Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Odoslaťod A_Rimmer 13 Okt 2011 15:57

tomiG napísal:sudruhovia zaspali ste dobu teraz tu fici ruleta :D


Kolko stolov hras? Mas aj nejaky pomocny soft? Ruleta ninju, Ruleta manager alebo Ruleta Tracker 3? Ake ma stats dealerka? :lol2: :lol2:
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Odoslaťod Boxer38 13 Okt 2011 16:41

tomisumi napísal:pls vysvetlí mi niekto kto sa tomu venuje ako fungujú tie agentúry (alebo ako to mám nazvať) na poskytovanie profesionálnych tipov? Ako môžu pred zápasom vedieť výsledok? :o Alebo to len ja si naivne myslím že sa to rozhoduje na ihrisku?

tak niekedy sa rozhoduje urcite aj mimo ihriska tie "profesionalne tipi su uplna hovadina...viem ze existuje stranka kde neponukaju tipi za peniaze ale robia tam statistiku tipov na urcite zapasy neviem presny nazov stranky vecer ked dojde kolega na net sa ho to opytam on mi o nej povedal si pamatam v zapase zilina - zlate moravce soncil 2:2 a na tej stranke bolo ze 96% tiketov podanych 3 hodiny pred zapasom boli podane na remizu a celkovo 48% tiketov bolo remizovych co pri zapese ako tento je velmi vysoke cislo aj som si to tam prezeral a ligy ako turecka a hlavne 2.taliansa liga by sa dali podla toho pekne tipovat a hlavne je to free

Za tento príspevok od Boxer38 poďakovali :
tomisumi
Boxer38
 
Príspevky: 118
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Odoslaťod tomisumi 13 Okt 2011 19:24

Keď nájdeš link tak send alebo post pls :poklona:
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Odoslaťod tomiG 13 Okt 2011 21:33

no toto je prve postnutie mojho uspechu na tejto stranke neodolal som 21 30 som depozitol na 888.poker 200usd samozrejme nie z umyslom si na tejto utrpnej stranke zahrat poker :D ale cielom bola ruleta!zvolil som postup cervena cierna z nasobovanim stavky v pripade neuspechu.... prvych 11 spinov bola 3krat nula! :D samozrejme nepatrim k stastlivcom ktorym aj v tomto pripade sa vrati 50% vkladu tym samozrejme nechcem tvrdit ze inde to pravidlo nefunguje ale tu nie 8-) napriek tomu sa po asi 10minutach pri vklade 1usd na spin dostavam na 216usd co nieje zle ale...kedze vidim ze to funguje a asi to bude moja obziva na najblisiich par rokov :lol2: si idem smelo zahrat automaty zacinam na labirnt of egypth po par spinoch nizsie to zapichnem na 7,5usd za spin s tym ze som mal asi 240 usd roll po asi 20spin prichadza vyhra 2650usd :D som na cca 2800 este par spinov zaokruhlujem na 2600 cca 2k eur a cashoutujem o 21 55 takze som celkom rad ze som si trosku zagambloval :D samozrejme neodporucam opakovat :lol2: ale za vsetko moze ta ruleta :lol2:
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Odoslaťod popoBA 10 Jan 2012 02:17

aby sme sa rozumeli tak v zivote som nestavkoval a je to jedna z veci do ktorej sa rozumiem este menej ako do pokru cize.... kazdopadne v maxime mala teraz jedna online sazkovka voucher na 100kc na volne sazky tak wtf why not ze ano.no a chcem sa spytat: ked je vo futbale na nejake muzstvo pred zapasom kurz 8,5 na vyhru tak asi nemoze byt nahoda ze minutu a pol pred koncom zapasu ked je to 3:3 odpiska rozhodca tomu druhemu muzstvu penaltu ze?? :lol2: :D
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Odoslaťod Ceasears 10 Jan 2012 15:53

NO ja tiez moc netipujem,ale na dnes som neodolal tymto trom zapasom ,teoreticky sa jedna o pekne tutovky :angel:

Boston-Winnipeg
Toronto-Buffalo
NY Rangers-Phoenix
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Odoslaťod Zajacekk 10 Jan 2012 16:15

Laco, nie že by som ti neprial, bodaj by to vyšlo, ale NHL a tutovky, to mi mi nejak nejde dokopy, však to je horšie jak ruleta :D
Či sa to aj dá nejak rozumne analyzovať, či ako?
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Odoslaťod Ceasears 10 Jan 2012 16:22

Ja som si to tiez Andrej nejako myslel o NHL najskor :) ,ale kamarat sa tomu trosku venuje a ked si pozries posledne zapasy tychto timov,bilanciu,strelene goly,vzajomne zapasy a pod.... Opakujem,tiez netipujem (nevenujem sa tomu) ,ale tato NHL sa naozaj da tipovat... Aj ked samozrejme,tam moze vyhrat kazdy s kazdym,ale najdolezitejsia je forma timu a ked to muzstvo ide,tak naozaj ide ;)
Kludne si pozri posledne zapasy NY Rangers,Bostonu a Toronta a uvidis :)

Za tento príspevok od Ceasears poďakovali :
cacs
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Odoslaťod Ceasears 10 Jan 2012 16:24

Inac,akurat som nasiel zaujimavy clanok o tipovani,na spodu clanku je rozhovor zevraj s hokejistom :
http://guman.blog.sme.sk/c/268002/Obcho ... -diel.html
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Odoslaťod Matej Zavacky 10 Jan 2012 19:08

inak, ked uz je rec o tipovani velmi dobry rozhovor s L. Dedicom. Okrem pokru, je tam rec prave o tipovani :) ....

http://www.pokerman.cz/lubor-dedic-snaz ... atni-3848/
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!