Exotika & Living

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Exotika & Living

Odoslaťod HypAA 02 Sep 2011 17:52

Zdravim.
Rozmyslal z Vas niekto o moznosti ist zit na 3+ mesiacov niekam do lacnej a pritom velmi zaujimavej krajiny? Mat nejaky bankroll na zaciatok a zivit sa vyhradne pokrom. Zbezne som pozeral ake su naklady v juho-vychodnej azii a pohybuje sa to cca 10-15$ denne co sa da vygrindit aj na NL5.. Natrafil som na blog jedneho cestovatela a ten podrobne popisal ceny co sa oplati vidiet atd. staci sa tam popreklikavat
Kód: Vybrať všetko
http://www.markoff.biz/pivot/entry.php?id=1327


Mna osobne pritahuju najviac Filipiny a na 2+2 je o tejto krajine tona informacii od grinderov co tam ziju dlhodobo. Jedna znama tam zila 1/2 roka a rozmysla o moznosti vratit sa takze by mi mohla na zaciatok poradit. Je to len taka moja uvaha ale keby sa nasiel niekto komu sa tato myslienka zapacila tak by som do toho mozno isiel.. :)

inspiracia nakoniec
Obrázok
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Exotika & Living

Odoslaťod Mlachi 02 Sep 2011 18:18

rozmyslal :) ....no ja by som do toho mozno siel....momentalne ziadne zavazky a chut spoznavat novu krajinu a ludi by bola...sam by som nesiel,ale takto...ak tak pis mi pm
Obrázok používateľa
Mlachi
 
Príspevky: 219
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 29 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Exotika & Living

Odoslaťod emjayko 02 Sep 2011 18:45

meeeeeeh zavazky... inak by som bol schopny sa zabalit do 5 minut jak keby ma rozboril stretol na ulici
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Exotika & Living

Odoslaťod mino_o 02 Sep 2011 19:58

No len si nemyslim, ze tie cisla $$ co tu prezentujes su realne. Kedze nl5grinder nevyzije ani na slovensku....
Grindit 1/2 a idem na Maltu za timom stonom :D

Obrázok
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

Re: Exotika & Living

Odoslaťod HypAA 02 Sep 2011 20:28

Predtym ako som sem napisal tak som zistoval naklady na 2+2 a blog com som dal v prvom poste a tie ceny su celkom realne. Za 500$/mesiac si tam zijes neporovnatelne lepsie ako na slovensku. To NL5 treba brat s rezervou :) napr. ja by som nemusel mat ziaden prijem z pokru a prezijem tam minimalne 1/2 rok.. Bez nejakej financnej poistky dopredu by to bolo docela narocne...

Tak malta je neporovnatelne drahsia uz len ubytovanie je strasne drahe.
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Exotika & Living

Odoslaťod tucniak 02 Sep 2011 21:37

ked zaratas letenku tak aspon na taky pol rok sa tam oplati ist podla mna, a znie to ako dobry napad, akurat si neviem dost dobre predstavit, ako by som ho zrealizoval hmm.. :D
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Exotika & Living

Odoslaťod buschle 02 Sep 2011 21:44

na poriadny grind potrebujes dobry komp a dobru klimatizovanu miestnost nejaky byt , nie nejaky stan na plazi alebov jungli kde ti budu muchy cece lietat . A to za par usd nedostanes urcite ani tam.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Exotika & Living

Odoslaťod skJacob 02 Sep 2011 21:55

buschle napísal:na poriadny grind potrebujes dobry komp a dobru klimatizovanu miestnost


a rýchly internet, ktorý nebude vypadávať každú pol hodinu. Nebude to také ľahké, ako si to predstavuješ, ale určite to ide. Veľa hráčov chodilo do Thajska alebo spacegravy bol v Kostarike
skJacob
 
Príspevky: 89
Založený: Jún 2011
Poďakoval/li: 4 krát/14 krát
Karma: 0

Re: Exotika & Living

Odoslaťod ramzey 02 Sep 2011 22:03

buschle napísal:na poriadny grind potrebujes dobry komp a dobru klimatizovanu miestnost nejaky byt , nie nejaky stan na plazi alebov jungli kde ti budu muchy cece lietat . A to za par usd nedostanes urcite ani tam.


Kazdy ma asi inu predstavu o tom ako tam bude byvat. Tvoja je ocarujuca.

Btw. odporucam Belize :)
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Exotika & Living

Odoslaťod michael163 02 Sep 2011 22:14

Vyzera to very fuckin good. Taktiez nad niecim takymto rozmyslam (vid napr 2m2m) a nepride mi to az take scifi.
Kazdopadne nieco taketo by som mohol zrealizovat az za 2 roky ked dokoncim Bc takze ak sa potom naskytne nejaka takato moznost velmi rad by som do niecoho takehoto isiel.(sucasne zavazky sucks :/ )
Sice naklady niesu najnizsie, je tam vela detailov malych velkych co sa uz pospominali, neni to absolutne jednoduche nieco taketo spravit ale myslim si ze takato skusenost by urcite stala za to.
Takze ak uspesne ukoncim za 2 roky Bc pravdepodobne budem nieco taketo zvazovat:)
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Ďalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!