Software herne

Diskusia k herni Poker770

Software herne

Odoslaťod Matej Zavacky 29 Mar 2012 13:51

zacal som hravat predvcerom v sieti Ipoker konkretne na poker770. Po 2 odohratych sessions mam trosku zmiesane pocity z tejto herne - hram vyhradne mtt a mam zopar otazok pre tych co sa tam vyznaju.

1. HUD v HM mi bezi v pohode, ale len ked mam vypnute auto centre seat v options herne. Ak zapnem auto centre tak mam hud dobre len na prvom stole a vsetky ostatne stoly maju poprehadzovane staty. Da sa to nejako fixnut, alebo sa s prefered seat mam rozlucit? Skusal som si zapnut len jeden stol tam nastavit pozicie statov ulozit to v table manager ale problem to nevyriesilo...

2. V turnajoch, ktore hravam (zatial odohratych menej ako 20) sa mi casto stava, ze blbne v nich lobby - ak si zapnem lobby turnaja, ukazuje mi blby pocet zostavajucich hracov v turnaji a taktiez zobrazuje vela stolov, kde su len 1-3 hraci vsetko shorti.. v reale tie stoly neexistuju a nedaju sa zapnut ale ono ich to stale zobrazuje. Potom sa neda zistit, kolko hracov realne zostava v turnaji a je to naprd, rovnako avg. stack je z toho uplne odveci.

3. Pocas tych dvoch session mi herna asi 3x padla (len na zopar sekund) - stava sa to tam casto? Toto je velke -

4. Je realne v buducnosti ocakavat take updaty ako - synchro breaky, auto addon, dealy v turnajoch a pod?

Zatial jedine + herne je pre mna slabe pole hracov, a to som si myslel, ze horsi soft ako boss media (aj ked ten na sebe v poslednych mesiacoch poriadne zamakal) uz ani nemoze byt :wall:
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: Poker770

Odoslaťod vlade 29 Mar 2012 14:21

1. HUD v HM mi bezi v pohode, ale len ked mam vypnute auto centre seat v options herne. Ak zapnem auto centre tak mam hud dobre len na prvom stole a vsetky ostatne stoly maju poprehadzovane staty. Da sa to nejako fixnut, alebo sa s prefered seat mam rozlucit? Skusal som si zapnut len jeden stol tam nastavit pozicie statov ulozit to v table manager ale problem to nevyriesilo...


Tento problem mam aj ja, chystal som sa na to pozriet a vyriesit to nejako, napisem ked to zistim (dnes).

2. V turnajoch, ktore hravam (zatial odohratych menej ako 20) sa mi casto stava, ze blbne v nich lobby - ak si zapnem lobby turnaja, ukazuje mi blby pocet zostavajucich hracov v turnaji a taktiez zobrazuje vela stolov, kde su len 1-3 hraci vsetko shorti.. v reale tie stoly neexistuju a nedaju sa zapnut ale ono ich to stale zobrazuje. Potom sa neda zistit, kolko hracov realne zostava v turnaji a je to naprd, rovnako avg. stack je z toho uplne odveci.


Ano, toto som si vsimol aj ja, deje sa to odkedy maju late registration, predpokladam ze v dalsom update sa to vyriesi.

3. Pocas tych dvoch session mi herna asi 3x padla (len na zopar sekund) - stava sa to tam casto? Toto je velke -


Stane sa mi to obcas (1x za den), herna sa uz z toho nezotavi, treba ju spustit znova. (podla mna nejaky problem s win7 / 64bit, alebo kolizia s nejakym programom, nezistil som zatial ze s akym, ale ked som mal pri tom spusteny Sharkscope HUD tak to padalo brutalne, hadam kazdu pol hodinu.

4. Je realne v buducnosti ocakavat take updaty ako - synchro breaky, auto addon, dealy v turnajoch a pod?


Ano, podla mna tie synchro breaky pridu coskoro, ipoker updatuje pomerne casto, cca 2x za mesiac.

Zatial jedine + herne je pre mna slabe pole hracov, a to som si myslel, ze horsi soft ako boss media (aj ked ten na sebe v poslednych mesiacoch poriadne zamakal) uz ani nemoze byt :wall:


Mne sa tento soft celkom pozdava, hraci na MTT dost slabota hlavne na turnajoch do 30$, na vyssich to byva lepsie, ale tiez nic extra podla mna. Teraz spravili nove lobby, akurat su problemy tie ktore si popisal (to su problemy celej siete samozrejme, ma ich kazda herna s tymto softom)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Poker770

Odoslaťod vlade 29 Mar 2012 18:45

Nasiel som info ohladom toho padania softu, ze vraj support odporuca tym ktorym to pada zmenit si v nastaveniach nove lobby na stare a mohlo by to pomoct a podla informacii z tohto threadu na 2+2 bude nejaky upgrade (ktory uz prebehol na titan pokri) a ten ze vraj problem vyriesil.

Ohladom tych statov pri HUDe, vedia o tom, pracuju na tom, najnovsi update HM by to mal riesit => http://forums.holdemmanager.com/general ... ayers.html

Za tento príspevok od vlade poďakovali :
Matej Zavacky
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Poker770

Odoslaťod lacored 29 Mar 2012 22:04

Este ani raz sa mi nestalo ze by mi soft zmrzol,neviem ci to je tym ze mam XP,ale mne to ide celkom ok,aj HUD mi ide dobre,ale hram CG,konečne som sa dokopal k tomu sa to naučiť :) a to pole sa mi zdá byt celkom ľahké,aj ked je CG pre mna nová disciplína :)

Za tento príspevok od lacored poďakovali :
haman
lacored
 
Príspevky: 175
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 87 krát/43 krát
Karma: 8


Naspäť na Poker770

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!