Skúsenosti s herňou

Diskusia k herni Poker770

Re: Poker770

Odoslaťod palo1973 26 Mar 2012 16:21

fakt netusim preco by takato herna mala mat nejake problemy s vybermi,skor si myslim ze patri k tym lepsim co sa tyka siete ipoker,maju aj vlastny pro team,organizuju zive turnaje,teraz nedavno pohltili dalsiu pomerne etablovanu,velku hernu
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Poker770

Odoslaťod pakroc 27 Mar 2012 08:40

pro team je zaruka spolahlivosti? to malo aj UB s Helmuthom a asi si tam roll nedrzal...
Obrázok používateľa
pakroc
 
Príspevky: 148
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: -2

Re: Skúsenosti s herňou

Odoslaťod Johny40 12 Jún 2012 00:58

v tej herni hrám zatiaľ 3 dni, ale za mínus by som označil, že tam nie je žaidny timebank - neviem si predstaviť teda reálne hru na viac ako 3-4 stoloch ( ja ako :fish: som to ledva stíhal na P****Stars aj s timebankom :D veľa rozmýšľam) jednoducho na zahratie máte 15 sekúnd

*editujem aktuálne po hande, kde som mal AA - než som si nastavil výšku preflop raisu tak mi to foldlo :wall: :wall: :wall:
dosť to naštve človeka


- na slabšom PC sa zrejme nie len ja ale aj ostatní nevyhnú častejším lagom
Obrázok používateľa
Johny40
 
Príspevky: 156
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 42 krát/3 krát
Karma: 0

problém

Odoslaťod olostiak94 17 Dec 2012 20:42

zdravím, poradte...aj ked som nahral potrebný počet bodov a ukazuje mi, že mám 100% stále ma nedáva na vyššiu úroveň, nechápem prečo...a ako často sa tam vypláca rakeback?
olostiak94
 
Príspevky: 22
Založený: Dec 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Skúsenosti s herňou

Odoslaťod Stanley VII 18 Dec 2012 17:10

Myslím, že na Poker770 budeš povýšený na vyššiu úroveň až v ďalšom mesiaci, takže ak si na nejakú úroveň nazbieral body teraz počas decembra, budeš ju mať v januári.

Čo sa týka rakebacku v tejto herni, Poker770 nemá rakeback v pravom slova zmysle, ktorý by znamenal nejaké konkrétne % pravidelne vyplácané na účet, ako majú niektoré herne.

Poker770 má VIP program, kde zbieraš body za hru a tieto body potom môžeš sám vymeniť v ich VIP shope za nejaké predmety, bonusy alebo cash. Takže rakeback vlastne vyplácajú prostredníctvom tvojich "nákupov" vo VIP obchode. Aké % ti to nakoniec dá v porovnaní s tvojou rake záleží na tom, aký VIP status v herni máš, keďže podľa toho získavaš v tejto herni menej alebo viac bodov a podľa toho si aj môžeš nakúpiť menej alebo viac bonusov alebo cash vo VIP obchode.

Prípadne sa na to môžeš opýtať aj priamo podpory Poker770, zčasu načas majú aktívny online chat, ktorý je vidieť v lobby herne. Nieje to nejako pravidelne, takže si len treba odsledovať, či tlačítko na online support je klikateľné a vtedy si kliknúť. Púšťajú a vypínajú ho podľa vyťaženosti zamestnancov podpory. Táto podpora je však len anglická, takže treba vedieť po anglicky.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Predchádzajúca

Naspäť na Poker770

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!