Shanim oficialni pravidla ziveho pokeru

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Rebuy a addon

Odoslaťod Hufelix 17 Aug 2008 08:23

Ja mám otázku ohľadne rebuy a addon turnajov. Pokiaľ sa hrá rebuy turnaj s tým, že sa prvú hodinu dajú dokupovať žetóny a po hodine sa dá urobiť addon, tak ako je to na konci? Ak sa ukončí hodina, tak je možné v jednom okamihu urobiť aj rebuy a aj addon alebo už iba ten addon? Samozrejme za predpokladu, že mám menej chipov ako som mal pred začiatkom turnaja. Hm?
Obrázok používateľa
Hufelix
 
Príspevky: 332
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Rebuy a addon

Odoslaťod TuKE 17 Aug 2008 08:25

Obvykle je po skončení periody na rebuy prestávka, počas ktorej si môžu hráči dokúpiť naraz rebuy aj addon.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Rebuy a addon

Odoslaťod somNula 17 Aug 2008 08:38

teoreticky a niekde aj prakticky ano :)
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Tuknic

Odoslaťod cstrike22 17 Aug 2008 08:41

zabanovat ho mozem skor ako povies papagaj cakam na vhodnu prilezitost ;-)
cstrike22
 
Príspevky: 1212
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 4

kazdy

Odoslaťod chipfeeder 17 Aug 2008 08:54

kto nema v hlave prievan by si mal uvedomit, ze od zaciatku diskusie mame s yegonom obsahovo takmer identicke prispevky

takze yegon si tym ignorelistom v podstate nasil na seba budu :)

tuke,
tvoj subjektivny vyklad objektivnych skutocnosti je pokriveny viac ako ty sam
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

csstrike

Odoslaťod chipfeeder 17 Aug 2008 09:01

len cakaj cakaj, ochranca nazorovej jednoty. uz som to raz povedal a zopakujem to este raz. mna banovat netreba . staci, ak kompetentne osoby, ktore maju rozhodovacie prava na tomto portali povedia, aby som odisiel a hja sa tu uz neukazem. ale ak maju gule, malo by to byt aj zdovodnene s moznostou obhajoby.
samozrejme, ze to mozu urobit aj pinochetovsky ako ty, ale bilag moralneho uboziaka zostane potom na inej strane ako mojej
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: csstrike

Odoslaťod cstrike22 17 Aug 2008 09:29

mne je sumafuk, ze nesuhlasis a oponujes vatsine to je uplne ok, problem vidim niekedy v osobnych utokoch. S niekym diskutovat, vymienat si nazory je jedna vec a druha vec su niekedy uz osobne utoky na hrane. Ak raz niekto prekroci tuto hranicu leti ztadeto okamzite. Ty sa pohybujes zatial niekedy na hrane a preto zatial som nemal dovod banovat teba ani niekoho ineho. Ako to tu uz niekto pisal, diskusia nie je samozrejmost ale vysada a riadi sa urcitymi pravidlami. PEACE ]:->
cstrike22
 
Príspevky: 1212
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 4

Re: Re: csstrike

Odoslaťod chipfeeder 17 Aug 2008 09:42

ja s tebou suhlasim, ale suhlasis aj ty so mnou, ze osobny utok nie je ciste len nadavka ?

tie pravidla by mali byt aj verejne k dispozicii, nie? rad by som aj priame odkazy na nieco, co porusujem, a nie len subjektivne dojmy a hodnotenia 4 kamaratov ktori sa medzi sebou poznaju.
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!