POKROVA STASTENA

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

POKROVA STASTENA

Odoslaťod hessik 25 Apr 2011 13:53

V tomto mesiaci sa pokrova stastena so mnou hra obzvlast nepeknym sposobom tak si tu xcem vyliat srdiecko nech sa my ulavi a mozno sa tu najde zopar ludi co zdielaju podobny nazor :( ........ako sa povie stastie my nepraje a dost casto moje monster hands na riveri koncia fiaskom :wall: napr mam AK raisnem dorovna ma jeden hrac na flop pride 67A nalseduje moj rais on dorovna pride 4 ideme do allin manik otaca 10,7 ja hned tanecky pri compe a na river 7 chvilu pozeram ako puk a ostanu len :shock: .....alebo aj AA alebo KK allin niekto dorovna 99 a na river 9 no proste infarktove stavy.....si hovorim keby aspon uz na flope by bolo jasne ze som prehral ale vzdy ma to necha cakat na poslednu kartu a potom bum klinec do rakvy :o.....mavate aj vy taketo obdobia ked by ste sa na to najradsej........
hessik
 
Príspevky: 39
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: POKROVA STASTENA

Odoslaťod Chlpo1989 25 Apr 2011 14:01

Ano, kazdy hrac si tym prejde. Najhorsie na tom je, ze tie obdobia sa striedaju. "Raz si hore, raz si dole". Je uz len na tebe, ako dobre ustojis tie zle chvile ;)
:gl:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: POKROVA STASTENA

Odoslaťod 7castle 25 Apr 2011 14:10

Kokos tak ja keby mam takuto smolu hned sa na to vykaslem :(

Uz som pocul ze su ludia ktorym takto nejde ale myslim ze vacsina dobre ruky len vyhrava...

Takze asi budes smoliar, GL a HF

Za tento príspevok od 7castle poďakovali :
mr_kaktus
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: POKROVA STASTENA

Odoslaťod jonatanko 25 Apr 2011 14:36

Domcek keby ta hra bola o skille tak nevedies na vyradenia v turnajoch asik 1-10 v tvoj prospech-:)))


Stastlivec jeden!!!!!
jonatanko
 
Príspevky: 425
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: 0

Re: POKROVA STASTENA

Odoslaťod matiapag 25 Apr 2011 14:53

Hoci viem, ze v takychto obdobiach mozes uplne stratit chut do hrania, alebo si zapnes session a si v tilte hned po prvom beate, tak liek na variaciu je jednoduchy - OBJEM! Cim viac hras, tym viac znizujes variaciu a pokial nie si prehravajuci hrac (co asi teda nie), tak proste za 10k ruk zarobis pri wr 5/100 5BI ci sa ti to paci alebo nie a moze ti byt jedno, ze pocas tych 10k ruk bolo 5k ruk obdobie, ked si prehral 30BI (extreme obv.). Proste hraj co najviac a nejako sa to musi ustalit. A ak si neni spokojny so svojou hrou, tak necakaj na downswing a zaoberaj sa tym, co vies ovplyvnit ;)

:gl:
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: POKROVA STASTENA

Odoslaťod hessik 25 Apr 2011 15:07

no hravam 4 stoly naraz dony.....system hram tight takze sa nehrniem moc do vsetkych subojov....vacsinou iba s silnymi kartami ale my to v poslednej dobe pripada ze si ma system vybral aby ma trochu potrapil s tymito variaciami.....este ze to beriem sportovo :lol2: .......len cakam kedy to uz skonci........jedno ma tesi ze to obcas spravi aj superom :lol2: .....ale ako ste pisali treba to vydrzat a potom sa viest na tej krivke hore.......no ale niekedy ked my to s 10tich turnajov spravi 5-6 krat tak aj mojej flegmatickej povahe dojde trpezlivost vypnem comp a idem radsej na pivo :D
hessik
 
Príspevky: 39
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: POKROVA STASTENA

Odoslaťod kellerman007 25 Apr 2011 15:27

Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1288894
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN/SB): $538.50
Doughdebase (BB): $233.55

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with 2 :club: T :club:
Hero raises to $3, Doughdebase calls $2

Flop: ($6.00) 3 :club: 5 :club: 4 :club: (2 players)
Doughdebase checks, Hero bets $4.00, Doughdebase raises to $16, Hero raises to $44, Doughdebase raises to $230.55, Hero calls $186.55

Turn: ($467.10) 6 :club: (2 players)

River: ($467.10) 7 :diamond: (2 players)

Final Pot: $467.10
Hero shows 2 :club: T :club:
Doughdebase shows 8 :club: 7 :club:
Doughdebase wins $466.60
(Rake: $0.50)

Chalani uz s te niekedy dokazali prehrat so straight flush? :D Skoda ze na stars nie je nejaky badbeat bonus :wall:

Poker Stars $200.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1288903
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BB): $497.00
beardsell_qc (BTN/SB): $223.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with T :heart: A :heart:
beardsell_qc raises to $5, Hero raises to $18, beardsell_qc calls $13

Flop: ($36.00) 6 :heart: 8 :heart: J :heart: (2 players)
Hero bets $20.00, beardsell_qc raises to $48, Hero calls $28

Turn: ($132.00) 5 :diamond: (2 players)
Hero bets $36.00, beardsell_qc calls $36

River: ($204.00) 7 :heart: (2 players)
Hero checks, beardsell_qc bets $121.00, Hero calls $121

Final Pot: $446.00
Hero shows T :heart: A :heart:
beardsell_qc shows 5 :heart: 4 :heart:
beardsell_qc wins $445.50
(Rake: $0.50)

Takto nejak vypada moj mesiac :D 5k pod EV. O downswingoch a variance by som vedel rozpravat :D . Jedina vec co sa da robit je odohrat co najviac ruk nech sa variance minimalizuje...
Obrázok používateľa
kellerman007
 
Príspevky: 135
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 27 krát/65 krát
Karma: 19

Re: POKROVA STASTENA

Odoslaťod 3flash3 25 Apr 2011 15:56

hessik napísal:V tomto mesiaci sa pokrova stastena so mnou hra obzvlast nepeknym sposobom tak si tu xcem vyliat srdiecko nech sa my ulavi a mozno sa tu najde zopar ludi co zdielaju podobny nazor :( ........ako sa povie stastie my nepraje a dost casto moje monster hands na riveri koncia fiaskom :wall: napr mam AK raisnem dorovna ma jeden hrac na flop pride 67A nalseduje moj rais on dorovna pride 4 ideme do allin manik otaca 10,7 ja hned tanecky pri compe a na river 7 chvilu pozeram ako puk a ostanu len :shock: .....alebo aj AA alebo KK allin niekto dorovna 99 a na river 9 no proste infarktove stavy.....si hovorim keby aspon uz na flope by bolo jasne ze som prehral ale vzdy ma to necha cakat na poslednu kartu a potom bum klinec do rakvy :o.....mavate aj vy taketo obdobia ked by ste sa na to najradsej........


Asi by si si mal uvedomit ze poker sa hra na 5 kariet na boarde a nie na 3 alebo 4...to ze dostanes badbeat je normalna vec, s ktorou sa stretavaju vsetci hraci...ako sa hovori "no river no fish"...ak mas „infarktovy stav“ z toho ze prehras AA do 99, tak by som sa na to radsej vykaslal a zacal sa venovat niecomu inemu (bez urazky)...vela ludi ma skreslenu predstavu o pokri a pozera sa na to z opacnej stranky...ked chces byt „winning player“ tak sa musis zacat pozerat na veci ako stastie, badbeaty a podobne trochu inak...ked dostanes dostanes badbeat, malo by to byt pre teba akesi „vyznamenanie“, ze si prinutil supera dat chipy do potu, ked mal napr. 5-10 percent na vyhru...o to v pokri predsa ide...aby si sa dostaval do takych situacii a bol tak dlhodobo ziskovy hrac...preco sa na to pozeras ako na nieco zle? nechcel by si sa dostavat do takej situacie kde si velky favorit stale? ...zalezi na tej jednej ruke ze si prehral na 2 outer? Vsak ta cakaju dalsie tisice ruk ktore odohras a matematika nepusti...keby nebolo zlych hracov, tak by poker nebol taka krasna hra ako je...vsetky fishky by prehrali svoje peniaze velmi rychlo, kedy v hre nebol faktor stastia a ostali by iba regulari ktorych by casom zozral rake...
Kazdy si prejde obdobim ked ma viac smoly ako by si zelal, ale nechapem preco mas pocit ze by si sa na to vtedy najradsej vykaslal...take veci by ta praveze mali posuvat este viac dopredu...prinutit ta viac studovat, pracovat na svojej hre, atd...dokazat sebe samemu alebo aj inym, ze si lepsi aky tie fishky co ti davaju badbeaty na stoloch...dobry pokrovy hrac musi mat v sebe aj sutaziveho ducha a zdrave sebavedomie, inak to nikde nedotiahne...
Poker:
Short term = luck
Long term= skill
PS: dalo by sa bavit o tychto veciach dlhe hodiny, ale nemam tolko casu, energie a ani nie som ten typ cloveka co tu casto vypisuje veci ohladom strategii a mindsetu...kazdy ma iny pohlad na veci a je to kazdeho osobna vec...mozno rozmyslam nad tymito vecami inak ako niektori a mozno moj pristup nie je ani spravny, kazdy ma na to svoj nazor...

Za tento príspevok od 3flash3 poďakovali - 3:
Ceasears, matiapag, Zeltzn
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: POKROVA STASTENA

Odoslaťod hessik 26 Apr 2011 11:43

3flash3 dakujem za vystizny comment :poklona: ....pekne a vystizne napisane i ked my neda ty vytknut ze mam taky pocit ze si necital celu diskusiu ale len prvy clanok

napr....ak mas „infarktovy stav“ z toho ze prehras AA do 99, tak by som sa na to radsej vykaslal a zacal sa venovat niecomu inemu (bez urazky)
pisal som.....este ze to beriem sportovo .......len cakam kedy to uz skonci

napr...ale nechapem preco mas pocit ze by si sa na to vtedy najradsej vykaslal
pisal som....treba to vydrzat a potom sa viest na tej krivke hore

Verim tomu ze vacsina hracov si v svojom temnom hracskom obdobi par krat povie kaslem na to a da si pauzu na den dva aby si precistil myslienky.....ak by to neurobil v tej najvacsej krize tak by sa asi v tilte prehral aj susedovu civavu....mne to aspon pomoze neviem ako vam
Urcite toto nieje moje prve ani posledne obdobie ked sa nedari ved ked by som vyhraval kazdu ruku tak by ma to ani nebavilo.....nieje nic lepsie ak si clovek pri compe raz za cas od srdca zanadava a s usmevom na tvari hra dalej :lol2:

Ked to niekto hra ako robot a nema ziadne pocity pri vyhre ci prehre....tak potom nechapem naco to hra....radost aj smutok k pokru patri.....ved nieje krajsi pocit ked po chvilach neuspechu a zlosti prijde obdobie uspechu a radosti a tie stavy zato stoja ved v tom je ta krasa pokru :good:
hessik
 
Príspevky: 39
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: POKROVA STASTENA

Odoslaťod Ceasears 26 Apr 2011 12:05

[quote="hessik"]3flash3 dakujem za vystizny comment :poklona: ....pekne a vystizne napisane i ked my neda ty vytknut ze mam taky pocit ze si necital celu diskusiu ale len prvy clanok

Sorry bro,ale musim 8-)

MY / MI rychlo a jednoducho ( iba pre muzov )
Nemusim sa namahat a vysvetlovat vam co je to pravidlo My/Mi v slovenskom jazyku ....

samozrejme pre ulahcenie zapamatania su takehoto tazkeho pravidla si zavedieme novu poucku,

aby to bolo jednoduche a zrozumitelne pre kazdeho.



mame dane taketo vety :

Stojim s dievcatom pred barom.

Prisiel k nam nejaky typek a dal MI po papuli.

MY sme nechapali, ale on vedel za co to je.



Z toho vyplyva, ze jednotne cislo komu comu mne bude s makkym I

a mnozne cislo komu comu nam bude s tvrdym Y



Prenesene do muzskej reci :

Ak budem sam budem s makkym, a ked budem s tebou (dievcatom) tak budem s tvrdym.

samozrejme, ze s I/Y :)))

tak "VZHURU DO BEZVEDOMI" a do pouzivania spravnej tvrdosti :)))
:gl: a pevne nervy ;)

Za tento príspevok od Ceasears poďakovali - 4:
Chlpo1989, haman, hessik, mr_kaktus
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Ďalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!