa tyka kvality. Pripojenia na net zalezi podla oblasti ale konkretne Filipiny su na tom celkom dobre..maju tam aDSL siet 5mbps ktory je velmi stabilny za cca 50$/mesiac a vela inych lacnejsich poskytovatelov. Rad by som isiel do vacsieho/mensieho mesta kde je aj nocny zivot nielen krasna plaz. Neskor robit trip po krajine (Boracay-jedna z najkrajsich plazi, Sopka, Koraly atd.).
Cez net som hladal ubytko len s pripojenim na internet a takmer vsetky su z dvoch najvacsich miest Manila, Cebu. V tom druhom zila ta kamaratka ktoru som spominal niekolko mesiacov a len chvalila to mesto. Najlepsie je podla mna ist do vytipovaneho mesta tam si zaplatit hotel na 5-7dni a najst nieco vyhovujuce priamo na mieste.
Nieco o Cebu: ta posledna strana :poklona:
Kód: Vybrať všetko
http://forumserver.twoplustwo.com/92/travel/poker-mansion-cebu-philippines-players-wanted-984390/

Vseobecne o Ph: treba sa preklikat partami
Kód: Vybrať všetko
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=19709742&postcount=1262

Belize su fajn ale tam povacsinou skapal pes nie? :) Najst tam cez net slusny apartman je takmer nemozne ale ked mas kokretny tip tak napis..
Malta je sice dostupnejsia ale pre mna nezaujimava mozno keby som videl nieco konkretne tak fajn. Minuly rok som bol na Ibize a za vecer tam rozbit 300-500e neni problem takze to bude nieco podobne ci?
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Exotika & Living

Odoslaťod emjayko 03 Sep 2011 19:27

HypAA napísal:Belize

wtf sak tam si aj ross kemp nasral do gati xD

Za tento príspevok od emjayko poďakovali :
lolofon
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Exotika & Living

Odoslaťod sudden 03 Sep 2011 20:24

az taka extra zaujimava Malta nie je, to mas pravdu, nejako som netuzil po tom ostat tam nejako dlhodobejsie :) praveze na Malte bolo dost lacno v baroch, to som bol celkom prekvapeny
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Predchádzajúca

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!