Prosba o radu - Predaj hodiniek - Escrow problem

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Prosba o radu - Predaj hodiniek - Escrow problem

Odoslaťod Komedia 29 Júl 2013 02:00

moc sa do toho nevyznám, ale pokiaľ si nenašiel ani tú adresu na mape, tak myslím že sa ti hodinky vrátia,a týmto ľudom ide skôr o tie "poplatky" v tvojom prípade 400€...takže myslím že hodinky by sa ti mali vrátiť s5... anyway GL :gl:
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Prosba o radu - Predaj hodiniek - Escrow problem

Odoslaťod keso26 30 Júl 2013 09:57

kamarat si nasiel auto na mobile.de za cca 6k (trhova cena vtedy okolo 9k), volal typkovi a on ze je teraz aj s autom niekde v taliansku, ale ze to mozu spravit cez shipping company, ktorej on da na prepravu auto a tato spolocnost ho expeduje hned, ako pridu peniaze na jej ucet (akoze prodstrednik, co malo zvysit doveryhodnost) a nasledne peniaze preposlu scammerovi. Stranka shipping company samozrejme amatersky spracovana. Na dalsi den prisiel email z tejto spolocnosti, akoze je u nich auto pripravene na expediciu a cakaju uz len na platbu.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Prosba o radu - Predaj hodiniek - Escrow problem

Odoslaťod stalker88 03 Aug 2013 20:59

Ahoj, vies mi poslat email adresu?Prave som poslala drahy fotoaparat tomuto kokotovi...:/
stalker88
 
Príspevky: 1
Založený: Aug 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Prosba o radu - Predaj hodiniek - Escrow problem

Odoslaťod Xaress 04 Aug 2013 09:07

Nehnevajte sa na mňa nemyslím to zle, ale v dnešnej dobe vám nepríde vôbec podozrivé, že vám niekto zahraničný (aspoň sa tak tvári resp. vystupuje- podľa mňa je to Slovák alebo niekto hovoriaci resp. niekto kto rozumie čo ste v inzeráte písali) dá skvelú cenu(aj o 30%+ viac ako inde, kde by to mohol zohnať rýchlo), sleduje nejaký trápny bazos, aukro (trápny v porovnaní s ebay, amazon atď.) a ešte to chce spraviť cez nejakú spoločnosť, o ktorej ste v živote nepočuli, neviete ako funguje a aj napriek týmto do očí bijúcim informáciám, kvôli zárobku o niečo lepšom sa necháte oklamať. Dnes vám nikto nekúpi oveľa drahšie vec než stojí resp. keď ju ten niekto predáva pod cenu tak je to pravdepodobne z viacerých dôvodov (poškodená, "fejk", je to oj*b alebo v najlepšom prípade je to kradnuté). A ten screenshot (údaje, banka, číslo na ktorom sa niekto ozval atď.) čo poslal Michael vám môže byť len výstrahou ako a čoraz viac sú títo ľudia sofistikovanejší a šikovnejší ako predtým. Posielať niečo cez neoverenú spoločnosť alebo niečo dopredu na verím boha je v dnešnej dobe brané ako adrenalínový šport podľa mňa. Dúfam, že to nejako vyriešite a koruny/tovar sa vám vrátia. :gl:
Xaress
 
Príspevky: 466
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 41 krát/19 krát
Karma: 10

Predchádzajúca

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!