PokerPortal vylet na chatu :)

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: PokerPortal vylet na chatu :)

Odoslaťod Chlpo1989 04 Okt 2010 15:43

popoba napísal:tento napad uplne zapadol prachom?

Nemuselo by :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: PokerPortal vylet na chatu :)

Odoslaťod popoBA 04 Okt 2010 15:46

az teraz som si precital tie reporty z prvej chaty a teda slusny masaker :D keby tam tentokrat isli aj ludia pod 55 mohla by byt este vacsia sranda :D :shot: :P****Stars: :bad: :johnmirow: :kosa: :beer: :trikoza3:
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: PokerPortal vylet na chatu :)

Odoslaťod APminer 04 Okt 2010 15:48

popoba napísal:... keby tam tentokrat isli aj ludia pod 55 ...


tak to musite rychle zorganizovat, abych to jeste stihl ... :angel:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: PokerPortal vylet na chatu :)

Odoslaťod TomMolivan 04 Okt 2010 16:01

A ak aj nie, tak minimálne chata určite :D
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: PokerPortal vylet na chatu :)

Odoslaťod popoBA 04 Okt 2010 16:47

STARI PANI VYJADRITE SA
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: PokerPortal vylet na chatu :)

Odoslaťod dzejkej 12 Okt 2010 19:39

popoba napísal:STARI PANI VYJADRITE SA


Co som si popisal so zopar PP.sk seniormi, tak prevladal nazor, ze tento rok uz PP.sk chatu nedavat.

Teda ak chcete nieco zorganizovat, tak vam nikto nebrani, ale vobec netusim, kolko ludi pojde. Ak by sa toho chcel niekto chopit, tak mozem zalozit hlasovanie, staci si povedat.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: PokerPortal vylet na chatu :)

Odoslaťod emjayko 10 Jan 2011 22:45

tak ludkovia zlati nejaka chata na leto by nebola zla co poviete? ak by bol zaujem tak by bolo asi dobre sa zorganizovat co najskor nech si mozme vyberat z volnych terminov.. najst vhodny termin tak aby bol kazdy jeden z nas spokojny bude asi nerealne ale tak kto bude mat zaujem tak nech napise aspon dva tri vikendy z letnych mesiacov ktore mu najviac vyhovuju a z tych by sa potom mohol vybrat ten co bude mat najviac zaujemcov :)
zaroven prichadzam aj s prvym napadom na chatu:
http://ubytovanie.relaxos.sk/chata-bobr ... 3-sk.htm#9
obec Bobrovnik, kusocek od Liptovskej Mary, bol som tam minuly rok v lete s partiou maximalna spokojnost... co je dolezite do chaty sa vojde az 21 ludi, je to novostavba, vsetko je nove, pekne, ciste, vymalovane, kupelky a kuchyne su super nic nechyba takisto spalne, nechybaju telky, stolny futbal, sipky, vzdusny hokej.. veduci je tiez v pohode typek seriozny..
ako minusy chaty by som uviedol:
-je dost izolovana od nejakeho zivota ci uz nocneho alebo denneho cize zvierata ako popo a spol by si museli vystacit s osadenstvom chaty
- chata sa da objednat minimalne na styri noci co by mohol byt pre viacerych asi problem stravit 5 dni niekde prec... (mozno by sa to dalo este nejako dohodnut s veducim tazko povedat)
-chata ma sice milion dva izieb ale postrada nejaku vacsiu spolocensku izbu kde by sa dalo zurovat, hrat poker, vrtet sa na hlave whatever... obyvacka je taka mensia vsetci sa tam asi nezmestime...
dalsi problem by mohol nastat ak by sme mali viac ako 21 zaujemcov... popravde toto neviem ako riesit ci davat prednost tomu kto sa prvy na isto prihlasi, alebo clenom ktory sa zucastnili aj prvej chaty, alebo staliciam pp.sk ci to riesit podla poctu prispevkov, karmy etc etc etc...
tu by mohlo byt riesenie najst este nejaku chatu na okoli taku doplnkovu :) ktora by nebola nejako daleko od tej prvej...
ale tak to budeme riesit ked to nastane zatial to nechame tak..
takze za seba hovorim ze mam zatial volny ktorykolvek vikend letnych mesiacov
edit: ak ma niekto tip na dobru chatu tak ofc nech ho prilozi... a este som chcel ze ak je nejaky dobrovolnik na pomoc s organizovanim alebo samotne organizovanie nech sa paci :D

Za tento príspevok od emjayko poďakovali - 2:
APminer, marcoo12snv
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: PokerPortal vylet na chatu :)

Odoslaťod APminer 10 Jan 2011 23:00

:good:

kazdopadne vikend 30-31.7. = asi Pardubice Open 5. rocnik ....

jinak mi je termin ted taky jedno ... misto by mohlo byt trosku blize Morave ;)

myslim, ze chata mimo dosah ostatnich obyvatel je OK, doveze se provijant a "at se deje, co se deje" :angel:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: PokerPortal vylet na chatu :)

Odoslaťod emjayko 10 Jan 2011 23:07

APminer napísal:kazdopadne vikend 30-31.7. = asi Pardubice Open 5. rocnik ....

vidis to na pardubice som zabudol to by som si rad zopakoval aj ja tento rok takze tiez vynechavam vikend 30-31.7
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: PokerPortal vylet na chatu :)

Odoslaťod marcoo12snv 10 Jan 2011 23:08

ja mozem vybavit chatu v slovenskom raji, poznam tu niekolko majitelov, ale pochybujem, ze vacsina ludi odtialto by bola ochotna prist na druhy koniec republiky :o
examples:
http://www.slovak-raj.sk/ (tu som bol 3x a teraz idem 4.krat, perfektna chata, obrovska obyvacka prepojena s kuchynou, vonku altanok, atd.)
http://www.stefani.sk/index.php/galleri ... fani-chata (tu som bol raz, jedna z najlepsich chat v okoli, ale to len v pripade velkeho zaujmu, pretoze ta chata je obrovska)
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!