WSOP 2008 Final Table Prenos

Poker v TV, videá a streamy

Re: WSOP 2008 Final Table Prenos

Odoslaťod palo1973 10 Nov 2008 16:55

barin a pepi,jeho komentare su vzdy taketo-utocne,ironicke,bez akehokolvek vecneho obsahu.....
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: WSOP 2008 Final Table Prenos

Odoslaťod yegon 10 Nov 2008 17:15

chlapi vy nevidite ten uskrn ktory je vpisany vo w4xovych prispevkoch? Jednoznacne si vas len hravo a zartovne dobera - berte to s humorom - cudujem sa ze to nevidite :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: WSOP 2008 Final Table Prenos

Odoslaťod 7castle 10 Nov 2008 17:16

Barin napísal:Ja toto nechapem, je mi jasne ze hrat final table main eventu je asi o niecom inom ako dajaky 10 dolarovy freezout na nete ale chipleader Phillips sa reraisuje pred flopom s Demidovom tak ze commitne takmer pol stacku, potom donkbetne 4,5kk do 17+kk potu a nakoniec to na reraise zlozi...ako on sa prezentoval tak, ze je amater ale mohli ho za tie 4 mesiace daco naucit. Pripadne ak som nieco nepostrehol tak sa rad poucim, ze toto je dajaky high level play.


U mna suhlas, vyzera to hodne zle zahrate bez ohladu na karty... ten limp/reraise je akceptovatelny imo s trashom, ak by bol vyssi a bol by to schopny zlozit na dalsi RR... ten jeho call "aby nevyzeral weak" je fakt mimo, LOL ze commitnes 2/5 stacku callom PF. Neexistuje ruka s ktorou to moze byt dobra hra. Ak mal nieco neurcite spekulativne, tak to mal v poho zavolat a bol by dost deep na post flop hru.

No a bet/fold dalsiu 1/5 stacku (teda 1/3 z aktualneho), tak to uz je fakt haluz. Chvalabohu ze vypadol, lebo keby tento hrac vyhral ME, tak by som uveril ze to je cele len o lucku. :(
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: WSOP 2008 Final Table Prenos

Odoslaťod palo1973 10 Nov 2008 19:23

w4444x napísal:povedal barin a zapol si dalsie 3 dolarove sngecko


yegon napísal:chlapi vy nevidite ten uskrn ktory je vpisany vo w4xovych prispevkoch? Jednoznacne si vas len hravo a zartovne dobera - berte to s humorom - cudujem sa ze to nevidite :)



-takto zosmiesnovat vitazneho hraca,hoci na nizsich limitoch snad nepotrebuje dalsi komentar,ja by som to nenazval hravo a zartovne,ale arogantne
-kazdy nejako zacina,ale dotycny je asi poker pro ktory hrava 1000 $ sng,nechapem co tu este hlada,medzi takymi amatermi ako sme my
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: WSOP 2008 Final Table Prenos

Odoslaťod keso26 10 Nov 2008 19:54

..tiez si myslim, ze to bolo zahrate dost divne, horsie by to asi zahral uz iba w4x :lol: :lol: :lol:
..som zvedavy ake mal ten nestastnik hole cards :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: WSOP 2008 Final Table Prenos

Odoslaťod ropman 10 Nov 2008 21:08

tiez by som chcel byt taky nestastnik ako on a skoncit treti na wsop :) no treba povedat ze asi aj na tom wsop je to trochu o lucku, predsalen ked niekto ako tiffany michelle moze skoncit na 17tom mieste tak uz asi kazdy...
ropman
 
Príspevky: 109
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: WSOP 2008 Final Table Prenos - HU

Odoslaťod APminer 11 Nov 2008 07:59

kua proc neni obraz, jen statistiky :shock:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: WSOP 2008 Final Table Prenos

Odoslaťod yegon 11 Nov 2008 09:03

palo1973 napísal:
w4444x napísal:povedal barin a zapol si dalsie 3 dolarove sngecko


yegon napísal:chlapi vy nevidite ten uskrn ktory je vpisany vo w4xovych prispevkoch? Jednoznacne si vas len hravo a zartovne dobera - berte to s humorom - cudujem sa ze to nevidite :)



-takto zosmiesnovat vitazneho hraca,hoci na nizsich limitoch snad nepotrebuje dalsi komentar,ja by som to nenazval hravo a zartovne,ale arogantne
-kazdy nejako zacina,ale dotycny je asi poker pro ktory hrava 1000 $ sng,nechapem co tu este hlada,medzi takymi amatermi ako sme my


kazdy mame asi iny zmysel pre humor, ja oblubujem tento rypavy provokativny aky ma w4x, nemyslim ze by to bolo znevazujuce - samozrejme kazdy to moze pochopit po svojom - ked ale kazdu srandu zoberies vazne a zozieras sa nou tak musis mat velmi smutny zivot
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: WSOP 2008 Final Table Prenos

Odoslaťod buschle 11 Nov 2008 09:18

yegon napísal:
palo1973 napísal:
w4444x napísal:povedal barin a zapol si dalsie 3 dolarove sngecko


yegon napísal:chlapi vy nevidite ten uskrn ktory je vpisany vo w4xovych prispevkoch? Jednoznacne si vas len hravo a zartovne dobera - berte to s humorom - cudujem sa ze to nevidite :)



-takto zosmiesnovat vitazneho hraca,hoci na nizsich limitoch snad nepotrebuje dalsi komentar,ja by som to nenazval hravo a zartovne,ale arogantne
-kazdy nejako zacina,ale dotycny je asi poker pro ktory hrava 1000 $ sng,nechapem co tu este hlada,medzi takymi amatermi ako sme my


kazdy mame asi iny zmysel pre humor, ja oblubujem tento rypavy provokativny aky ma w4x, nemyslim ze by to bolo znevazujuce - samozrejme kazdy to moze pochopit po svojom - ked ale kazdu srandu zoberies vazne a zozieras sa nou tak musis mat velmi smutny zivot


jj mne sa to tiez paci tieto narazky :D vzdy sa na tom chlamem dobre. Minule jak zmenil kesovu handu kde pastol keso staty na hraca a w4x tam dopisal staty na kesa 6/0 na tom sa smejem doteraz ;) mne sa taky humor paci .
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: WSOP 2008 Final Table Prenos

Odoslaťod keso26 11 Nov 2008 18:52

buschle napísal:jj mne sa to tiez paci tieto narazky :D vzdy sa na tom chlamem dobre. Minule jak zmenil kesovu handu kde pastol keso staty na hraca a w4x tam dopisal staty na kesa 6/0 na tom sa smejem doteraz ;) mne sa taky humor paci .

co ?..kde ?..jake staty ?..asi toho gamblera raisnem lopatou po hlave :lol: ..ja mu dam robit si prdel zo solidnich premyslajucich hracov :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Poker v médiách

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!