Zablokovany acc.

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Zablokovany acc.

Odoslaťod papundekel 31 Jan 2011 00:38

Bol som sprosty. Mal som vytvorenych viac uctov, kvoli vacsej sanci uspiet na freerolloch, no potom som sa na to vykaslal a zacal som poker brat kus vazne. Spravil som deposit a hral. Casom som si chcel vybrat nahrane peniaze, ale oni zistili, ze tych uctov mam viac a zmrazili mi ich. Poslali mi takyto mail:

Your Full Tilt Poker account has been temporarily suspended pending verification of your identity.

Please send scanned, clear copies of the following documents to IDrequests@fulltiltpoker.com:

1) Photo ID:
One of the following: valid driver's license, passport, or other government-issued ID that clearly shows your birth date and the date of issue or expiry.

2) Proof of Address (less than 3 months old):
One of the following: bank or credit card statement, utility bill, cell phone bill, home or auto insurance papers.


Ak im tie veci poslem, tak mi otvoria ucet? Mate skusenost so zmrazenim uctu? Dobredu dakujem za komenty. A nadavat mi nemusite. Ja si to uvedomujem
papundekel
 
Príspevky: 4
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Zablokovany acc.

Odoslaťod vlade 31 Jan 2011 02:19

No, zda sa ze ti to odblokuju, hlavne to posli z toho emailu ktory mas priradeny k tomu kontu co si chces nechat. Myslim ze sanca ze ti to odblokuju a budes moct normalne hrat je velka. Keby sa im chcelo, tak ti to rovno zablokuju natrvalo a nebudu sa s tebou babrat. Kedze pisu ze chcu verifikovat udaje, tak to je dobre znamenie.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34


Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!