SkrillCard

Diskusia k herni Poker770

SkrillCard

Odoslaťod AlfaZz 16 Okt 2013 10:11

Čaves,
hráva niekto z fóra v tejto herni? Potreboval by som vedieť, ako dlho trvá výber z tejto herne na Moneybooker. Dík za odpoveď. :dzejkej:
Naposledy upravil AlfaZz dňa 22 Nov 2013 13:12, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: Výbery na Skrill

Odoslaťod palo1973 16 Okt 2013 10:52

jedna z najpomalsich herni co sa tyka vyberu,inak je to seriozna herna,ale s tymi vybermi im to fakt trva..
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Výbery na Skrill

Odoslaťod Matej Zavacky 16 Okt 2013 11:18

jj palo ma pravdu, je tam bežné čakať za peniazmi aj cez 2 týždne. A to som vyberal cez MB, bank transfer aj kartu. A vždy to trvalo viac ako 10 dní.
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: Výbery na Skrill

Odoslaťod AlfaZz 16 Okt 2013 11:46

to ste ma moc nepotešili ... dík za info
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: Výbery na Skrill

Odoslaťod Taur 16 Okt 2013 22:11

Oni sa vyhrazaju ze aj prijem im trva 5 dni (cez banktransfer), tak vyber bude iste aspon 2x tolko trvat. :)
Taur
 
Príspevky: 74
Založený: Sep 2013
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Výbery na Skrill

Odoslaťod Stanley VII 17 Okt 2013 09:17

Sem tam nastane prekvapenie, že výber príde povedzme za dva dni, ale to je výhra v jackpote :D Týždňové+ čakanie na Skrill/Neteller úplne bežné.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Výbery na Skrill

Odoslaťod Taur 19 Okt 2013 15:15

Tak moja skusenost s prvym vkadom do Poker770 cez wiretransfer dopadla tak ze mi to pripisali za 3 dni, dokonca pred chvilkou v sobotu. Aj napriek tomu ze som zabudol uviest svoj username pre identifikaciu vkladu v sprave pre prijimatela pri prevode a len som im dodatocne napisal na support, aby mohli platbu identifikovat. Ale to je vklad. Ak pojde aj vyber tak hladko budem spokojny.
Taur
 
Príspevky: 74
Založený: Sep 2013
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Výbery na Skrill

Odoslaťod AlfaZz 22 Nov 2013 13:10

Čaves,
Potrebujem poradiť,
1. má niekto skúsenosti s používaním Skrill karty u nás .. kde sa s ňou dá platiť, vyberať z bankomatou a najmä aké poplaty sú pri vkladoch výberoch platbách a pod ...
2. prišla mi karta, ale PIN nemám .. príde mi neskôr na adresu, alebo mám o neho požiadať, prípadne,aký mám zvliť postup ..

Snažil som sa to nájsť na stránkach Skrillu, ale nejak sa mi to nepodarilo

Díkes
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: SkrillCard

Odoslaťod Stanley VII 22 Nov 2013 13:39

Platiť sa s ňou dá všade (max. 1000e/platba), kde s inými kartami. Za niekoľko rokov sa mi nestalo, že by sa ma niekde opýtali, či nemám inú kartu, lebo túto by nemohli prijať. Jediné miesto, kde mi to myslím robilo problém bolo, ak som chcel dobiť touto kartou Neteller alebo Neteller kartou dobiť Skrill, myslím, že si to vzájomne blokovali ale to bolo už dosť dávno.

Poplatky pri vkladoch a výberoch (ak myslíš herne) sú také, aké si účtujú herne. Nikdy som ju na to ale nepoužíval, na to používam priamo Skrill. Výbery myslím možné ani nie sú, keďže je to Mastercard a tie vo všeobecnosti výbery na karty neumožňujú.

Vyberať sa tiež dá zo všetkých bankomatov, maximum je 250e na jeden výber. Čo sa týka PIN-u, už si to nepamätám, bolo to dávno, ale určite si mal nejaké pokyny v liste k tej karte, ako si ju máš aktivovať a info o PINE, alebo to info o PINE bude určite pri aktivácii, skrátka niekde to určite nájdeš, keď pôjdeš podľa ich pokynov, alebo ti príde ešte jedna obálka, to si už ale fakt nepamätám :)

Info o Skrill karte a poplatkoch (aj Neteller karte pre porovnanie) si môžeš pozrieť aj v tomto článku: Skrill zvyšuje poplatky, čas prejsť na Neteller?
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: SkrillCard

Odoslaťod AlfaZz 22 Nov 2013 13:52

Vďaka :good:
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7


Naspäť na Poker770

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!