holdem manager - zobrazenie skratiek v HUD

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: holdem manager - zobrazenie skratiek v HUD

Odoslaťod crank139 02 Mar 2013 14:35

inac sleduje holdem manager aj EV alebo nieco take?ak ano kde to najdem?
crank139
 
Príspevky: 116
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 31 krát/7 krát
Karma: 0

Re: holdem manager - zobrazenie skratiek v HUD

Odoslaťod s44vhl7l 14 Apr 2013 23:35

crank139 napísal:jasne ze mi to pomohlo moc dik, inac vsetky tie udaje ktore tam su su udavane v percentach? ak nnie ako to mam rozlisit?
a ak tu mate niekto hm2 neviete kde tam nastavit nieco ako flop TOT re-reise - fold?


Je tam Flop raise cbet ak myslis to.
Alebo hladaj nieco ako raise flopbet ak sa tam maju ratat aj donkbety a bety vlimpovanych potoch.

crank139 napísal:inac sleduje holdem manager aj EV alebo nieco take?ak ano kde to najdem?


Tak EV v akom zmysle? Ukazuje ti EV krivku na grafe.
Ukazuje ti EV tvojich a superovych kariet v replayeri...
Obrázok používateľa
s44vhl7l
 
Príspevky: 210
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 55 krát/4 krát
Karma: 0

Re: holdem manager - zobrazenie skratiek v HUD

Odoslaťod crank139 26 Jún 2013 15:05

zdar neda sa v tomto programe okrem toho nejako zladit aj moj bank s grafom tohto softu? lebo ked som ho teraz znova nainstaloval a nemal som som na import ziadne handy zacina mi to od nuly a je to troska blbee...
crank139
 
Príspevky: 116
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 31 krát/7 krát
Karma: 0

Re: holdem manager - zobrazenie skratiek v HUD

Odoslaťod Chlpo1989 26 Jún 2013 15:47

Trosku specifikuj tento problem, lebo nie som si isty, co je to "bank s grafom softu". :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: holdem manager - zobrazenie skratiek v HUD

Odoslaťod Stanley VII 26 Jún 2013 17:35

Asi chceš mať na grafe hneď, že si v zelených číslach? Že si akokeby už vyhral to, čo máš vložené v herni z vlastných peňazí? Aby akože graf ukazoval rovnaké číslo, ako je stav tvojho účtu v herni?

Takáto vec sa teoreticky dá urobiť tak, že si v Holdem Managerovi akože nastavíš, že ti bol vyplatený bonus vo výške stavu tvojho účtu v herni.

Keď si dáš zobrayiť graf v Holdem Managerovi 2, v rohu naľavo dole máš Options, tam si zaškrtni "Show rakeback and bonuses". Táto krivka ti potom bude ukazovať tvoje výhry spolu s peniazmi z bonusov a rakebacku a ako bonus si tam kľudne môžeš vložiť aj svoj vlastný vklad.

Bonus si vložíš tak, že klikneš na "Settings" (nájdeš napríklad v Reports hneď pod vybraným Herom) a tam vyber "Rakeback and Bonuses"

V časti "Bonuses" potom klikni na +, ako description uveď napr. môj vklad, alebo stav môjho účtu, alebo čokoľvek iné, sumu si zadaj akú chceš, rovnako menu a dátum, kedy si tento akože bonus akože dostal tak, aby si graf videl taký, ako ho vidieť chceš.

Význam to síce veľmi nemá, ale ak to tak chceš a pomôže ti to k lepšiemu pocitu pri pohľade na graf, dá sa to takto urobiť :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: holdem manager - zobrazenie skratiek v HUD

Odoslaťod crank139 26 Jún 2013 18:45

presne to som potreboval, neslo mi o lepsi pocit ale skor oto aby mi to tam ukazovalo rovnake hodnoty ako aj cashiery ps :)
crank139
 
Príspevky: 116
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 31 krát/7 krát
Karma: 0

Re: holdem manager - zobrazenie skratiek v HUD

Odoslaťod crank139 09 Júl 2013 11:49

VNPK napísal:Ze zacatku se snaz pouzivat co nejmin statu. Ja mam pro ZOOM 6max tady toto. S tim, ze co potrebuju navic si rozkliknu v hudu.

Jmeno / Pocet hand / Steal / Fold to steal
VPIP / PFR / 3bet / Fold to 3B / AF (postflop agrese v procentech)

No a pouzivam barevny range na jednotlivy staty - Modry pro Regular staty, cerveny pro nity, zluty pro LAG ...

tie farebne range pre staty si nastavujes kde alebo ako?dik
crank139
 
Príspevky: 116
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 31 krát/7 krát
Karma: 0

Re: holdem manager - zobrazenie skratiek v HUD

Odoslaťod Stanley VII 09 Júl 2013 12:34

Pozri si toto video, snáď ti pomôže sa s HUD-om viac skamarátiť :)

http://www.pokerportal.info/poker-videa/n ... ud-options
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: holdem manager - zobrazenie skratiek v HUD

Odoslaťod crank139 09 Júl 2013 12:51

to video mi nejde prehrat po minute sa mi to zasekne, objasni mi to v jednej dvoch vetach pls, inac tie farebnee staty sa daju zapnut pri vsetkom kde ich davas rozlisovat napr iba pri vpip alebo vsade?
crank139
 
Príspevky: 116
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 31 krát/7 krát
Karma: 0

Re: holdem manager - zobrazenie skratiek v HUD

Odoslaťod Stanley VII 09 Júl 2013 12:57

Kdekoľvek chceš, k videu je aj text s obrázkami, takže to môžeš nájsť aj tam. Pozri si časť pod nadpisom Hud Options - Stat Appearance

Vyzerá to, že v tom videu je naozaj nejaká chyba, budem musieť skontrolovať, čo je vo veci...
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!